Як намалювати павлина поетапно олівцем (60 фото) – легкі майстер-класи для початківців

Павич відмінна фігура для художників-початківців. Підбірка легких поетапних майстер-класів по малюванню павичів олівцем – красиві фото ідеї, приклади і слушні поради! Павич – красива, велична птах. У культурах багатьох країн ця тварина вважається символом достатку і розкоші. Головна відмінна риса павича – це величезний кольоровий хвіст, з допомогою якого вони і привертають увагу. Сьогоднішній урок розповість, як намалювати павлина поетапно.

Простий малюнок олівцями

Цей варіант підійде для того, щоб навчатися разом з дитиною робити картинки або вироби для школи. Для зображення підійдуть різні матеріали, як олівці, так і акварельні фарби або фломастери.

  1. Перший крок – зрозумілий начерк олівцем. Намалюйте невеликий круг (він потім стане головою), а під колом – овал. Розділіть коло візуально на дві частини, у співвідношення 1:2, і з’єднайте з овалом лінією, перпендикулярною тієї, що розділяє коло.
  2. Вигнутими лініями з’єднайте коло з овалом. Овал – це трохи повернене тулуб. Вирішіть, з якого боку буде крило, і зобразіть його двома лініями, рух має бути схоже на те, яке художник робить, коли малює листок.
  3. В залежності від обраної сторони, намалюйте в колі очей птаха, на ньому вії. Зверху можна зобразити корону з пір’я. Трьох або чотирьох буде достатньо. Не забудьте про гостро зігнутий дзьоб.
  4. Лапки можна намалювати простим паличками, а можна вчинити складніше і зробити їх об’ємними. Для цього необхідно провести вниз три смуги приблизно однакової довжини, а потім з’єднати їх за допомогою чотирьох півкіл. Вийдуть лапки з двома пальцями.
  5. Визначтеся з масштабами хвоста і накресліть від тулуба дві лінії, що йдуть навскоси у різні сторони. Використовуючи напівкола, з’єднайте праву і ліву смугу. Поділіть хвостик на лінії. Вони повинні починатися в точці з’єднання півкіл і закінчуватися трохи нижче середини хвоста. Прикрасьте смуги оригінальним візерунком з кіл і овалів.

Намальований павич Для розмальовки павича, використовуйте синій, зелений, жовтий, помаранчевий і чорні кольори. Пам’ятайте, що головне в малюнку – яскравість і краса. Намальований павич

Павич на папері

Якщо під рукою немає кольорових олівців або фломастерів, можна використовувати і звичайний чорний, м’який олівець і жорстку крафтовую папери. У цьому випадку можна користуватися методом штрихування або розтирання, щоб створити тіні і відблиски. Вам навіть не доведеться показувати дитині фото з інтернету, щоб намалювати павлина поетапно. Намальований павич Для початку достатньо намалювати два кола один всередині іншого – за допомогою циркуля або без нього. Проведіть вертикальну пряму між ними, розділяючи кола на дві рівних частини. Намалюйте ще два маленьких кола з центром в точках перетин вертикальної прямої і внутрішнього кола. Верхня окружність стане головою птиці, а нижня – тулубом. Пам’ятайте, що краї кіл не повинні виходити за межі зовнішнього кола. Намальований павич Наступним кроком починайте додавати деталі павлину. Обведіть нижню окружність двома лініями, роблячи рух, схоже на малюнок листа або краплі. Загострена частина фігури – це грудна клітка птиці. Від неї проведіть лапки в довільному порядку. Слідкуйте за тим, щоб вони не виявилися занадто довгим чи занадто коротким і були однакові в пропорціях. Намальований павич Намалюйте голову павича, додавши два очі і дзьоб. Зробіть дві дужки «{» зверху та знизу – це найпростіший спосіб зобразити дзьоб. Розділіть голову вертикальною лінією навпіл, і зверху, в центральній точці, додайте три-чотири пера для «корони».Після того, як Ви завершите роботу з деталями тулуба, можна промальовувати хвіст. Тут доведеться застосувати всю наявну фантазію. Намальований павич Рухаючись зліва направо, малюйте довгасті овали, трохи загострені догори – це пір’я хвоста. Задній ряд повинен бути намальований овалами більше, щоб потім поверх можна було додати овали поменше, другий ряд пір’я. Якщо Ви не хочете округлі пір’я хвоста, то можете перетворити напівкола трикутники, тоді форма пір’я стане схожа на меч або грань дорогоцінного каменю. Намальований павич Після того, як всі основні контури і деталі будуть намальовані, візьміть чорну ручку чи фломастер і акуратно обведіть всі лінії. Дочекайтеся, поки ручка висохне, і приступайте до розфарбовування картинки. Для того щоб зображення вийшло яскравим та реалістичним, дотримуйтеся певної кольорової гами. Намальований павич Тулуб павича, його крила і голову Ви можете розфарбувати блакитним кольором або кольором морської хвилі. Пір’я хвоста у цьому випадку слід зафарбувати схожим відтінком, але трохи світліше. Не забудьте про оригінальний орнамент для хвоста. Як правило, це кола різного розміру, але для малюнка з дитиною можна придумати інші фігури та їх розташування. Намальований павич

Малюнок фарбами

Оригінальне рішення при зображенні павлина фарбами – використовувати весь альбомний аркуш, як хвіст павича. В цьому випадку Вам буде потрібно:

  • Накресліть олівцем довгасту шию, голову і грудну клітку павлина зліва або справа щодо центру особи.
  • Промальовувати деталі – дзьоб, очі на голові. Це можна зробити білим або світло-бежевим кольором.
  • Позаду шиї намалюйте підставу хвоста – техніка його рисовки схожа на луску риби. В різні сторони від основи хвоста проведіть діагональні прямі лінії.

Намальований павич При розфарбовуванні зробіть підставу хвоста в зелених або жовтуватих тонах, сам хвіст – синьо-зеленим, а тулуб – глибоким синім або темно-синім.

Фото ідеї та приклади для малювання павлина олівцем

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич

Намальований павич