Як намалювати свиню олівцем – легкі поетапні майстер-класи для початківців

Свині одні з найпопулярніших фігур для малювання художникам-початківцям. Все про малювання свиней олівцем своїми руками – фото ідеї та приклади, поради, поетапні інструкції! Веселі і свині часто є героями мультфільмів, телевізійних програм для дітей та казок, тому дитині обов’язково захочеться намалювати такого симпатичного мультяшного персонажа:

 • П’яточка;
 • Фунтика
 • Хрюшу;
 • Наф-Нафа
 • Ніф-Ніфа
 • Нуф-Нуфа.

Щоб поросята виходили реалістичними і красивими, потрібно провести для дітей урок малювання, на якому поетапно показати, як треба малювати таких тварин. Намальована свиня Для роботи потрібно підготувати:

 • папір для малювання олівцями і гуашшю;
 • прості олівці;
 • ластик для малювання;
 • акварельні фарби або гуаш.

Також необхідно підібрати для дитини підходящу картинку, з якої він буде звіряти свою художню творчість.

Простий майстер-клас малювання свинки для дітей дошкільного віку

Якщо малюк тільки освоює ази малювання, то для нього підійде урок поетапного малювання самого простого зображення такої тварини. Нижче представлено поетапне створення ескізу:

 1. Намалювати справа на аркуші овал в похилому положенні.
 2. Намалювати коло так, щоб він заходив на овал. Після стерти всередині кола лінію овалу. Це вийшов ескіз тулуба і голови свинки.
 3. На верхній стороні голови намалювати два вуха у формі нерівних трикутників. Всередині промальовувати силует вушок, повторивши контур з відступом 1 см від зовнішнього краю вуха.
 4. Щоб створити мордочку тваринного намалювати приблизно в середині кола горизонтальний циліндр, а в ньому позначити дві великі точки. Це буде порося п’ятачок.
 5. Над пяточком намалювати два ока у вигляді невеликих кіл, які потрібно зафарбувати чорним кольором.
 6. Збоку під п’ятачком намалювати полугоризонтальную дужку. Це буде усміхнений рот свинки.
 7. Знизу тулуба малюються під кутом дві пари паралельних прямих ліній, які повинні закінчуватися перевернутою літерою «М». Це будуть ніжки тварини з копитцями.
 8. На задньому боці спинки намалювати хвацько завитий хвостик у вигляді спіралевидної короткої лінії.

Намальована свиня Готовий ескіз потрібно зафарбувати рожевим кольором, а контур малюнка обвести світло-коричневим олівцем. П’ятачок, внутрішню частину вушок і копитця розфарбувати темно-рожевим кольором. Намальована свиня Щоб удосконалювати навички художника, дитина переходить від більш простих до більш складних технік, освоюючи на черговому уроці нові способи малювання. Замість олівців юні художники можуть використовувати фарби або гуаш для розфарбовування малюнка. Намальована свиня

Майстер-клас малювання кавайною картинки

Більш складним буде змальовування свинки з кавайною картинки, яку батьки можуть підібрати спеціальної колекції картинок для срисовывания на сайті goroddetstva. Використовуючи покрокову інструкцію, можна намалювати таку ж свинку, як у дитячих комп’ютерних іграх « Свинка Пеппа старс»:

