Як намалювати жирафа олівцем і фарбами – поетапні майстер-класи для початківців

Жирафа популярне тварина для дитячого малювання. Підбірка легких майстер-класів по малюванню жирафа олівцем і фарбами – слушні поради, фото ідеї та приклади! Жираф прикраса тваринного розмаїття Африки. Дорослий самець виростає до 6 метрів. Цього достатньо, щоб цей велетень зміг зазирнути у вікно другого поверху сучасного багатоповерхового будинку. Діти захоплюються розміром і величчю жирафа, тому вони із задоволенням малюють його олівцем, ручкою, фломастером або фарбою.

Намалюємо простий варіант завдяки олівцям

Якщо раніше ви малювали тварин, тоді буде простіше впоратися з майбутнім уроком, оскільки процес буде схожим. Особливо, якщо темою було перенесення на папір реалістичного образу коня. В даному випадку відмінність криється в додаванні довгій шиї та особливості забарвлення шкіри. На основі інструкції досвідченого художника робота займе не більше десяти хвилин. Проте необхідно ретельно підготуватися:

 • Підготуйте стандартний альбомний аркуш формату А4;
 • Візьміть чорний олівець;
 • Додайте до списку ластик;
 • Для розмальовки знадобляться кольорові олівці;
 • Чорну ручку будемо використовувати для створення деяких деталей і підкреслення контурів малюнка.

Намальований жираф Все готово? Нічого не забули. Починаємо поетапно виконувати перший спосіб запропонований майстром образотворчого мистецтва:

 1. Виберіть зростання для зображення жирафа. Виділіть кордон розміщення образу велетня, завдяки двом лініям. Створюйте начерк майбутніх голови і тулуба. У першому випадку достатньо намалювати коло, у другому використовуйте овальну форму.
 2. Голову з тулубом вигідно поєднати завдяки зігнутим лініях. Це допоможе сформувати шию.
 3. Голову необхідно деталізувати в першу чергу. Праворуч намалюйте пелюстка для позначення місця зображення вуха. Додайте лінію для збільшення його обсягу. Зліва колу сформуйте морду гіганта. Оформіть очей всередині кола, виділіть повіку.
 4. Намалюйте лінії зигзагом на голові — це буде зачіскою жирафа. В гущавині вовни виведіть ріжки невеликого розміру.
 5. Оформіть довгі ноги з виділенням акценту на копита. У задній частині тулуба додайте хвіст з невеликий пензликом на його кінчику. Не забудьте домалювати очей. Додайте зіницю і перейдіть красиві відблиски.
 6. Основа способу готова. Для перевірки можете порівняти з реальним фото. Додайте деталі завдяки чорній ручці. Збільште чіткість контурів, і зафарбуйте очей. Виведіть красиві ніздрі і намалюйте гриву. Акцентуйте увагу на відділенні копит від ніг.
 7. Починайте розмальовку. Для виділення вовни в районі голови і шиї, вістря ріг, центральної частини вух застосуйте коричневий відтінок.
 8. Плями на всій площі тіла також вигідно малювати коричневим, оскільки це природний забарвлення тварини. Для копит і пензлики хвоста застосуйте чорну ручку. Інші відділи покрийте жовтим і помаранчевим відтінком. Однак без фанатизму здійснюєте адекватне розфарбовування.

Намальований жираф Навіть дитина успішно впоратися з цим завданням завдяки чітким планом і докладного зразком. Але далі буде трохи складніше. Готові до нового виклику для перевірки рівня художньої майстерності? Намальований жираф

Зобразимо жирафа на весь зріст?

