Як намалювати папугу поетапно олівцем (58 фото) – легкі майстер-класи з малювання папугу

Папуга найкраща птиця для навчання малюванню дітей. Підбірка поетапних майстер-класів по малюванню папугу олівцем – фото ідеї, слушні поради, приклади! Нормальній людині крім хліба насущного необхідна і їжа духовна. До вмінню оцінити прекрасне в мистецтві і природі, навчати дитину треба з найменших років. Одним з таких способів є прищеплення любові до тваринного світу і зображення птахів і звірів на малюнках. Намальований папуга Якщо чим і можна відірвати сучасного дитину від комп’ютера або мобільного телефону – так це дати йому в руки олівець і аркуш паперу. Відомо вислів – якщо дитина затих – чекайте біди – обов’язково щось накоїть. Спокійно батьки можуть бути тільки в одному випадку, якщо улюблене чадо включена малюванням. Намальований папуга Крім сонця, будинків, гір одним з улюблених зображуваних об’єктів для дітей є тварини і птахи. Починати навчати малюванню слід з найпростіших речей. Для початку на уроці розглянемо простий приклад, як намалювати папугу. Намальований папуга Птах з яскравим оперенням, вміє наслідувати звукам мови людини, є одним з найбільш часто зустрічаються в міських квартирах домашнім вихованцем. Процес навчання дитини зображення красивою птиці може стати дуже цікавим і захоплюючим заняттям.

Покрокова інструкція

Озброївши дитини олівцем, слід зробити наступні дії:

 • креслимо маленький коло і обводимо його ще одним, трохи більшим. Внутрішній коло зафарбовуємо чорним, зовнішній залишаємо білим і у нас виходить очей;
 • зліва від ока малюємо трикутник зі злегка увігнутою лінією і отримуємо дзьоб птиці;
 • поверх дзьоба проводимо дугу, позначаючи таким образів голову папуги;
 • від верхньої дуги малюнка проводимо зигзагоподібну лінію;
 • від голови промальовуємо грудку, у нижній її частині зображуємо маленькі лапки у вигляді прямокутників;
 • щоб намалювати «пальчики» папугу, низ прямокутників оформляємо трикутниками;
 • праворуч від тулуба малюємо відносно великий і злегка вигнутий трикутник, який стане одним крилом папуги;
 • з лівої сторони малюємо друге крило. Воно має бути за розміром трохи менше першого;
 • на крилах робимо кілька смужок, що позначають пір’я.

Заключним кроком стане розфарбування птиці. Щоб отримати гарне зображення, використовуйте червоні, жовті, сині олівці. Намальований папуга Так, дотримуючись перераховані вище рекомендації, ви поетапно навчіть свого малюка малювати папугу. Намальований папуга

Середній рівень складності

Освоївши найпростіший спосіб зображення птаха, можна приступити до більш складного рівня. Починати роботу треба з підготовки необхідних матеріалів. Вам знадобляться:

 • кольорові олівці;
 • ручка з чорною пастою;
 • аркуш паперу;
 • гумка-ластик.

Художника-початківця і в цьому випадку слід навчати поетапно. Намальований папуга

Етапи роботи

 1. Майбутні голову і тіло птиці оформляємо у вигляді овала і кола. Коло для голови вписуємо в верхню частину овалу. Всередині кола малюємо два маленьких кружечка, між якими розміщуємо трикутник. Це майбутні очі і дзьоб птаха. Гуртки для очей оформляємо чорними крапками. Обов’язково зверніть увагу на те, щоб дзьоб і очі були приблизно одного розміру. У іншому випадку замість хвилястого папужки може вийти голубка!
 2. Починаємо малювати крила. З лівого боку крило повинно бути більш опуклим, тому з правого боку менш помітного крила, необхідно провести додаткову лінію. Закінчивши роботу над крильцями, зображуємо під тулубом хвостик.
 3. Пташки зазвичай розташовуються на гілках, тому робиться схематичний начерк гілочки з листочками в тому місці, де знаходяться лапки папугу. Кігтики на лапках пририсовываются так, щоб створювалося враження, ніби пташка сидить на гілці дерева.
 4. Використовуючи олівці різного кольору – зеленого, жовтого, зеленого, червоного – розфарбовуємо папуги, гілку і листочки.

Ось так легко, використовуючи покрокову інструкцію, навчаємо дитину малювати пташку. Намальований папуга

Малюємо папуги Ара

На сьогоднішній день залишилося дуже мало папуг цього виду. З кожним роком ситуація в цьому відношенні тільки погіршується. Є ймовірність, що папуги ара скоро можна буде побачити лише на фото. Тому, поки не пізно, варто навчити дитину малювати цю чудову птицю. Намальований папуга

Покрокова інструкція з малювання

Роботу, як і в попередніх випадках, будемо виконувати поетапно.

 1. На аркуші паперу малюємо два кола. Один, менший розміром, для голови, інший для тулуба побільше. Великий круг слід доповнити півовалом.
 2. У колі для голови проводимо дві лінії. Потім з’єднуємо «голову» з «тулубом». Від тіла птиці виводимо лінії, що позначають хвіст папугу.
 3. Оформляються очі, зіниці і дзьоб птаха.
 4. На тілі пташки расчерчиваем кілька рядів, позначаючи таким чином пір’я крил і хвоста. В області лап бажано зобразити гілку дерева. Ластиком стираються всі допоміжні лінії.
 5. Дзьоб і лінії в очі розфарбовуються в чорний колір. Маківка птиці зафарбовується зеленим, а крила – синім кольором. Грудку можна розфарбувати жовтим або будь-яким іншим кольором по смаку художника.

Не забуваємо розфарбувати гілку коричневим, а лапки папугу сірим кольором. Малюнок прекрасною птиці готовий! Намальований папуга Ще раз хочемо підкреслити, що малювання одне з улюблених занять дітей. При правильному підході до роботи, вмілому плануванні занять, навчити дитину самостійно малювати птахів цілком можливо. Терпіння і виконання покрокових інструкцій дозволить досягти вражаючих результатів.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем папугу

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга

Намальований папуга