Як намалювати динозавра олівцем – поетапна інструкція малювання трицератопса, раптора і стегозавра

Малювання динозаврів для дітей просте і захоплююче заняття. Все про малювання динозавра олівцем своїми руками, покрокові інструкції малювання різних видів, фото приклади, поради! Динозаври – це стародавні істоти, загиблі багато мільйонів років тому. Але, все-таки, майже всі діти помічають цих тварин в анімаційних фільмах і тому хочуть придбати яку-небудь іграшку у вигляді динозавра. Ми рекомендуємо вам навчитися зобразити їх олівцем для дітей, і ми дамо вам докладні вказівки.

Трицератопс

Почнемо заняття з найбільш поширеною картини. Ми зобразимо фломастером, але коли ви початківець у цьому творчому процесі, вам краще використовувати звичайний олівець. Намальований динозавр Як це зробити:

 1. Покладіть альбом навпроти себе. Ближче зліва ми зобразимо величезний овал, але не заповнюємо його. Між неповними рисами ми зобразимо арочну лінію.
 2. Додаємо картину обома круглими очима. В них ми зобразимо зіниці. Ділянка, зображений нижче, доповнений хвилею. Малюємо Внизу половину овалу, на носі ми зображуємо маленький ріг.
 3. Тепер намалюйте контур голови. Ми зобразимо у центрі рогу по колу великий еліпс, створюємо маленькі роги на певній дистанції.
 4. Потім злегка відсуньтеся від вершини великого еліпса. Починаючи вище половини, щоб зобразити тіло динозавра, зображення округлюється в кінці аркуша альбому.
 5. Зобразимо величезну кінцівку з протилежного боку трьома пальцями. Поруч з головою зобразимо передні кінцівки. Ми об’єднуємо їх арочним сегментом з лапами в протилежній стороні. Потім ми додаємо ще одну передню ногу.
 6. Ми доповнюємо контур ззаду товстим хвостом. Ми розділили його на кілька частин. Створюємо живіт, якщо ви намалювали простим олівцем обведіть всі зображення чорним маркером, і ви можете почати розфарбувати.
 7. Візьміть фіолетовий і рожевий крейда. Ми розфарбовуємо все тіло рожевим крейдою, крім рогів. Фіолетовий розфарбуємо по контуру, затемним зображення.
 8. Фарбуємо всі роги і пальці на кінцівках жовтим кольором. Розфарбуємо рот червоним кольором. Якщо для розмальовки відсутні крейди, ви можете використовувати різнокольорові олівці.
 9. Дуже просто зобразити динозавра для дітей. Робота дуже проста, і тому у них все вийде.

Намальований динозавр

Раптор

Тепер, давайте зобразимо ще одного динозавра – Раптора. Оскільки у нього майже ті ж зуби. Ви можете використовувати маркери або кольорові олівці для даного творчого процесу. Насамперед, краще застосовувати олівець, а після цього, потрібно позначити всі елементи чорним фломастером. Намальований динозавр Як його зобразити:

 1. Ми розміщуємо свій альбом по-горизонталі. На аркуші вгорі близько і зліва, ми починаємо малювати ділянку. Ми доповнюємо його ще однією лінією дуги. До даного відрізку намалюйте форму, схожу на драконівські зуб.
 2. В кінці ескізу намалюйте криву лінію вниз. Ми відступимо в ліву сторону і почнемо створювати протилежну кінцівку тварини. Внизу розбиваємо ескіз на 3 пальці з гострими і довгими кігтями.
 3. Таким чином, ми рухаємося трохи ліворуч і піднімемося трохи вище і зобразимо дрібні передні кінцівки. В кінці ескізу ми зобразимо три довгих кігтя.
 4. Додаємо зображення контуром другий передньої кінцівки. Зобразимо протилежну лапу. Від початку другої передньої ноги ми малюємо сегмент вгору і завершуємо ескізом нижньої щелепи. Ми також малюємо сегмент зверху, і вийде його рот. Створюємо в ньому помітну внутрішність.
 5. Тепер в рот велику кількість гострих зубів, як у крокодила або дракона. Трохи відходячи, зобразимо риси і домалюємо зуби. Округлі очі виділяються на голові. Уточнимо зображення різноманітними штрихами в різноманітних спрямуваннях. Оскільки ми вже зобразили цього динозавра, ми почнемо прикрасити. Але коли ви застосували олівець для замальовок, вам потрібно вказати всі напрямки і визначити елементи.
 6. Очі зарисуем жовтим кольором. Зеленим кольором розфарбуємо верхню частину тварини. Необхідно, щоб тут і там зелений колір падав на половину тіла.
 7. Потім візьміть світло-зелений відтінок. Їм закривають нижню частину тіла і хвіст. Ми фарбуємо інші частини у світло-зелений колір. Сірим фарбуємо кігті динозавра. Рожевий колір є частиною рота.
 8. Ось вийшов такий раптор. Ви зрозуміли, як зображати динозавра, поступово розмальовуючи олівцем для дітей за вказівкою.

Намальований динозавр

Стегозавр

Зараз ми навчимо зобразити стегозавра. У нього невелике зростання, але є сильний гострий хвіст, захищає від ворогів. Намальований динозавр Як зобразити його за вказівкою для дітей:

 1. Розміщуємо альбом для малювання по-горизонталі. Навколо центру аркуша, але зверху ми зобразимо фігуру гострого листячка.
 2. Потім зобразіть рівномірний сегмент внизу ескізу. Ми трохи сместимся вправо і уявимо ту ж форму. Ми знову йдемо направо і зобразимо ще листочок, потім представляємо іншу та інше. Важливо, щоб обсяг зображення зменшувався з кожним ескізом.
 3. Таким же чином ми зображуємо листочки на лівому краю першого ескізу. Після зображення малювання листочків ми одночасно зобразимо 4 гострих точки. Серед них ми малюємо лінію вниз і вводимо контур хвоста.
 4. Зобразивши хвіст, ми починаємо зобразити задні кінцівки. На кінцях ми створюємо три кігтя. Ми наводимо живіт на невеликий сегмент і зобразимо передні кінцівки значно меншого обсягу поруч із задніми кінцівками.
 5. Тепер зобразимо риску на голові, намалюємо контур з відкритим ротом. Ми додаємо зображення рисою, вставляючи в неї жирну крапку, показує очної зіницю. Ми закінчуємо ніс загостреними кінцями, схожі на пташиний дзьоб.
 6. Потім ми об’єднуємо сегменти ескізу на спині. Уточнюємо рисами тварини на лапах, животі, шиї і хвості. Ми доповнюємо спину контурами ідентичною фігури, щоб помітити, що точки знаходяться в обидві смуги.
 7. 3 вертикальні риси зобразимо на помітних кінчиках. На далекій відстані зобразимо по одному відрізку маленького об’єму.

Намальований динозавр Зображення закінчено. Природно, його можна прикрасити, але ми його не виконали. Отже, ми зобразили цього динозавра щодо поетапного вказівкою. Якщо ви жодного разу не зіткнулися цим типом творчого процесу, ми рекомендуємо використовувати звичайний олівець для того, щоб зобразити динозаврів.

Фото приклади динозаврів намальованих олівцем

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр

Намальований динозавр