Як намалювати тата – опис етапів створення малюнка для початківців та ідеї для майстрів

Діловий тато, сердитий тато і веселий тато – як намалювати тата. Малюємо тата в колі сім’ї. Діти завжди люблять батьків і тягнуться до них, щоб пограти разом у вільний час. Але тата зазвичай зайняті важливими справами і рідко приділяють час підростаючому поколінню. Що робити в цьому випадку? Разом з мамою сісти і зобразити тата на папері олівцем та фарбами.

Діловий тато

Якщо тато важливий і постійно ходить в костюмі і краватці, то і малюнок вийде дуже серйозний. Підкажіть дитині, як зробити це поетапно. Малюнок молодої людини Докладний майстер-клас:

 1. Починаємо з зображення невеликого кружечки – голови. Під ним додаємо овал – тулуб. До овалу промальовуємо руки, опущені вниз, і ноги, сполучені разом.
 2. Виділяємо на отриманому силуеті людини елементи піджака – комір і бортики. Домальовували між половинками коміра воріт сорочки з краваткою і ряд гудзиків праворуч по борту піджака.
 3. Виділяємо нижню лінію штанів і додаємо черевики, шкарпетки яких дивляться в різні боки. З рукавів піджака повинні виглядати руки з промальованими пальцями.
 4. На голові намічаємо двома дугами чубок. Волосся повинні заходити за невеликі вушка. Два кружечки, зафарбовані навпіл чорним очі, над ними брови-дуги. Велике півколо – рот і маленький, під ним – підборіддя. Залишилося тільки полутреугольничком зробити ніс.

Красиво тато вийшов? Залишилося розфарбувати і можна вішати предмет малювання на стіну. Малюнок молодої людини

Сердитий тато

Коли син або донька щось накоять, то посмішка зникає з татового обличчя, він стає суворим і починає читати нотації. Саме цей момент спробуємо зобразити в наступному малюнку. Малюнок молодої людини Етапи роботи:

 1. На аркуші паперу зображуємо прямокутник під невеликим нахилом. Це голова папи. Для достовірності слід загострити підборіддя, а праворуч домалювати вухо.
 2. Над головою робимо хвилясту шевелюру. Очі – у вигляді перевернутих дуг. Над ними зображуємо густі брови. Ніс буде гачком, а рот відкритий, адже тато лається.
 3. Під головою проводимо рівну горизонтальну лінію – це плечі. Додаємо рукави і виділяємо виріз светра.
 4. Малюємо лінію закінчення светри, від якої починаються штани. Брючины повинні злегка розходитися в різні боки. Внизу додайте черевики.
 5. Приступаємо до вимальовуванню рук. Праву потрібно уперти в бік за допомогою двох трикутників, а ліву підняти й додати долоню з витягнутим вгору вказівним пальцем – тато робить мораль.

По закінченні начерку, всі допоміжні лінії зітріть ластиком і розфарбуйте тата олівцями або фломастерами. Малюнок молодої людини

Веселий тато

У свій день народження тато обов’язково буде в гарному настрої, а значить, стане посміхатися. Давайте привітаємо його малюнком, на якому зображено сам винуватець торжества і його діти – дочка і син в момент вручення подарунка. Малюнок молодої людини Покроковий урок:

 1. Малювати почнемо з зачіски. Зобразимо дві дуги – чубчик, зигзаги праворуч і ліворуч – розлітаються вихори, праворуч виділимо місце для вуха. Додамо верх голови.
 2. Під чубчиком буде обличчя овальної форми. Овал повинен бути трохи нахилений, адже тато буде обіймати своїх улюблених діток.
 3. В овалі додаємо по дві горизонтальні рисочки – очі. Верхні повинні бути товще нижніх. Над ними – брови будиночком. Ніс у вигляді незавершеного трикутника і дуга – рот в усмішці. Під ротом додаємо невелику перевернуту дугу – виділяємо підборіддя.
 4. Портрет папи готовий. Тепер додамо до нього обличчя дітей. Нижче татового обличчя зліва малюємо коло – обличчя дочки. Воно повинно щільно прилягати до батькової щоці, адже вони обіймаються. Виділяємо носик. Отчерчиваем лінію волосся, залишивши місце для вуха. Додаємо резиночку і хвостик за межами кола. А всередині малюємо праве око, брову і половинку рота.
 5. Малюємо плече і руку дівчинки, яка обіймає іменинника за шию. Додаємо контури тіла. Зліва на спині – пальці батькової руки.
 6. Праворуч додаємо хлопчика. Спочатку малюємо хвилясту шевелюру трохи нижче особи папи. Виділяємо вухо і носик. Домальовували ліве око з оком і усміхнений рот.
 7. Ліва рука хлопчика обіймає тата. Домальовували тулуб і ділимо його на смужки – лінії на футболці. На спині додаємо татусеві пальці.
 8. Залишилося тільки домалювати за спиною у папи обриси крісла, щоб сім’я не висіла в повітрі. Це зробити легко.

