Як намалювати ангела олівцем (44 фото) – поетапні інструкції з малювання

Намалювати ангела олівцем досить просто, головне слідувати інструкціям. Все про малювання ангела своїми руками, покрокові інструкції, фото приклади та ідеї, поради! Давайте на мить закриємо очі та уявимо собі, як виглядає янголятко. І хоча це безплотне істота, напевно кожен побачить у своїй уяві красивого дитини з кучериками в довгому світлому вбранні і з німбом над головою. Як намалювати олівцем ангела На перший погляд, може здатися, що таке зображення важко передати на папері, але якщо спростити конструкцію і рухатися поетапно, то вийде досить пристойний малюнок. Таке творчість зацікавить навіть найменших діток.

Простий ангел

Запропонуйте юному художнику чи художниці спробувати зробити срисовку ангелика з ляльки, у якої велике кругле обличчя, одягнувши її попередньо в білий балахончик. Як намалювати олівцем ангела Докладний майстер-клас:

 1. Уважно розглянувши ляльку-модель, дитина повинна відповісти на питання, які геометричні фігури вона йому нагадує. Якщо відповість правильно – коло і трикутник, запропонуйте зобразити ці фігури на папері простим олівцем. Якщо не здогадається, підкажіть, та нехай приступає до малювання.
 2. На колі потрібно виділити чубок ангела, два вушка по боках і домалювати довге волосся. Під чубчиком намітити два ока. Рот зобразити дугою вниз, а ніс – дугою вгору. Друга дуга повинна бути значно менше першої.
 3. Очі зробити з двох кружечків, до яких додати зіниці, вії і брови.
 4. Низ трикутника виділити хвилястою лінією і зробити складки.
 5. Праворуч і ліворуч до балахону домалювати рукави, з яких повинні бути видні долоні. Пальці робити необов’язково. Можна обмежитися зображенням рукавиці з одним великим пальцем.
 6. Над рукавами доведеться додати крила. Спочатку накресліть два трикутники, а потім намалюйте на них пір’я.
 7. Над головою ангела слід додати німб – злегка витягнутий овал.

Чорно-білий варіант готовий. Тепер можна сміливо приступати до розфарбуванні творіння. Як намалювати олівцем ангела

Ангел-дівчинка

Якщо перший варіант картинки підходить для дитячої групи, то ця робота вже набагато складніше, і з нею впораються хіба що молодші школярі. Починати слід з ескізу. Як намалювати олівцем ангела Покроковий урок:

 1. Намітити особа у вигляді п’ятикутника з округлими краями, сукню, що розширюється донизу і виділити плечі.
 2. Додати зачіску навколо голови, промальовувати шию з плечей домалювати рукава. Біля тіла вони повинні бути вже, а ближче до долонь – ширше.
 3. Над головою намалювати німб, а за плечима додати крила.
 4. З розрізів рукавів повинні бути видні ручки. Права долоня відкрита, а ліва стискає паличку із зіркою. Внизу промальовувати шкарпетки взуття, визирають з-під сукні.
 5. На лінії грудей намалювати дві смужки хрест-навхрест – прикраса сукні. Від них зробити кілька вертикальних ліній – складки.
 6. На обличчі намалювати два кружечка – оченята. Зафарбувати їх чорним, залишивши білі відблиски. Верхню частину очей продовжити дугою, зігнутої догори, яка виконає роль війок. Над ними – брови. Ніс зобразити у вигляді двох півкіл різного розміру, а рот зробити бантиком.

Як намалювати олівцем ангела Врахуйте, що ангел-дівчинка повинна бути веселою і усміхненою. Вийшло саме так? Дуже добре! Тоді приступайте до розфарбовування. Як намалювати олівцем ангела

Різдвяний янгол

Напередодні Різдва, коли вся атмосфера навколо наповнюється очікуванням дива, запропонуйте малюкові намалювати тематичний малюнок. Як намалювати олівцем ангела

 1. Почніть з невеликого кола у верхній половині аркуша паперу. Це голова різдвяного ангелика.
 2. Додайте трапецію знизу під невеликим кутом, щоб вузькі краї заходили за коло. Лінію низу зробіть опуклою, а боки злегка заокруглюйте. Це плаття.
 3. Навколо голови обводимо дугу, з’єднавши її прямими лініями нижче лінії вушок.
 4. Два стирчать з-під сукні вузьких півкола – черевички. На них слід виділити тонкими лініями шкарпетки. Дві «вишеньки з хвостиками», розташованими паралельно – ручки. Права повинна знаходитися на самому плаття, а ліва – стирчати з-за нього.
 5. На обличчі вимальовуємо два півкола дугою догори з віями по боках – оченята. Ніс і рот робимо у вигляді двох півкіл різних розмірів вигнутих до низу. Рот повинен бути десь втричі більше, ніж ніс. На щічках додайте два кружечка рум’янцю.
 6. Зверху на голові домалюйте два закручених усика, як у сонечка. Від кожного з вусиків проведіть хвилясту лінію, плавно з’єднавши її з платьишком. Вийшли крильця.

Як намалювати олівцем ангела Щоб все відразу зрозуміли, що наш ангел має відношення до Різдва, домалюйте зірочки і кружечки. Тепер можна розфарбувати свій шедевр. Як намалювати олівцем ангела

Ангел-аніме

Останнім часом з’явилася мода на аніме. Якщо ваша дитина теж марить цією темою, запропонуйте їй намалювати ангела в стилі аніме. Але врахуйте, що це вже малюнок підвищеної складності, і під силу хіба що школярам середніх класів. Як намалювати олівцем ангела Етапи роботи:

 1. Намалюйте коло – голову з двома перпендикулярними дугами, які поділяють коло приблизно на дві третини.
 2. Зобразіть тонку паличку – шию, а на ній накресліть тулуб, що нагадує своїми обрисами знімок легенів на рентгені. По боках виділіть плечі. З кожної лінії дотику плеча з тілом виведіть дві вертикальні лінії, але не паралельні, а розходяться в бік. З середини тулуба намалюйте ще одну лінію, паралельну лівої.
 3. Від горизонтальної дуги на голові (третина особи) проведіть лінію півколом, зробивши гостренький підборіддя. Навколо іншої частини голови отчертите набагато більший півколо – шапка волосся. Додайте криву лінію – чубчик, що складається з перевернутих вниз трикутників.
 4. З-під чубчика повинні просвічуватися брови і верхні вії. Очі – два вертикальних овалу, підкреслені знизу горизонтальними лініями (нижні повіки). Ніс – трикутник, а рот – маленька вузька смужка.
 5. Праворуч і ліворуч від голови додайте пасма волосся. Вони повинні бути гострими, як язики полум’я і розходитися в різні боки.
 6. Вырисуйте лінію шиї і округлих плечей, додайте силует сукні зі складками на ньому для природності, домалюйте рукава. Виділіть груди, тонку талію, бретелі.
 7. З кожного боку з-за спини повинні бути видні крила. Їх робіть з трьох рядів витягнутих циліндрів з закругленим верхом. Стежте, щоб обидва крила виглядали симетрично.
 8. Ще раз перевірте всі деталі начерку і приступайте до розфарбовування.

Як намалювати олівцем ангела Як бачите, існує кілька методик малювання цього міфічного істоти. Скориставшись кожної з них, отримаєте абсолютно різних чоловічків з крильцями.

Фото приклади та ідеї ангелів намальованих олівцем

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела

Як намалювати олівцем ангела