Як намалювати кактус олівцем (55 фото) – поетапні інструкції з малювання олівцем

Малювання кактуса просте і цікаве заняття для дітей і дорослих. Поетапні інструкції з малювання кактусів олівцем своїми руками. Пропонуємо намалювати 4 простих малюнка, з якими впорається навіть дитина. Малюнки не займуть багато часу. Для роботи знадобиться білий аркуш паперу, один простий олівець і набір кольорових олівців, можна мати під рукою фломастери, лайнери, фарби. Кожен малюнок займе не більш 20-30 хвилин. Намальований кактус

  • Кактус у горщику
  • Квітучий колючий геній
  • Кактус з повітряною кулькою
  • Колючий малюк

Кактус у горщику

Раніше ці рослини мешкали тільки в пустелі серед пекучого яскравого сонця і гарячих пісків. Сьогодні ці квіти живуть практично в кожній квартирі і є звичайними кімнатними рослинами. Намалювати цього колючого гостя в горщику досить просто, для цього не потрібні художні навички. Буде достатнім відкрити наш урок, уважно зосередитися на процесі, підготувати папір і олівці. Намальований кактус

  1. Починаємо малюнок з фігури. Потрібно провести незакінчений витягнутий вгору овал, це буде стебло.
  2. З лівого боку додати невеликий відросток.
  3. З правого боку додати ще один відросток, трохи нижче лівої, але обидва вони повинні виявитися приблизно на одній висоті.
  4. У нижній частині промальовуємо горизонтальний вузький півколо. Квітка має виходити з цього півкола, який буде служити кромкою горщика. Верхня частина овалу повинна заходити за стебло, тому в місці їх перетину треба стерти гумкою зайву межу.
  5. Від овалу з двох сторін необхідно провести вниз два відрізки і з’єднати їх між собою. Квітковий горщик готовий.
  6. Залишилося розфарбувати малюнок. Квітка зафарбовується зеленим олівцем. Темно-зеленим фломастером провести уздовж стебла вертикальні прямі лінії, паралельні боків сукулент. Повторити поетапно даний підхід до двом боковим відростках. Розфарбувати горщик яскравими фарбами, наприклад, червоними, додати цікавий візерунок або геометричний орнамент.

Намальований кактус

Квітучий колючий геній

Кактус – дуже красиве рослина. Коли він цвіте, на ньому з’являються красиві яскраві квіти. Зараз ми навчимося малювати колючий сукулент в момент його цвітіння. Намальований кактус

  1. Рекомендується починати малюнок з горщика. Спочатку зобразимо горизонтальну звужену сферу.
  2. Далі слід провести від сфери вниз дві короткі завужені риси і з’єднати їх між собою. Обідок горщика готовий.
  3. Від обідка теж проводимо вниз дві завужені риси і з’єднуємо їх між собою. Горщик готовий. Тепер приступимо безпосередньо до рослині.
  4. Малюємо велике коло. Він повинен виходити з кромки кашпо, нижня третина кола залишається «сидіти» в горщику, інші дві третини будуть заповнювати простір над ним.
  5. Наступний крок – за допомогою ластику потрібно стерти задню поверхню горщика, розташовану в колі, і нижню півсферу кола, заезжающую на горщик.
  6. Проведемо бороздочки на стеблі. Необхідно провести 4-5 ліній від верхівки сукулент і до початку обідка, які повторюють напрямок його контуру.
  7. Переходимо до промальовуванні квітки. У самому верху сукулент потрібно зобразити невелику горизонтальну окружність – серцевину майбутньої квітки. Від неї повинні відходити 5 пелюсток, складові перший ярус, і наступні 5, утворюють другий ярус.
  8. Прикрашаємо колючого генія виразними колючками. Для цього потрібно намалювати вроздріб на його борознах фігури-зірочки з трьох пересічних між собою відрізків. Деякі колючки краще зробити великими, а деякі маленькими.
  9. Робимо начерки в тих місцях, де ляже тінь. Це легко. В тіньових ділянках колірної сегмент повинен бути на тон-півтора темніше основного. Горизонтальна тінь пройде по всьому нижньому краю обідка, на рослину тінь ляже вздовж центральної вертикальної борозни і уздовж борозни, розташованої ліворуч.
  10. Рекомендації по розфарбовуванню. Кашпо можна виконати в коричневому відтінку, лінію тіні уздовж нижнього краю кромки потрібно зробити темно-коричневою. Для сукулент відмінно підійде зелений відтінок, вертикальну тіньову лінію вздовж центральної і лівої крайньої борозен рекомендується розфарбувати темно-зеленим олівцем. Квітка має кидатися в очі. Для серцевини квітки рекомендується взяти жовтий колір, для пелюсток можна вибрати будь-які яскраві відтінки – рожевий, малиновий, фіолетовий, бузковий кольори.

