Як намалювати мікроскоп олівцем (47 фото) – легкий поетапний майстер-клас

Малювання мікроскопа олівцем просте і захоплююче заняття. Детальна покрокова інструкція з малювання мікроскопа олівцем – вибір матеріалів, поради, фото ідеї та приклади. Щоб намалювати який-небудь прилад, використовують різні техніки. Малюнок може бути простим або складним, виконаним у простому олівці або в кольорі. Для колорування допускається використання кольорових акварелі, гуаші або все тих же олівців. Про те, як виконати таку роботу, розповімо на прикладі декількох уроків, які відрізняються за своєю складністю.

Матеріали необхідні для роботи

Перед тим, як приступити до малювання, слід підготувати необхідне:

  • Прості олівці різної твердості. Вони потрібні, щоб творити – тонкі лінії нарису і наводити контур. Бажано врахувати, що твердий грифель маркується латинською буквою H, м’які олівці мають маркування літерою B. при цьому цифра, яка стоїть перед буквою, що вказує наскільки м’який або, навпаки, твердий грифель.
  • Кольорові олівці. Бувають прості або акварельні. Відрізняються принципом нанесення. Звичайними просто накладається штрихування. За акварельним, після зафарбовування фону, потрібно пройтися зверху пензликом, змоченої у воді.
  • Якщо планується виконання кольорового малюнка, потрібно підготувати відповідні фарби – акварель або гуаш.
  • Підібрати правильно папір. Необхідно пам’ятати – для фарб та олівців тип паперу повинен бути різним.
  • Лінійка, кому не вдається наносити прямі лінії коректно.
  • Можна скористатися циркулем для срисовывания кіл.
  • Ластики різної щільності.

Намальований мікроскоп

Варіант для дитини

Щоб у дитини вийшло виконати мікроскоп, фахівці рекомендують виконувати його в профіль, без зображення обсягу. Лінії будуть максимально геометричними формами, тобто представляти із себе горизонтальні, вертикальні і похилі прямі, а також регулярні криві, тобто кола та їх частини, можливо еліпси. Намальований мікроскоп Далі поетапно виконуються такі кроки:

  • Намалювати підстава мікроскопа. Вона являє собою трапецію з досить довгими підставами і невеликою висотою.
  • Зверху з правого боку, відступаючи невеликий проміжок від правого кута намалювати квадрат, який буде фіксатором стійки мікроскопа.
  • З лівого боку намалювати плоский прямокутник по верхньої площини трапеції.
  • Наступний крок – це пририсовывание до правого квадрату двох кіл, чиї діаметри будуть трохи відрізнятися. Різниця між діаметрами – це товщина дужки мікроскопа.
  • Окружність спочатку вимальовується повністю. А потім за допомогою ластику стирається ліва верхня чверть для двох кіл.
  • По нижньому краю розрізані кола називається горизонтальний прямокутник з нижньою частиною підстави.
  • По правій стороні вимальовується невеликий діагонально розташований прямокутник із зображенням гвинтового кріплення. На ньому знаходиться гвинтове кріплення. Його домалювати там, де окружність кріпиться до нижньої стійці.
  • На наступному етапі вимальовується труба мікроскопа. Вона фіксується до верхньої частини окружності до кріпильного елементу.
  • Труба – це не просто прямокутник. В верхній частині вона оснащена окуляром. У нижній його частині необхідно намалювати два прямокутники, які будуть зображати висуваються лінзи – так звана лупа.
  • На наступному етапі можна запропонувати ребенкураскрасить мікроскоп в будь-які, максимально сподобалися кольори.

Намальований мікроскоп Малюнок досить милий, але одночасно з тим в своїй техніці виконання він не складний. Тому, вивчивши будову приладу, дитині легко буде відтворити його на вигляді збоку. Намальований мікроскоп

Реалістичне зображення мікроскопа

Цей варіант складніше. Необхідно зображати так звану аксонометрию або просторове зображення. Якщо немає однозначної усвідомлення, як виглядає цей прилад, краще в пошуковому рядку забити запит – how to draw microscope. При цьому у видачі будуть, як уроки від вітчизняних художників, так і від іноземних майстрів. В цьому випадку є велика ймовірність знайти те, що потрібно. Намальований мікроскоп Ось один з майстер-класів. Його слід детально дивитися, щоб намалювати прилад:

  • Починається все з зображення зорової трубки. При цьому незважаючи на те, що вона зображується двома похилими паралельними лініями, у верхньої кінцівки це будуть овали, які будуть замикати торець.
  • Потім пририсовывается по нижній частині до трубці тримач.
  • По нижній частині держателя, за допомогою овалу зображується диск на якому розташовуються об’єктиви.
  • Із зворотного боку від держателя вимальовується ніжка, що утримує конструкцію у потрібному положенні. Після чого вимальовується основа зі столиком, на якому розташовуються лапки для кріплення матеріалу, який розглядається через лупу.
  • До столика пририсовывается стійка приладу. За своєю формою нагадує досить високу призму, по обидва боки якої є ручки, що забезпечують рівень регулювання.
  • Коли намальованого контури, наносять насічки. Як правило, вони розташовуються на всіх циліндричних поверхнях, які крутяться для регулювання. Така штрихування передає ребристу структуру.

Намальований мікроскоп Щоб переконатися, що все виконано як треба, необхідно подивитися на фото приладу і співвіднести його з тим, що вийшло. Хоча, природно, що слід підібрати фотографію до цього і саме по ній проводити змальовування елементів мікроскопа. Тільки в такому випадку можна отримати реалістичний прилад.

Фото ідеї та приклади для малювання мікроскопа

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп

Намальований мікроскоп