Малюнок можна розмалювати фарбами і вручити улюбленому батькові. Малюнок молодої людини

Тато в колі сім’ї

Щоб мама не образилася, що її не зобразили, зробіть малюнок всіх членів сім’ї на одному аркуші паперу. Це буде прекрасним подарунком для папи на 23 лютого.

 1. Почнемо з зображення дочки. Малюємо приплюснутий овал обличчя. Косими штрихами виділяємо чубок. Зачіску робимо пишніше, а з боків – дві кіски з бантиками. Очі у вигляді чорних кружечків з білими відблисками, додаємо вії, намічаємо ніс і рот у посмішці.
 2. Під головою розмічаємо шию, до якої додаємо комір – два півкола. Між ними – ними мотузочки, зав’язані бантиком. Двома вертикальними лініями від плечей проводимо контури сукні. Талію виділяти не потрібно, але донизу воно повинно бути злегка розширеним.
 3. Посередині сукні малюємо прямокутник – це блузка, а смужки з боків – бретелі сарафана. На спідниці домальовували складочки. Від плечей – два короткі рукави. Руки у дівчинки заховані за спину, а на ногах додаємо шкарпетки і черевики.
 4. Праворуч від дівчинки стоїть її молодший брат. Його овал голови повинен бути трохи нижче. Скісними лініями намалюйте чубчик і верх зачіски. Додайте два вушка по боках. Очі, ніс і рот зробіть, як у сестрички.
 5. Тепер домальовували шию і округлі плечі. Прямокутник – футболка, на якій слід виділити лінію воріт і додати короткі рукавички. Під футболкою – шортики. З кожної штанини вырисуйте по нозі, а внизу додайте кросівки.
 6. Приступаємо до малювання папи. Він буде стояти ліворуч від дочки. Овал обличчя глави сімейства слід зробити значно вище дівчинки. Двома півколами ділимо зачіску папи на проділ, зверху обводимо волосся гладкої напівкруглої лінією. Додаємо вушка, очі, ніс, рот і окуляри.
 7. Під особою малюємо трикутник – шию, від неї відходять ще два трикутника – комір сорочки і, нарешті, краватка.
 8. Додаємо два прямокутника – сорочку і штани. Виділяємо між ними ремінь з пряжкою.
 9. Приступаємо до зображення рук. Ліва рука у тата захована за спину. А права протягнута до дочки – чоловік ніби гладить її по голові.
 10. Залишилося додати маму, що стоїть праворуч від сина. Її обличчя повинно бути нижче папи, але вище хлопчика. Волосся зробіть довгі і пишні, а очі, ніс, вуха і рот прорисуйте за вже відомою схемою.
 11. Від шиї відходять округлі плечі. Сукню нижче коліна. На ньому слід виділити талію. Рукава нижче ліктя. Права рука розташована вздовж сукні, ліва захована за спину синочка.
 12. Домальовували ноги у мами і можемо приступати до розфарбовування малюнка.

Малюнок молодої людини Будь-який з цих творінь можна подарувати татові, а можна намалювати і без приводу – просто, щоб порадувати батьків та повідомити їм зайвий раз, як сильно ви їх любите.

Фото ідеї та приклади для срисовки

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Як намалювати тата - вчимося робити красиві малюнки покроково i

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини

Малюнок молодої людини