Як намалювати качку поетапно – поетапні майстер-класи для початківців

Малювання качки для дитини досить просте заняття. Цікаві майстер-класи з малювання качки олівцем, фломастером, фарбами. Олівець – універсальний художній атрибут для художників будь-якого рівня, з його допомогою нього зможуть просто і красиво намалювати будь-яку тварину. Так розглянемо детальніше як намалювати качку по етапах дитині. Нижче наведено докладний і зрозумілий дітям алгоритм малювання.

Малюнок для молодих художників

Маленьким дітям подобається спостерігати за тим, що відбувається навколо. вони часто намагаються зафіксувати це на папері, або навіть на шпалерах своєї кімнати. Найбільше дітей залучають тварини, а маленькі качечки дуже милі і досить просто малюються, а зручніше за все зробити це з допомогою олівця. Намальована качка Ось як ми це зробимо, малюйте разом з нами:

 • Спочатку намалюємо овал, а ньому ще один овал справа, це майбутній очей качечки. Зробимо вії у вигляді паличок.
 • Далі малюємо дзьоб. Зобразимо праворуч від голови ще один овал, але трохи з завуженим кінцем, внизу півовалом додаємо нижню частину дзьоба.
 • Тепер основа – тулуб. Нижче головки вычерчиваем ще дін овал, але знову-таки з трохи загостреним кінцем ззаду – це буде хвостик.
 • Майже готове, залишилося намалювати крило в середині тулуба. Можна зробити його у вигляді пелюсток або крапельки. Намалюємо зіницю і додамо відблисків.
 • Все, тепер можна розфарбувати пташку і готово! Зазвичай качечки бувають жовто-зеленими або коричневими, але діти можуть і пофантазувати на цю тему.

Олівцевий малюнок завершений Намальована качка

Як намалювати качку з допомогою фломастерів

Тепер спробуємо намалювати щось складніше. Візьмемо фломастер, але тут треба бути обережним, адже його не можна стерти з паперу. Цей приклад буде цікавий для дітей постарше. Хоча можна і спростити завдання, намалювавши спочатку контур олівцем, а потім обвести фломастером. Намальована качка Ось як ми це зробимо, малюйте разом з нами:

 • Для початку намалюємо голову. Починаємо вимальовувати окружність, але з зигзагоподібними рисками знизу і зверху для оперення. Праворуч робимо дугу.
 • Від неї накреслимо дзьобик. Ведемо лінію вниз і робимо її закругленою вгору. Думаємо, як буде розташовуватися дзьоб і ведемо лінію вниз, з’єднуємо її з нижньої і утворимо верхню частину дзьоба. Виділіть ніздрі.
 • Парою-трійкою ліній прочертим вії. Від них почнемо малювати овал очі, робимо круглий зіницю і малюємо кругляшки поменше – відблиски. Можна підмалювати зверху дугоподібну брову.
 • Малюємо тулуб. Знизу від голови починаємо вести лінію, це майбутня грудина. Так як качечка буде розташовуватися на воді нижній контур слід зробити злегка хвилястим, хвостик робимо трикутником і промальовуємо пір’ячко.
 • Малюємо крило. Тут можна намалювати так само як і в попередньому прикладі, або по тій самій техніці, що й хвіст.
 • Воду намалюємо як кілька хвилястих ліній під качечкою.
 • Розфарбовуємо малюнок.

Зображення качки завершено. Намальована качка

Малюємо тільки з допомогою олівця

Подальша схема підійде для тих, хто хоче оволодіти технікою малювання простими олівцями різної жорсткості. Намальована качка Беремо простий олівець і малюємо:

 • Зафіксуємо центр майбутнього малюнка. Малюємо овальний тулуб, а над ним ще коло – голову. Поруч з нею прочерчиваем контур дзьоба. Лініями поєднуємо голівку з тілом.
 • Переходимо до деталізації. Точними лініями прорисуйте контур качечки, зробіть оперення на хвостику. Не забуваємо, що грудина птиці повинна бути опуклою, спинка не повинна бути плоскою, а шия занадто прямий. Можна додати деталей до оточення, наприклад, травичку або квіти.
 • Переходимо до малювання крила, воно може злегка виходити за межі качки, так буде виглядати реалістичніше. Додамо дзьоб і око.
 • Деталізуємо очей. Зараз починаємо найцікавіше. Очей потрібно зафарбувати так, щоб він був темним і яскравим. Заштрихуйте гурток і зробіть витягнутої його форму, прорисуйте куточки. Далі потрібно промальовувати пір’ячко на тулубі дрібними штрихами, на крильцях і хвостику.
 • Ще трохи-і готово. Візьмемо м’який олівець і ще раз прорисовавыем контури качечки, головне зробити упор на крильці. Не забуваємо про навколишнє середовище, її теж не можна залишити без уваги.

Ось ви і закінчили свій перший малюнок, з допомогою разногрифельных олівців. Намальована качка

Як намалювати качку акварельними фарбами

Перед тим як переходити до використання акварелі нам потрібен начерк олівцем, обов’язково детально промальовувати всі, головне, що б було зручно орієнтуватися ньому. Намальована качка Розглянемо як намалювати качечку аквареллю поетапно:

 • Підготуємо фарби. Розведемо зелену фарбу невеликою кількістю чорної. Використовуємо її для зафарбовування шиї і голови качечки. Після цього зробимо “оперення”, для цього окунем кисть у фарбу, але додамо менше води, тоді фарба буде густішим і темнішим, і робимо кілька штрихів поверх. Додамо до фарбі трохи жовтизни і зафарбовуємо грудку. Намагаючись не виходити за контур розтушовуємо фарбу по нижньому контуру тулуба.
 • Передня частина птиці готова, тепер задня. Для ефекту можна використовувати сажу, замість чорної фарби. Якщо вона здається занадто темною, можна взяти коричневий або синьо-фіолетові кольори. Плавно наносимо їх, дотримуючись пропорції і тіні, все залежить від вашого ракурсу. Покриваємо фарбою крило і хвіст, а також наносимо трохи зелені на голову.
 • Розведемо фарбу трохи великою кількістю води і починаємо розтушовувати нанесені штрихи, для одержання градієнтного малюнка. Слідкуйте за насиченістю, не перестарайтеся з розбавленням. Зафарбуйте чорною фарбою очей і залиште білими відблиски. Далі беремо тонкий пензлик і прочерчиваем пір’ячко, використовуючи більш темні кольори.
 • Наносимо фарбу на дзьоб. Спочатку використовуємо розбавлений жовтий, а потім звичайною жовтою фарбою, чи більш темною, потрібно промальовувати тіні.
 • Тепер вода. Потім кисть у воду і робимо кругові рухи навколо качки, потім беремо на кисть синьої фарби і повторюємо руху. Під качечкою наносимо кілька штрихів більш темного кольору і злегка розтушовуємо, щоб позначити тінь.
 • За бажанням можна додати картині реалістичності і намалювати відображення птиці на поверхні води. Використовуємо ті ж кольори, що і для тулуба качки. тут потрібно дуже постаратися і акуратно промальовувати тінь, так що б вона не виходила за контур качечки. Під самою птахом фарба більш темна, далі вона стає світліше.

Намальована качка Ось і готовий наш акварельний малюнок. Впевнені ваша пташка вийшла реалістичною і привабливою! Намальована качка Вище ми розглянули способи малювання качки різними художніми стилями і техніками, сподіваємося, що ця стаття принесла Вам користь і ви змогли навчитися чогось нового з наших майстер-класів!

Фото ідеї та приклади для малювання качки

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка

Намальована качка