Як намалювати хлопця і чоловіка – основні етапи робіт і поради, як намалювати красиво

Стадії роботи і поради, як намалювати парубка та чоловіка. Чоловіче обличчя олівцем – зобразимо деталі. Слушні поради та приклади фото! Практично будь-хоче користуватися власною картиною в домашніх умовах, яка є одним з найважчих зображень, що може зобразити живописей. Не виключно, що є величезна потреба в цьому конкретному вигляді конструкції. Намальований чоловік у повний зріст Тому борг новачка і професійного живописця в тому, що ви можете поступово покращувати свої особові навички, так як через особу можна давати не тільки стать і вік, а також відмінну рису та емоційність людини. Намальований чоловік у повний зріст За власним відмінним своеобразиям портрети виділяються на 3 типу: діти, жінки і чоловіки. Сьогодні ми навчимося зображати останній погляд: портрет чоловіка звичайним олівцем. У нього є власні своєрідності і секрети, які ми обговоримо в цьому покроковому уроці. Намальований чоловік Показуючи обличчя чоловіка, варто зауважити на такі важливі поняття:

  1. Особа людини легше намалювати олівцем на фото, ніж з натури. Якщо ви новачок в малюванні, відразу почніть малювати особи з фотографії. На фотографії ви можете виміряти потрібні масштаби олівцем або лінійкою і пропорційно перенести їх на полотно.
  2. Основною складністю портрета є вміння передати емоційне ставлення людини, міміку і настрій. Тому художник повинен помічати усі почуттєві якості людини і вміти відображати це на папері.
  3. Чоловічі характеристики грубіше і крупніше, ніж у жінок. Тому у чоловіків лицьові кістки більш виражені, а жировий шар менше. Крім цього, вони зазвичай мають більш масивне підборіддя, а нижня щелепа характеризується досить гострими кутами. Крім того, на портреті чоловіка олівцем можна побачити досить помітні вилиці і брови. І зверніть увагу, що у чоловіків шия також товщі і на ній є кадик.

Для всього цього нам знадобиться: білий паперовий лист, звичайний олівець і гумка.

Стадії роботи

Звичайним олівцем пометим рівень і масштаб чоловічого обличчя. У будь-якої людини виділяється обсяг, але середня висота складає більше половини ширини. Намальований чоловік Ми представляємо портрет в повному обсязі, тому мета трохи спрощена. Ми створюємо лівий і правий краї симетричними. Намалюємо округлу лобову частину і зверху ми обведемо вилиці і підборіддя. Намальований чоловік Вгорі особи побудуємо криву лінію, вздовж якої ми розподілимо волосся в інший раз. По краях відсуваємося на маленьку дистанцію і поправляємо його (для вух). Зобразіть криву лінію спереду, щоб сформувати рівень волосся. Намальований чоловік Намалюйте осьову лінію на всьому обличчі. Відомо, що це може допомогти пом’якшити риси обличчя. Для розподілу очей, необхідно розділити весь рівень голови на половини, що ми і створили, зобразимо рису по-горизонталі. Тепер додайте висоту носа. Він розташований трохи вище середини ліній очей і підборіддя. Намальований чоловік Потім намалюйте масштаб рота. Від далеких кутів носа проведіть риси, що йдуть знизу. А від підборіддя поставте однакові риси. Ці риси 4 перехрещуються приблизно посередині між носом і підборіддям. Намальований чоловік Намалюйте ніс, визначив ширину. Додайте вуха. Вони стануть трохи прикриті волоссям зверху. Намальований чоловік У нього будуть великі брови. А поки давайте відзначимо їх ширину рисою. Ми не поспішаємо розуміти їх елементи. Намалюйте форму волосся і нижньої частини обличчя, пом’якшуючи риси. Намальований чоловік

Чоловіче обличчя олівцем – зобразимо деталі

Наступний етап нашої роботи полягає в прорисовывании деталей. Тепер ми можемо доповнити очі. Важливо не перетемнить, тому риску маленькі. Ми наносимо штрихи брів і зобразимо ніс. Намальований чоловік Давайте приступимо до губ. Ми зробимо їх середнього об’єму з м’якими краями. Добірок зробимо круглястими. Намальований чоловік На даній стадії зазначимо місце розташування щетини біля носа. Застосовуючи звичайний олівець, виділіть основні риси особи: контур, очі, ніс. Почніть заштрихувати особа. Спершу вам необхідно намалювати краю особи. Намальований чоловік Тепер намалюйте лінію з двох країв носа, верхньої губи і всередині очей. Завдяки максимальній силі ми підкреслюємо очі і брови. Намальований чоловік Зобразіть тінь на вилицях, бороди та волосся. Ми продовжуємо збільшувати інтенсивність тіней і обробляти елементи. Намальований чоловік Нижче ми простежуємо основні риси чоловічої шиї, плечей і одягу. Ми збільшуємо лицьовій контраст і підкреслюємо вилиці, рот і очі. Намальований чоловік Додайте тінь перед волоссям. Ми вирішили продовжити обробляти тінь на обличчі, створюючи якості більш компактними і м’якими. Намальований чоловік Ми перейдемо до шиї. Колір його тіла темніше її особи. Розподілимо кадик і ключицю. Зробіть портрет більш ретельно, підкресливши контур обличчя. Поліпшите колір очей і створюєте гостріше контур скул. Ми додаємо щетинки у вилиці, навколо рота і підборіддя. Ми допрацьовуємо пропущені стадії. Намальований чоловік

Робимо штриховку

Поступово заштриховывайте інші частини обличчя, шиї і волосся. Ми регулярно дивимося на оригінальний портрет і перевіряємо його. Ми досягаємо максимальної природності. І все готово. Намальований чоловік Вийшов у нас такий малюнок. Можливо, портрет чоловіка з намальованих олівцем не буде таким професійним, але вам не варто турбуватися. Ви тільки почали цей підхід, і у вас все попереду. Намальований чоловік Чоловічий портрет показує значні відмінності по відношенню до жіночого. Ви можете помітити, що риси стали більш різкі та жорсткі, що абсолютно альтернативно жіночим типом. Це головне правило, яке потрібно запам’ятати при зображенні людського обличчя. Тепер ви можете піти далі і спробувати уявити своїх друзів і родичів, слідуючи перевіреного матеріалу.

Фото приклади та ідеї для срисовки хлопців і чоловіків

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік

Намальований чоловік