Як намалювати гриб поетапно олівцем (64 фото) – цікаві майстер-класи для початківців

Малювання грибів цікаве заняття для дітей і дорослих. Цікаві поетапні майстер-класи з малювання грибів олівцем своїми руками – фото ідеї, приклади, поради! У природі гриби поділяються на їстівні і не їстівні види. Серед представників отруйних — всім відомий мухомор. Туди ж входять бліда поганка, несправжні опеньки. До їстівних відносяться: білий, підберезник, підосичники, лисички, печериці, маслюки та багато інших представників. Намальований гриб Всі вони дуже смачні і цінуються у грибників. Любителі живопису не рідко проводять час у лісі, щоб передати природну красу цих лісових мешканців. У цій статті розповідається, як намалювати найпопулярніші види без спеціальної підготовки і навичок.

Білий король

Почнемо з самого простого і популярного варіанти. Можна малювати разом з дитиною. Для цього слід підготувати: простий та кольорові олівці, пластик.

  • Креслимо контури грибочка. Головку робимо напівкруглої, а знизу додаємо витягнутий овал. Це ніжка.
  • Поруч малюємо такий же, тільки меншого розміру. Займаємося промальовуванням контурів і деталей. У нижній частині капелюшки проводимо дугу, що відокремлює його верхівку. Лінією позначає місце початку ніжки.
  • Зробити контури малого гриба чіткіше. Прибираємо всі допоміжні рисочки. Для красивого вигляду додаємо травичку. Вона може трохи перекривати основну частину.
  • Тепер можна приступити до розфарбовування. Верхівка будуть коричневі. Показати невеликий світлий відблиск. Підстава робимо сірого кольору, а траву зелену. Нижню частину капелюшки зафарбовуємо блідо-жовтою фарбою. Малюнок готовий.

Намальований гриб

Як намалювати лисичку?

Лисички зовні відрізняється від більшості інших грибів. Вона може бути жовтого або оранжевого кольору. Мають неправильну форму: краю хвилясті, загнуті до низу. Капелюшок майже повністю зростається з ніжкою. Такі грибочки ростуть майже в кожному лісі. Частіше зустрічаються поруч з дубом, березою або сосною. Дізнавшись трохи відмінних особливостей, можна приступити до її зображення на папері поетапно. Намальований гриб

  1. Робимо контур гриба. Щоб він вийшов гарним, потрібно провести дві допоміжні лінії: одну — горизонтальну, друге – вертикальну, трохи з нахилом в сторону.
  2. До вертикальної лінії промальовуємо дві косі риси. Це буде підставою ніжки. Тепер проводимо дві рисочки вгору, поступово розширюючи їх. Виходить форма, схожа на чашку.
  3. Для додання верхівки своєї форми, малюємо витягнутий і нерівний овал. Він повинен трохи виступати в сторони.
  4. Прибираємо всі допоміжні лінії. Під капелюшком малюємо, трохи з невеликим нахилом, багато вертикальних смуг. Промальовуємо травичку з допомогою гострих трикутників.
  5. Залишилося тільки все розфарбувати. Обводимо Контур коричневим кольором, злегка заштриховывая сам гриб. Сторони зробити більш насиченими. До верхньої частини ніжки додати помаранчевий колір. Травичку — зеленим. Ось так легко і просто зобразити лисичку олівцем, слідуючи поетапного плану.

Намальований гриб

Мухомор

Це ватажок неїстівних грибів. Незважаючи на його красиву розмальовку, є його не можна категорично. Для його малюнка потрібно вибрати тільки яскраві відтінки олівців. Краще використовувати акварельні Додатково знадобиться чорна гелева ручка і ластик. Приступаємо до роботи. Будемо зображати сім’ю з трьох представників виду. Намальований гриб

  1. Малюємо три контури майбутніх ніжок. Найвища повинна знаходиться в центрі.
  2. Додаємо капелюшки. У мухоморів різного розміру форми відрізняються. Для центрального робимо коло з хвилястими і зверху і знизу краями. Лівому грибу — малюємо коло, і зверху додаємо дугу, розділяє на дві частини всю капелюшок. Верхня половинка набагато менше нижньої. Для правого – невеликий довгастий овал.
  3. Додаємо деталі. На ніжках необхідно показати складочки: одні в центрі, інші – в кілька рядів внизу. Додаємо платівки під шапками грибів.
  4. На голівці малюємо білі крапки з допомогою кіл різного розміру. Внизу можна зобразити мох. Тепер все необхідно обвести чорною ручкою. Після її висихання, прибираємо всі олівцеві лінії.
  5. Розфарбовуємо малюнок. Ніжки робимо сірими. Платівки капелюшки — таким же кольором. Коричневим кольором показуємо тіні. Капелюшок складається з трьох шарів кольору. Верхівка — помаранчева. Краю – бордовими, а центральна частина – червона. Коректуємо всі плавними переходами. Зафарбовуємо мох темно-зеленим відтінком. Робота завершена.

Намальований гриб

Підберезник

Цей гриб має високу вигнуту ніжку. Капелюшок товста, червоного кольору. Мають внизу губчатий шар. Намалювати його не складе ніяких труднощів навіть дитині. Ось невеликий легкий майстер клас.

  1. 1 крок. Малюємо капелюшок. Для цього проводимо горизонтальну лінію. Її довжина – це ширина капелюшки. Від кінців лінії вгорі малюємо дугу.
  2. 2 крок. Ніжку зображуємо у вигляді витягнутого вертикального овалу. Ось і весь урок. Залишається тільки розфарбувати.
  3. 3 крок. Капелюшок може бути темно-коричнева або сіркою. Нижній шар – білий. Візерунок на ніжці нагадує кору берези. Кожен може уявити собі це дерево і повторити схожий малюнок, тільки у зменшеному вигляді.

Намальований гриб

Сімейство опеньків

Невеликі грибочки з круглими капелюшками, завжди розташовуються групами. Ростуть на зелених луках і пнях. Кожен грибник любить цих ароматні малюків. Приступаючи до зображення цих красенів, краще поглянути на них вживу. Адже вони так незвично збираються в дружні компанії. Але, якщо немає такої можливості можна подивитися на фото і зробити нашу покрокового уроку. Намальований гриб

  • Намалюємо циліндр – це майбутній пеньок. Відзначаємо тонкими лініями розташування грибів. Два будуть внизу зліва, а компанія з п’яти штук — зверху справа на краю пня.
  • Утолщаем ніжки. Промальовуємо півовальні капелюшки.
  • Тепер кольоровими фломастерами розфарбовуємо роботу. Самі опеньки будуть світло-коричневими. Не забуваємо під капелюшком, на ніжці показати спідничку. Пень – темно-коричневий відтінку. Верхівка зрізу жовта.
  • Трохи жовтого додаємо і на сам гриб, показуючи перехід від темних ділянок до світлих. Низ ніжки кожного опенька затемнюємо.
  • Промальовуємо коріння пня і траву.

Намальований гриб Малюнок можна зробити унікальним, додавши лише крапельку свого бачення. Навіть слідуючи нашим загальним поетапним майстер класів, картини у кожної людини будуть відрізнятися. І це здорово. Адже кожен відео світ по-своєму.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем грибів

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб

Намальований гриб