Як намалювати павука поетапно олівцем (58 фото) – легкі майстер-класи для початківців

Малювання павуків відмінне заняття для дітей і дорослих. Підбірка легких майстер-класів по малюванню павуків поетапно олівцем – слушні поради, фото ідеї, приклади! Багато хто боїться павуків. Просто дивитися на них вже виглядає страшно і страшно. Але, якщо ті, хто любить цих комах. Наше заняття присвячене малювання павука різнокольоровими олівцями. Намальований павук Ряд фактів про павуків, які можуть вас зацікавити:

 • Павуки не комахи, а представники павукоподібних.
 • У павуків 8 ніг, а у комах лише 6.
 • Сьогодні в світі налічується більше 40 000 різновидів павуків.
 • Зарезервоване більшість павуків абсолютно безпечно для людини.

Намальований павук Розповім вам коротко про структуру павуків: вони належать членистоногим. Тіло складається з живота і головогруди (хоча термін звучить дивно, але це правда). У цій головогруди з передньої сторони є очі – 8 штук, щелепи – хелицеры і околочелюстные ноги – педипальпы.

Основи малювання тіла павука олівцем

Ми малюємо на початку ескіз, потім обводимо малюнок і через деякий час додаємо колір до існуючих елементів. Нам потрібні:

 • кольорові олівці;
 • фломастер або чорний маркер;
 • звичайний олівець;
 • ластик

Намальований павук Поетапна інструкція:

 1. Позначається елементами у вигляді павука. Для цього два овалу різноманітних обсягів представлені по-вертикалі. Пов’язуємо їх вигинами по краях.
 2. Зобразимо павукову голову зверху у вигляді плавного прямокутника. Зобразимо павукова щупальця, що складаються з їх невеликих деталей – еліпсів і крапель.
 3. Ми починаємо зображати 8 лап. Тому у верхньому овалі ми зображуємо 4 квадрата по краях.
 4. Від сторони ми проведемо першу частину будь-якої ноги. У будь кінцівки є власний обсяг і схильність. Але вони не тільки здаються великими, але і містять маленький прямокутник на краю. Намалюйте другу частину лап. Зовні вони схожі на перші, але їх потрібно розташувати в іншій лінії: дві сторони виявляться зверху, а решта внизу.
 5. Ми проводимо останні частини лап. Дивіться ретельно на будь-яку пару, вони принципово різняться від інших.
 6. У нижній його частині зобразимо дрібні зубчики. Створимо ескіз повного зображення чорним фломастером.
 7. Також їм зображуємо очі на голові у вигляді жирних крапок і домалюємо волоски на всіх ногах. Перейдемо від обриси до відтінку і розфарбуємо жовтим кольором.
 8. Потім доповнюємо обсяг до тіла і ніг павука, використовуючи помаранчевий олівець. Наприкінці додамо лінії коричневих олівців вгорі помаранчевих.

Наш поетапний малюнок до цього готовий. Хоча павук вийшов трохи страшним, але це було реалістично! Намальований павук

Страшний павук

Павуки вже дивують власною красою, але коли сутність дала йому останній штрих, продуктивність, безумовно, не для божевільних. До того ж, ми все ще зобразимо павуків, якими б вони не були. Намальований павук Як і в попередньому уроці, потрібно почати з голови, щупів і перших суглобів ніг. Виправте неправильні лінії, стежте не поспішаючи, якщо раптом ви все ще не розумієте, що зображати павука просто! Намальований павук Дайте напрямок чотирьох парах ніг. Зобразіть будь-яку, почавши з найближчого до тіла. Придумайте жахливий малюнок на його животі.Ви також можете зобразити очей, поруч павутину, але нам необхідна можливість зобразити його, але елемент з’явиться в наступний раз. В кінці можна прикрасити власного павука і все готово. Намальований павук

Легкий малюнок павука

Якщо ви не вирішили зобразити його олівцем, тінями і маленькими реальними елементами, то, можливо, вам потрібно просте і чудове зображення мультяшного павука. Він може бути представлений дітьми або використаний на листівці. Намальований павук Намалюємо 2 кола, знизу павукову голову, а зовні живіт. Звичайно, у нього дуже величезний живіт, в кінці малюємо очі і рот.Навіть на невеликому зображенні ми виявили, що ноги павука являють собою кінцівки. Потрібно надати їм форму. Намальований павук Форма ніг вже намальована. Зараз, додайте розмір, повторюючи будь-яку лінію ніг майже одночасно.Додайте вгорі нитка павутини. Ви можете змінити вираз обличчя і на усмехающееся. Намальований павук

Намалюємо павука – вид збоку

Спершу визначимо схему. Позначимо черевце і головогруди. Довгі, сполучені ноги прикріплені безпосередньо до голови внизу. Черевце залишається вільним. Давайте не будемо відпускати це самі, і ми будемо спостерігати справжні істини. Намальований павук Другий головний момент – великі ноги, і вони, подібно арочним стійок, утримують вагу павукового тіла. Ви повинні представити і зрозуміти. Спершу зобразіть лапи праворуч, їх чотири. Тепер розподіляємо і зобразимо ноги ліворуч. Ось такий от вийшов павук збоку – чудовий і стрункий красень.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем павуків

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Як намалювати павука поетапно олівцем - добірка легких майстер-класів для початківців i

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук

Намальований павук