Як намалювати птаха поетапно олівцем (63 фото) – легкі майстер-класи для початківців

Малювання птиці олівцем завдання не з легких. Покрокові майстер-класи з малювання птиці олівцем для початківців – фото ідеї, поради, приклади. Зображення різних птахів і тварин дуже подобаються дітям, і, звичайно ж, вони прагнуть їх повторити. Вчитися поетапно, зображувати птахів, робота не з легких. Дитина повинна вивчити техніки і основні правила роботи, освоїти манеру малювання, допомога батькам для навчання дітей дана стаття. У ній розглянуто детальні кроки по зображенню пернатого сімейства у різних ракурсах.

Покрокове малювання олівцем птиці

Приступаючи до роботи над малюнком потрібно приготувати інвентар:

 • аркуші А-4.
 • прості і кольорові олівці.
 • ластик.
 • зображення птаха, яку потрібно зобразити.

Намальована пташка Далі поетапний урок включає в себе уважне вивчення кожної окремої частини птиці і покрокове її виконання. Намальована пташка Починається все з вивчення анатомічної будови, знаючи, як влаштовано тіло птиці, буде простіше її зобразити на папери. Що стосується скелета пернатих, важливо знати:

 1. Вивчення конструкції будови скелета, загального силуету, порівняння з людським і тваринним аналогом, поділ подібностей і відмінностей.
 2. Хребет, з’єднуючи крила, груди і стегна, змушує працювати їх одночасно, тим самим забезпечуючи політ птахів. Це дає розуміння, як з’єднуються між собою всі зазначені частини під час малювання.
 3. Тепер можна зобразити легку позу, так як є розуміння, що їх чого виходить, і що дає в залишку.
 4. Маючи гарне уяву можна уявити процес свого польоту. Як розташовуються ноги, яким чином руки захоплюють повітря.
 5. Для повного розуміння довжини і розмірів справи різних представників, додатково треба перевірити довжину ніг і шиї і відсоток співвідношення пір’я. Так малюнок буде реалістичніше.
 6. Робота м’язів у спрощеному зображенні, так само розширить кругозір і розуміння предмета.
 7. Створивши силует, потрібно враховувати, що ще додадуться пір’я, вони допоможуть завершити образ.

Намальована пташка Переходимо до наступної стадії промальовування пташиних лап. Будова ступні птахів формується під впливом способу життя і середовища проживання:

 1. Хижаки добувають собі їжу за допомогою гострих, крючкообразных, товстих і міцних кігтів. Середній палець спереду і задній палець змикаються, утворюючи захоплення.
 2. У маленьких птахів, ноги сформовані для сидіння, вони мають довге й тонке будова, тонкі і гострі кігтики, пристосовані для охоплення гілок.
 3. У тих, хто живе поблизу водойм, і видобувають у них їжу: будова пальців довге, тонке ніжне. Короткий, не гострий кіготь. Мембранне з’єднання між пальцями.
 4. Бігунові ж мають: товсті, міцні пальці, короткий, округле, товсте будова кігтів, нагадує цвяхи.
 5. У дятлів ноги пристосовані лазити по деревах, з цієї причини, вони мають симетричні передні і задні довгі і тонкі пальці, гострі, міцні кігті для зачепа.

Намальована пташка Ноги у птахів покриті лусочками, чим крупніше представник, тим об’ємніше і ноги.Тіло і ноги ми розібрали, переходимо до клювам. Вони не прикріплюються до черепної коробки, і будова пов’язано з рационном харчування. Намальована пташка Просте і зрозуміле зображення дзьоба представлено в наступній схемою:

 • малюємо овал, має розмір голови, проводимо лінію від кола до кінця дзьоба.
 • розділимо зображення дзьоба лінією на 2/3.
 • уточнити форму і завершити малюнок, промальовування 2-х сторін і ширини між ними.

Намальована пташка Відмінно, продовжуємо роботу, силует птаха вже простежується досить добре, переходимо до зображення очей. Починається все з кола, далі додається темний контур і в завершенні йдуть кільця навколо і зіниці. У хижої птиці додатково оформляються брови, роблячи їх зовнішній вигляд розумним, у нічних жителів кольорові жовтого або оранжевого відтінків очі і широкі зіниці, а маленькі птахи носять оченята – намистинки. Намальована пташка Пір’я формують тіло птахів, вони мають шари різних розмірів і форм, вони розподіляються не рівномірно і це важливо враховувати. Шари розподіляються по контуру м’язів і це значно спрощує їх нанесення на готове зображення. Вони розділяються по малюнку і кольоровим пігментам. Як тільки всі пір’я розподілені, малюються крила, і завершує тему хвіст. Він має форму віяла, має короткий основа, на яку кріпляться пір’я, має симетричну форму. Намальована пташка На цьому покрокові інструкції завершено, переходимо до практичної частини, намалювавши, як виглядають птахи під час польоту. Намальована пташка

Фіксація моменту польоту

За основу візьмемо чайку. Сам процес досить простий, під силу навіть дітям:

 1. Малюється коло, основа для голови і тіла, нижня та верхня частина повинні бути гострими.
 2. Малюються очі, дзьоб, далі віддаляється за допомогою ластику контур кола.
 3. Зобразити розмах крил і хвоста в режимі польоту. Крило розміщене на правому краю аркуша буде крупніше лівого крила і в співвідношенні з усім тілом.
 4. Дорисовываются лапи складені разом, промальовуються стегна за допомогою лінії від лапи вниз і крила.
 5. Все оформляється пір’ям і в ув’язненні йде хвіст.
 6. Підчищаються похибки і зайві контури.
 7. Малюються тіні, самі крила чорні і затемнення нижньої частини птиці. Від крил так само йде тінь.
 8. Робота завершена, оцінюємо свою працю.

Намальована пташка На цьому завершується перша стадія освоєння дивовижного світу птахів в образотворчому мистецтві. Якщо тема була цікава, і пробудила творчий інтерес, варто продовжити її вивчення і практикуватися, поліпшуючи свої навички і результат.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем птиці

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка

Намальована пташка