 1. В середині намалювати фігуру в формі великої крапельки, заостряющейся злегка до верху і має широкі боки.
 2. У верхній частині фігури намалювати спочатку нагнутый назовні будиночок у вигляді квадрата і трикутної даху, потім з іншого боку зобразити ще один. Це будуть вушка свині.
 3. Всередині кола по середині намалювати два невеликих гуртка, які будуть очима свинки. Всередині їх у верхній частині і трохи збоку намалювати ще гуртки меншого розміру. Поряд з ними ще по одному кружку меншого розміру, так, щоб їх поверхні стикалися. Знизу великої окружності очей підмалювати тонкі півмісяці, які заштриховываются короткими лініями.
 4. Під очима посередині намалювати вмятый з низу овал так, щоб він розташовувався рівно по середині між очима. В середині овалу зробити два вертикальних овалу невеликий форми. Це буде п’ятачок. Під ним намалювати рот і підборіддя в самій нижній частині голови у вигляді короткої трохи вигнутою риси. Над очима промальовувати короткими штрихами брови свині.
 5. Для створення тіла намалювати два коротких вертикальних відрізка, що йдуть від голови свині розходяться в сторони. Закінчити їх потрібно короткими дугами
 6. Посередині отриманої фігури намалювати дві передні ноги свині у вигляді двох пар паралельних відрізків, які повинні трохи звужуватися до низу. Внизу у них намалювати копитця у вигляді переверненої літери «М».
 7. Від кожної дуги низу провести короткі парні лінії, оформляючи задні ніжки свинки з копитцями так само, як і передні.
 8. Промальовувати нижню частину тулуба у вигляді прямої лінії.
 9. Після цього чорною гелевою ручкою обвести контури всіх деталей малюнка, зафарбувати очі, залишивши не зафарбованими найменші кругляшки. Ніздрі на п’ятачку теж зафарбувати чорним.
 10. Зеленої ручкою розфарбовується нижня частина очей. Рожевою ручкою зафарбовується п’ятачок. Олівцем коричневого відтінку замалювати копитця ніжок, а рожевим зафарбувати всю свинку. Малюнок готовий. Змалювати таку картинку буде легко навіть маленькій дитині.

Намальована свиня Важливо! Коли малюк малює контур і розфарбовує картинку, у нього тренується рука, що благотворно позначається на його інтелектуальному розвитку. Намальована свиня

Новорічна свинка

Хоча свиня була за східним календарем символом минулого року, можна запропонувати дитині намалювати порося в новорічному вбранні. Спочатку створюється ескіз:

 1. Намалювати великий круг.
 2. Знизу під ним намалювати коло поменше, так, щоб його невелика частина заходила у велику окружність.
 3. З нижніх бічних сторін великої окружності підмалювати два симетричних півмісяця. Це будуть щічки.
 4. Знизу маленького гуртка намалювати короткі ніжки у вигляді двох паралельних прямих, які повинні звужуватися до низу і закінчуватися копитцями у формі перевернутої літери «М».
 5. З боку голови намалювати частину кола, що йде вниз і потім зобразити трохи поламаний півмісяць, заканчивающимся поруч з верхньою частиною щічки. Друге вухо зобразити вигнутою лінією, що йде вниз від бічної частини голови, а потім хвилястою лінією закінчується всередині голови. Всередині першого вушка промальовувати внутрішню деталь, друге вухо буде просто висіти, в ньому нічого не потрібно промальовувати.
 6. Усередині голови намалювати овал для п’яточка, над ним очі і високо підняті брови. Знизу намалювати усміхнений ротик з зморшками, що з’являються від посмішки.
 7. На голові між вушками намалювати шапку з помпоном і хутряною облямівкою. На шиї промальовувати такий же шарф з хутряною обробкою на кінцях.
 8. Так як новорічна хрюша тримає в передніх лапках подарунок, який ховає за спиною, то їх малювати не потрібно. З одного боку треба намалювати у верхній частині тулуба невеликий півмісяць, який стане контуром верхній частині однієї ручки порося.
 9. На нижній стороні тулуба намалювати завитий хвостик.
 10. Готовий розфарбувати малюнок такими кольорами, як у попередніх уроках. Шапку і шарф розфарбувати червоним, білим і голубуватим відтінком. Поряд з поросям можна намалювати упакований подарунок, перев’язаний стрічкою.

Намальована свиня Все, малюнок хрющи готовий.

Фото ідеї та приклади для малювання свиней

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня

Намальована свиня