Стадії роботи і поради, як намалювати парубка та чоловіка. Чоловіче обличчя олівцем – зобразимо деталі. Слушні поради та приклади фото! Практично будь-хоче користуватися власною картиною в домашніх умовах, яка є одним з найважчих зображень, що може зобразити живописей. Не виключно, що є величезна потреба в цьому конкретному вигляді конструкції. Тому борг новачка і професійного живописця в тому, що ви можете поступово покращувати свої особові навички, так як через особу можна давати не тільки стать і вік, а також відмінну рису та емоційність людини. За власним відмінним своеобразиям портрети виділяються на 3 типу: діти, жінки і чоловіки. Сьогодні ми навчимося зображати останній погляд: портрет чоловіка звичайним олівцем. У нього є власні своєрідності і секрети, які ми обговоримо в цьому покроковому уроці. Показуючи обличчя чоловіка, варто зауважити на такі важливі поняття:
- Особа людини легше намалювати олівцем на фото, ніж з натури. Якщо ви новачок в малюванні, відразу почніть малювати особи з фотографії. На фотографії ви можете виміряти потрібні масштаби олівцем або лінійкою і пропорційно перенести їх на полотно.
- Основною складністю портрета є вміння передати емоційне ставлення людини, міміку і настрій. Тому художник повинен помічати усі почуттєві якості людини і вміти відображати це на папері.
- Чоловічі характеристики грубіше і крупніше, ніж у жінок. Тому у чоловіків лицьові кістки більш виражені, а жировий шар менше. Крім цього, вони зазвичай мають більш масивне підборіддя, а нижня щелепа характеризується досить гострими кутами. Крім того, на портреті чоловіка олівцем можна побачити досить помітні вилиці і брови. І зверніть увагу, що у чоловіків шия також товщі і на ній є кадик.
Для всього цього нам знадобиться: білий паперовий лист, звичайний олівець і гумка.
Стадії роботи
Звичайним олівцем пометим рівень і масштаб чоловічого обличчя. У будь-якої людини виділяється обсяг, але середня висота складає більше половини ширини. Ми представляємо портрет в повному обсязі, тому мета трохи спрощена. Ми створюємо лівий і правий краї симетричними. Намалюємо округлу лобову частину і зверху ми обведемо вилиці і підборіддя. Вгорі особи побудуємо криву лінію, вздовж якої ми розподілимо волосся в інший раз. По краях відсуваємося на маленьку дистанцію і поправляємо його (для вух). Зобразіть криву лінію спереду, щоб сформувати рівень волосся. Намалюйте осьову лінію на всьому обличчі. Відомо, що це може допомогти пом’якшити риси обличчя. Для розподілу очей, необхідно розділити весь рівень голови на половини, що ми і створили, зобразимо рису по-горизонталі. Тепер додайте висоту носа. Він розташований трохи вище середини ліній очей і підборіддя. Потім намалюйте масштаб рота. Від далеких кутів носа проведіть риси, що йдуть знизу. А від підборіддя поставте однакові риси. Ці риси 4 перехрещуються приблизно посередині між носом і підборіддям. Намалюйте ніс, визначив ширину. Додайте вуха. Вони стануть трохи прикриті волоссям зверху. У нього будуть великі брови. А поки давайте відзначимо їх ширину рисою. Ми не поспішаємо розуміти їх елементи. Намалюйте форму волосся і нижньої частини обличчя, пом’якшуючи риси.
Чоловіче обличчя олівцем – зобразимо деталі
Наступний етап нашої роботи полягає в прорисовывании деталей. Тепер ми можемо доповнити очі. Важливо не перетемнить, тому риску маленькі. Ми наносимо штрихи брів і зобразимо ніс. Давайте приступимо до губ. Ми зробимо їх середнього об’єму з м’якими краями. Добірок зробимо круглястими. На даній стадії зазначимо місце розташування щетини біля носа. Застосовуючи звичайний олівець, виділіть основні риси особи: контур, очі, ніс. Почніть заштрихувати особа. Спершу вам необхідно намалювати краю особи. Тепер намалюйте лінію з двох країв носа, верхньої губи і всередині очей. Завдяки максимальній силі ми підкреслюємо очі і брови. Зобразіть тінь на вилицях, бороди та волосся. Ми продовжуємо збільшувати інтенсивність тіней і обробляти елементи. Нижче ми простежуємо основні риси чоловічої шиї, плечей і одягу. Ми збільшуємо лицьовій контраст і підкреслюємо вилиці, рот і очі. Додайте тінь перед волоссям. Ми вирішили продовжити обробляти тінь на обличчі, створюючи якості більш компактними і м’якими. Ми перейдемо до шиї. Колір його тіла темніше її особи. Розподілимо кадик і ключицю. Зробіть портрет більш ретельно, підкресливши контур обличчя. Поліпшите колір очей і створюєте гостріше контур скул. Ми додаємо щетинки у вилиці, навколо рота і підборіддя. Ми допрацьовуємо пропущені стадії.
Робимо штриховку
Поступово заштриховывайте інші частини обличчя, шиї і волосся. Ми регулярно дивимося на оригінальний портрет і перевіряємо його. Ми досягаємо максимальної природності. І все готово. Вийшов у нас такий малюнок. Можливо, портрет чоловіка з намальованих олівцем не буде таким професійним, але вам не варто турбуватися. Ви тільки почали цей підхід, і у вас все попереду. Чоловічий портрет показує значні відмінності по відношенню до жіночого. Ви можете помітити, що риси стали більш різкі та жорсткі, що абсолютно альтернативно жіночим типом. Це головне правило, яке потрібно запам’ятати при зображенні людського обличчя. Тепер ви можете піти далі і спробувати уявити своїх друзів і родичів, слідуючи перевіреного матеріалу.
Фото приклади та ідеї для срисовки хлопців і чоловіків