Можливо завдяки першого майстер-класу ви перший раз малювали жирафа? Признавайтесь було складно? Звичайно ні! Але тепер буде трохи складніше, оскільки необхідно розвивати ваші навички різнобічними методиками. Тепер використовуємо гелеві ручки для створення красивого і яскравого малюнка. Використовуйте клітинний листок. Після набуття необхідного досвіду зможете перейти на білий папір. Переходимо до малювання:

 1. Для створення чітких контурів застосуйте чорну ручку. Овал буде передньою частиною голови. Вгорі виведіть дві вигнуті лінії для виділення ріжок. Вуха з бічних сторін оформіть в образі пелюсток. Між ними додайте шерстяний покрив голови.
 2. Займемося деталізацією голови. На вушка додаємо серединку. Виділимо очі круглої форми з маленькими зіницями. Додаємо не великі ніздрі і посмішку завдяки дузі. Ну що легко? На це позначається досвід набутий в процесі використання першого прикладу.
 3. Оформіть нижню частину жирафа. Відступіть шість клітин вниз від голови. Двома лініями позначте шию. Від неї проведіть дуги до низу для формування тулуба. Завершуйте начерк двома лініями для виділення місця під розміщення ніг. Зробіть акцент на копита, і заштрихуйте їх площа. Намалюйте образ задніх ніг.
 4. Необхідно нанести плями на тіло жирафа. Покрийте ними все тіло. Використовуйте різний розмір.
 5. Розфарбовування здійсните в яскравих тонах. Нехай жираф буде кавайності завдяки гелевим ручкам. Помаранчевий колір використовуйте для рожек і плям. Основну частину тіла покрийте жовтим кольором. Очі виділіть блакитним, а траву оформіть у зеленому відтінку з різноманітними квітами і рослинами.

Намальований жираф У вас добре вийшло. Прийміть наші вітання. Але наступний приклад допоможе розвинути свої здібності ще більше. Давайте швидше перейдемо до нього. Намальований жираф

Намалюйте жирафа завдяки фарбам

Цей крок стане найважливішим етапом у процесі навчання, оскільки після його вивчення буде доступний арсенал різноманітних способів зображення жирафа. Пропонуємо спиратися на гуаш. Однак крім неї будемо використовувати:

 • Звичайний чорний олівець;
 • Ластик;
 • Аркуш паперу;
 • Набір пензликів;
 • Ємність з водою;
 • Палітру.

Намальований жираф Щоб ви могли вчитися якісній роботі з фарбами ми не використовувати занадто складний приклад. Однак доведеться уважно поставитися до виконання всіх етапів прикладу. Готові? Запаслися терпінням? Тоді починаємо реалізацію творчого початку:

 1. Зробіть детальний нарис завдяки олівця. Тулуб зробіть овальним, голову круглою, шию і ноги довгими. Згадайте досвід набутий на перших інструктажі. Додайте всі необхідні відділи тіла: ріжки, копита, очі, шерсть і гриву.
 2. До задньої частини домалюйте хвіст на основі акценту в бік пензлика. На готовий начерк залишається додати плями різного обсягу.
 3. Дивіться який високий і красивий жираф формується завдяки детальному начерку. Приступайте до розфарбовування. Жовтий використовуємо в якості основного кольору. Застосуйте тонку кисть це гарантує акуратність. Уникайте більшої кількості води. Нам не потрібно розмивати кольору, навпаки важлива насиченість і яскравість.
 4. Займемося створенням плям. Не змінюємо кисть. Використовуємо коричневий колір. Його застосовуємо для хвоста і копит.
 5. Залиште основний малюнок — нехай підсохне. Для фону змішайте синій з білим. Для нижньої частини застосуємо салатовий, а траву зобразимо зеленою фарбою.
 6. Синім зафарбуйте очі. Чорним виділіть контури і гриву гіганта.

Намальований жираф Сьогодні ми добре попрацювали. Тепер ви знаєте як працювати з гуашшю. Але після невеликого відпочинку знову повертайтеся до нас — ми обов’язково підготуємо новий майстер-клас.

Фото ідеї та приклади для малювання жирафів

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Як намалювати жирафа олівцем і фарбами - поетапні майстер-класи для початківців i

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф

Намальований жираф