Як намалювати орла поетапно олівцем (56 фото) – майстер-класи для початківців

Малювання орла олівцем досить проста задача якщо слідувати інструкціям. Підбірка поетапних майстер-класів по малюванню орла своїми руками. Багато людей вважають, що намалювати величну, могутню і зоркую птицю таку як орел, досить складно, особливо для новачків. Насправді зобразити орла — проста задача, з якою впорається навіть дитина. Далі буде кілька варіантів, як поетапно намалювати орла і з чого потрібно починати.

Простий малюнок

Якщо є навички зображення птахів, то зображення орла простим олівцем, стане закріпленням досвіду. Для роботи буде потрібно альбомний аркуш паперу, сам олівець і, на всяк випадок, ластик. Намальований орел Покрокова інструкція складається з таких етапів:

 1. Спочатку потрібно провести підготовчі роботи: розташувати альбомний аркуш в горизонтальне положення і заточити олівці.
 2. Починаючи від верху, приблизно посередині аркуша, прокреслити довгий овал в формі пташиного пера. Додати ще два таких же, за напрямом вліво, повинно вийде зображення схоже на три відстовбурчених пальця, відвести від останнього довільну лінію вниз до середини аркуша.
 3. Змінити напрямок лінії в бік верхнього лівого кута папери, цей відрізок повинен бути з невеликими хвилями. У закінченні вивести чотири пір’їнки, вигнутої ліній закінчити обрис крила.
 4. Від крила утворити маківку голови дугоподібною лінією, далі зобразити дзьоб, крючковатой формою.
 5. Позначити коротким відрізком горло і направити лінію до низу, формуючи волохатої лапи з задньою частиною. На кінцях лап намалювати гострі кігті.
 6. Невеликим півколом позначити задню частину тулуба, від неї зобразити хвіст віялом.
 7. Закінчити крило, з якого починалася робота. Це треба зробити хвилястою лінією з додаванням невеликих шматочків.
 8. Деталізувати малюнок, відокремивши зигзагоподібним відрізком голову від тулуба і виділивши жирним основні контури.
 9. Домалювати очей і брови. Зробити виразніше лапи з кігтями.
 10. За бажанням можна розфарбувати картинку, для додання реалістичності.

Як видно, в цій роботі нічого складного немає, щоб домогтися бажаного результату, потрібно лише дотримуватися інструктажу. Намальований орел

Малюнок середньої складності

Після освоєння першого методу, ця задача не здасться складніше. Належить зобразити силует даної птиці за допомогою простого олівця з подальшим розфарбуванням фарбами. Для роботи потрібно підготувати:

 • аркуш паперу;
 • простий олівець;
 • ластик;
 • ємність для води;
 • воду;
 • тонкий пензлик;
 • акварельні фарби (можна скористатися якимись іншими, наприклад: медовими, гуашшю і т. д.).

Намальований орел Тепер можна приступити до образотворчого мистецтва. Для втілення на папері орла необхідно зробити наступні кроки:

 1. Розмістити у горизонтальному положенні паперовий лист. По центру альбомного аркуша накреслити великий овал, витягнутий по вертикалі (основа тулуба). Відразу над ним зобразити аналогічну фігуру, але в горизонтальному розташуванні і в три рази менше за розміром (основа голови).
 2. Від великої фігури відвести в різні боки дугоподібні лінії. На маленькому овалі вивести обрис голови зигзагоподібною лінією, домалювати гострий дзьоб гачком і очі. Відокремити дзьоб від голови невеликий дугою.
 3. Далі до нижньої частини тулуба потрібно підмалювати хвіст віялом, володіє вісьмома невеликими пір’ям. Домалювати ще один ряд з восьми пір’я, більші за розміром. По боках середини тулуба намалювати гуртки, в яких потрібно зобразити лапи з пазуристими пальцями.
 4. Потім від довгих дуг утворити ряд оперення. Доповнювати ряди пір’я поки не сформуються повноцінні крила. Після всіх пророблених дій, малюнок орла буде завершено. Залишається тільки його розфарбувати.
 5. Відкласти простий олівець і розташувати ближче до себе фарби, пензлик і ємність. У ємність налити воду. Набравши фарбу коричневого кольору на кисть, обвести контур і всі деталі начерку. Змити кисть і набрати світло-коричневу фарбу, покрити нею весь тулуб птаха. Темно-коричневим відтінком, розфарбувати голову і контури оперення тулуба. Жовтим кольором наділити деякі області лап і дзьоба.

Намальований орел При виникненні труднощів із зображенням крил, можна подивитися майстер класи з малювання сови, крила у неї з орлом ідентичні. Головне частіше показувати дитині різні приклади, і йому легше буде розібратися в послідовності дій і правильності проведення ліній. Намальований орел

Голова орла

Як правильно намалювати образ орла повинно бути зрозуміло з вищеописаних інструктажів, тепер можна спробувати зобразити голову даної птиці крупним планом. Малюнок буде проводитися простим олівцем, без подальшої розмальовки, але із застосуванням штрихования. Намальований орел Процес роботи полягає в наступному:

 1. Розташувати альбомний аркуш в горизонтальному положенні. Лівіше від центру намалювати великий гачкуватий дзьоб. Від вигину дзьоба провести межу в правому напрямку, трохи далі середини аркуша опустити її вниз. Зверху дзьоб доповнити дугою, утворюючи маківку голови.
 2. Нерівній горизонтальною лінією розділити дзьоб на дві частини. В передбачуваному для ока місці намалювати зірке око орла. Воно має форму овалу. Позначити брову.
 3. Хвилястою лінією відокремити дзьоб від носової частини голови, поруч зобразити ніздрю на носі.
 4. Зробити очей виразніше. Дуже темним штрихом заповнити область поблизу очі і зіниця.
 5. Деталізувати дзьоб. Заштрихувати ноздревое отвір.
 6. Легким штрихуванням виконати дзьоб і розтерти її. Голову зробити темніше, але з рідкісною сивиною”.

Намальований орел Освоївши дані уроки, дитина з легкістю і радістю зможе намалювати персонажа з гри “Браво Старс”.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем орла

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Як намалювати орла поетапно олівцем - три майстер-класу різної складності i

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел

Намальований орел