Як намалювати сімю: покрокова інструкція як зробити малюнок сімї

Необхідні матеріали для картини і поетапний малюнок сім’ї з допомогою підручним предметів. Як намалювати родину і родинний герб – що це і як малювати? Малюнок куди приємніше, коли на ньому зображені улюблені і значущі для вас люди. Звичайно, тим колом, який забезпечує людину постійною турботою, підтримкою і затишком, рятує у важких ситуаціях, є сім’я. Сімейний малюнок Сім’я для кожного з нас є різною і відрізняється від будь-якої іншої. Наприклад, вона може бути відмінна за своїм складом – мама, тато і діти, або, може бути, бабуся, дідусь та інші родичі. Сімейний малюнок Це обов’язково потрібно враховувати, якщо ви збираєтеся намалювати сімейну картину. Є кілька пунктів, про які треба пам’ятати, щоб малюнок вийшов якісним:

 • Добре подумайте про те, як можуть виглядати персонажі малюнка – їх одяг і настрій, їх поза тощо.
 • Подумайте, де будуть знаходитися ваші герої? В кафе, в домашній обстановці або на вулиці з вашим вихованцем? Добре уявіть фон, тому що він теж грає важливу роль у вашому малюнку.
 • Уважно поставтеся до співвідношенню розмірів – маленька дитина ніяк не може бути вище своїх батьків.
 • Подумайте, які особливості є у ваших сімейних людей. Тоді з допомогою фарб або олівців буде легше передати зовнішність всієї своєї родини.

Матеріали для картини

Перед тим, як почати малювати, потрібно визначитися, на чому буде зображення і чим воно буде нанесено. З усіх поверхонь для малювання найбільш зручним і універсальним вважається звичайний папір. На ній легко малюють всі олівці і фарби за типом акварелі або гуаші. Сімейний малюнок Можна трохи ускладнити завдання і вибрати полотно. Але для такого предмета необхідно запастися спеціальними олійними фарбами та пензликами. Сімейний малюнок

Поетапний малюнок сім’ї з допомогою підручним предметів

Найчастіше маленьким дітям складно намалювати форму людського тіла. Тоді можна знайти свого роду “трафарет”. Дитина без проблем обведе фігуру, а далі – справа його фантазії і настрою. Звичайно, можна ґрунтовно підійти до цього питання і знайти готовий хороший трафарет в інтернеті, роздрукувати, вирізати фігурку по контуру і віддати дитині. А можна не витрачати час на такі заняття і підібрати порожню баночку, яка порівняно схожа на людину. Сімейний малюнок Для художества вам знадобиться:

 • Аркуш паперу А4 або звичайний альбомний аркуш;
 • Олівець, гумка;
 • Або фарби, вода, пензлики, або кольорові олівці;
 • Баночки різних розмірів;

Сімейний малюнок Спочатку намалюйте контури – для цього знадобляться баночки і простий олівець. Розмістіть на листку паперу велику банку – за допомогою неї можна позначити фігуру тата чи мами, а банки менших розмірів підійдуть для фігур дітей. Сімейний малюнок Обведіть олівцем, зайві “вискочили” лінії подотрите гумкою. На кожній фігурці намалюйте голову: зачіска, очі, губи, ніс, вуха і так далі. Сімейний малюнок Далі кінцівки – руки і ноги. Не забудьте про одяг і взуття, додаткові деталі малюнка (домашні тварини, фон). Настав час фарб – не вилазячи за контури, надайте колір фігур на вашій картині. Ось і все – малюнок готовий. Сімейний малюнок

Сімейний герб – що це і як малювати?

Часто в початковій школі дітям в якості домашнього завдання зробити сімейний герб. Він являє собою деякого роду щит (форму можна вибирати і редагувати самому), на якому зображені головні цінності вашої родини у вигляді предметів, слів або явищ. Сімейний малюнок Щоб намалювати таку картинку, потрібно поговорити в колі сім’ї та виділити головні переваги, функції або особливості вашої родини. Наприклад, на гербі можна зобразити любов, турботу, підтримку і щастя. Можна придумати безліч різних варіацій зображення герба. Сімейний малюнок Для картини знадобиться:

 • Аркуш паперу;
 • Простий олівець і гумка;
 • Кольорові олівці або фарби, фломастери і так далі;

Сімейний малюнок Почніть з форми – вона може бути як у вигляді відомих стандартних фігур (квадрат, коло, трикутник, прямокутник, овал), так і у вигляді незвичайних предметів , наприклад хмара, сонце, серце. Розділіть всю внутрішню частину герба на кілька “відділів”. У цих осередках будуть поміщатися вибрані вами цінності сім’ї. Сімейний малюнок Після чорно-білого олівцевого малюнка можна використовувати фарби або кольорові олівці. Іноді прикрашають герб додатковими деталями – стрічками, квітами тощо. Сімейний малюнок

Дерево родини – поетапно

Історію сім’ї можна показати на одному аркуші у вигляді схеми – це називається деревом сім’ї. Незвичайним і творчим способом можна показати історію появи і розвитку вашого сімейного кола за допомогою звичайного дерева. Справа в тому,що велика розгалуженість може дозволити розмістити на дереві досить багато імен і прізвищ, в цей же час картинка буде виглядати акуратно і не громіздко. Сімейний малюнок Для малювання сімейного древа вам необхідні:

 • Олівець і гумка;
 • Паперовий аркуш;
 • Кольорові олівці, фарби, фломастери тощо;
 • Історія вашої сім’ї;

Сімейний малюнок Варто почати з форми дерева – не робіть акцент на стовбурі рослини, адже основну роль відіграють його гілки. Чим довше і більше за кількістю гілок – тим більше місця для ваших родичів. Після позначення місць для прізвищ та імен, зверніть увагу на список родичів. Верх дерева передає найстаріших ваших близьких. Зверху вниз дати наближаються до нашого часу. Сімейний малюнок Спочатку додайте імена, прізвища, дати прапрабабусь і прапрадідів, потім інших родичів. Свою сім’ю і себе помістіть в центральній частині ближче до низу дерева. Ваше дерево готове.

Цікаві ідеї малюнків сім’ї

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок

Сімейний малюнок