Намальований кактус

Кактус з повітряною кулькою

Кактуси – дуже доброзичливі хлопці. І більше всього на світі вони люблять повітряні кульки. Давайте намалюємо милий квітка, обіймає повітряна кулька. Для роботи знадобиться альбом для малювання, олівці та фломастери. Намальований кактус

  1. Починаємо малювати фігуру колючки з його нижньої правої точки. Спочатку промальовуємо правий бік сукулент. З нижньої точки починаємо вести вгору лінію, десь на середині шляху слід утворити опуклий округлий «носик», після чого потрібно продовжити рух вгору. Після того, як фігура досягне необхідної висоти, необхідно зобразити напівкруглу верхівку стебла. Далі робимо лівий бочок безперервної довгою напівкруглої лінією. Після чого замикаємо обидва боки стовбура однією рисою.
  2. Посадимо колючого гостя в квітковий горщик. Для цього під ним слід зобразити овал в овалі таким чином, щоб вони верхнім своїм півколом перетинали стовбур у нижній його частині – ці овали будуть служити кромкою квіткового будиночка. З двох сторін від кромки опустимо вниз дві вертикальні лінії і з’єднаємо їх між собою рисою. Квітковий будинок готовий.
  3. З допомогою трьох невеликих дуг додаємо нашої доброзичливою колючці очі й рот.
  4. З правого боку стебла виводимо велике коло так, щоб він його перетинав. Під колом промальовуємо невеликий трикутник, вершиною вгору. З основи трикутника виводимо довгу хвилясту лінію – нитку. Вийшов великий повітряна кулька. Намалюємо кульці два ока і рот з полуовалов.
  5. Треба стерти ліву половинку кульки, яка перетинає сукулент.
  6. З лівого боку потрібно намалювати два сердечка.
  7. Розфарбовуємо малюнок. Фігуру колючки зафарбовуємо світло-зеленим олівцем, вздовж всього стебла варто провести темно-зелений контур, «розкидати» короткі колючки-рисочки. Землю всередині кашпо зафарбовуємо коричневим відтінком. Колір горщика може бути різний. Повітряна кулька і сердечка можна зафарбувати червоним фломастером.
  8. Обводимо всі контури чорним фломастером або ручкою. Так зображення придбає логічну завершеність.

Намальований кактус

Колючий малюк

Ці рослини не завжди були такими великими і дорослими. Кожен колючий представник коли був малям. Давайте намалюємо такого малюка.

  1. Починаємо малюнок з промальовування кашпо. Для цього потрібно провести злегка вигнуту догори риску, ліворуч і праворуч від неї проводимо вниз два невеликі відрізки, з’єднавши їх між собою. Вийшла кромка майбутнього горщика.
  2. Від кромки опускаємо вниз дві бічні межі-сторони і з’єднуємо їх внизу один з одним. Квітковий горщик готовий.
  3. Від кромки вгору виходить довгий овал – це буде стебло рослини. Проведемо 4 вертикальні канавки по бічних сторонах стовбура, кожна з них буде виходити з верхівки сукулент і закінчуватися біля кромки кашпо.
  4. Додамо малюкові оченята. Два рівних кола будуть служити очима. В кожному оці потрібно промальовувати маленький круг-зіниця і лівіше зіниці зобразити коло більшого розміру, який буде служити світловим відблиском. Коло-зіниця і коло-блік повинні залишитися не зафарбованими, білими. В кожному оці внизу потрібно промальовувати віко – для цього потрібно отчертить чверть кола і розбити отриману частину на 4 секції. Повіки зафарбовуються тим же кольором, що і весь сукулент. Очі, крім зіниці, відблиску і століття, зафарбовуються чорним маркером. Гарним яскравим чорним пігментом. У центрі стебла, трохи нижче очей, промальовувати посмішку-дугу.
  5. З обох сторін рослини додати маленькі овали, що виходять з його фігури. В овалах з боків прокреслити по дві борозенки з вершини до основи.
  6. По всьому контуру стебла додати короткі колючки-рисочки.
  7. Вся рослина зафарбовується зеленим фломастером. Ділянки, що йдуть уздовж борозен і загального контуру, виділяються темно-зеленим кольором. Квітковий горщик можна зафарбувати червоним пігментом. З лівого боку кашпо збоку залишити незайманою вертикальну білу смугу – світловий відблиск на поверхні кашпо.
  8. Обвести всі контури чорної гелієвою ручкою, лайнером або фломастером. Картинка готова.

Намальований кактус

Фото приклади намальованих кактусів

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Як намалювати кактус олівцем - поетапні майстер-класи, фото ідеї та приклади i

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус

Намальований кактус