Як намалювати телефон – поетапне опис акрилом, олівцем і різними фарбами

Як намалювати мобільний телефон. Поради, як намалювати стаціонарний телефон з трубкою і клавішами. За допомогою простого олівця навіть непідготовлена людина з легкістю намалює телефон. Дорослі можуть навчити правильній техніці малювання дитини. Такі заняття добре розвивають дрібну моторику, почуття форми, просторову уяву і допомагають освоювати навички малювання. Намальований телефон Представлений майстер-клас докладно розповість, як потрібно поетапно починати такий малюнок. Телефон став повсякденною реальністю кожної людини. Без нього сьогодні не обходиться практично ніхто. Дітям дуже подобаються смартфони та айфони, тому їм цікаво буде навчитися малювати натюрморти з телефонами. Намальований телефон Для дитини дошкільного віку на домашньому уроці малювання батьки можуть запропонувати в якості натури свій смартфон або айфон, пояснивши, як потрібно починати малюнок і продовжувати малювати поетапно. Намальований телефон Дітям шкільного віку варто запропонувати стаціонарні моделі телефонів, які потребують промальовування більшої кількості деталей. Техніку рисунка простим олівцем, яку широко використовують професійні художники, варто освоювати з простих предметів, що мають чіткі геометричні форми. Намальований телефон Для роботи буде потрібно взяти:

 • простий олівець;
 • ластик для малювання;
 • паличка для розтирання штрихів;
 • папір для малювання з середньозернистої поверхнею для правильного накладення олівцевих штриховок;
 • добре наточені прості олівці різної твердості і м’якості.

Намальований телефон

Рада! Якщо не вдалося знайти спеціальну паличку, можна використовувати звичайні ватні палички, або згорнутий конусом невеликий шматок ватману.

Як намалювати мобільний телефон

Урок малювання мобільного потрібно починати з розробки ескізу. Для цього створюється розмітка малюнка, яка допоможе правильно розташувати зображення смартфона або айфона на папері. Якщо малюється натюрморт, то композиція повинна бути пропорційною. Просте зображення звичного побутового пристрою намалювати дуже легко:

 1. На папері слід намалювати тонкою лінією посередині аркуша вертикальну вісь, а посередині неї горизонтальну лінію.
 2. Після малюється прямокутник на такий осі координат тонкою лінією. Начерки робити потрібно тонкими штрихами, щоб можна було потім легко стерти допоміжні лінії, не залишивши слідів на папері. Для створення тонких ліній використовується твердий простий олівець. При роботі з ним не потрібно докладати зусиль.
 3. Перед дитиною слід покласти мобільний телефон, щоб він міг створити зображення певної моделі з конкретним розташуванням кнопок.
 4. Спочатку створюються контури телефону за допомогою вертикально розташованого прямокутника.
 5. Потім акуратно скругляются кути, і створюється контур екрану усередині прямокутника.
 6. Після цього малюються круглі кнопки внизу і вузька смужка динаміка зверху. Одну сторону потрібно промальовувати з допомогою паралельної лінії, створюючи потрібну товщину апарату. Зображення мобільного телефону готово.

Намальований телефон Так як мобільні телефони все плоскі, малювати їх легко. Малюнок виходить схожим на контури в розмальовках. Щоб картинка стала більш реалістичною, її потрібно розфарбувати, використовуючи для цього неяскраві фарби. Намальований телефон

Як намалювати стаціонарний телефон з трубкою і клавішами

Стаціонарний телефонний апарат з трубкою сьогодні є не в кожному будинку, тому потрібно підготувати картинку, з якої дитина буде змальовувати. Для зручності краще взяти моделі з чіткими формами, знайшовши в інтернеті відповідну картинку. Намальований телефон Урок малювання стаціонарного телефону включає в себе кілька етапів: Спочатку проводиться розмітка листа і створюється контур апарату. Для цього потрібно намалювати квадрат на створеній розмітці. У квадрата повинні вийти ліва і нижня сторони трохи зігнутими всередину. Потім створюються контури клавішного набору і трубки. Намальований телефон Знизу промальовується торець з допомогою зображення вузької трапеції з округленими кутами. На тій частині корпусу, де розташовуються кнопки, потрібно намалювати три прямокутника один над одним.Контур трубки створити з допомогою трохи вигнуті назовні прямих ліній, який з’єднаються зверху і знизу невеликими дугами. Намальований телефон Динамік і мікрофон, розташовані в різних кінців трубки, зображуються у вигляді неправильного об’ємного квадрата з округленими поверхнями. Малювати такі деталі потрібно за принципом створення об’ємних геометричних фігур, дотримуючись пропорції. Для цього з правого боку трубки з кожного кінця намалювати по дві короткі лінії, які знизу з’єднуються прямими лініями. З торця трубки намалювати усічену трапецію з трохи зігнутими сторонами. Намальований телефон З зовнішньої сторони трубки з верхнього кінця малюються дві короткі дуги. З нижнього краю одна. Вона повинна надати обсяг створеної усіченої трапеції.Всі елементи трубки обводяться чітким контуром. З нижнього кінця повинен виходить провід.. Для цього потрібно намітити невелике коло і вивести з нього дві хвилясті лінії, що йдуть паралельно один одному від трубки до корпусу апарату.Промальовувати щільно завивающийся провід від самої трубки до корпусу. Намальований телефон Оформити три блоки на корпусі. На верхньому намалювати табло всередині прямокутника і дві кнопки. На середньому по дві кнопки з боків, розташовані вертикально, один прямокутник побільше, а другий, розташований всередині його вузький і довгий. У нижній частині середнього блоку розмістити три вузькі кнопки. На останньому блоці промальовувати кілька рядів кнопок, малюючи об’ємні куби. Намальований телефон З допомогою штриховки зобразити тінь, яка додасть об’ємності зображення. Особливо ретельно півтіні і тіні опрацьовуються на шнурі, який у верхній своїй частині має бути добре освітлений. Півтіні починають накладатися за допомогою легких штрихів на середині дроти, переходячи потім у тіні. Штрихи слід розтушувати з допомогою палички або паперу, зігнутою конусом, так, щоб легка півтінь плавно переходила в тінь.Якщо слідувати інструкції, то можна швидко освоїти техніку малювання побутових речей різної форми. Намальований телефон

Використання телефону для малювання

В сучасні айфони і смартфони, що працюють на програмному забезпеченні андроїд, можна встановити спеціальний додаток, за допомогою якого також можна буде малювати милі і прості малюнки. Програма пропонує великий набір інструментів, за допомогою яких виконуються всі етапи звичайного малювання.

Фото приклади та ідеї для малювання телефону

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон

Намальований телефон