Як намалювати бабусю: покроковий опис, етапи та особливості створення малюнка

Швидкий і простий спосіб, як намалювати бабусю для листівки. Як намалювати бабусю – робимо малюнок бабусі в’язкому шарф. Бабуся і дідусь – в розумінні практично кожної людини є уособленням доброти, любові і турботи. Всі почуття з якою бабусі відносяться до своїм онукам неможливо передати словами, і отримати в подарунок малюнок від дитини, без приводу або до свята, намалювала його своїми руками їм буде особливо приємно.

Швидкий і простий спосіб

Вашій увазі пропонується дуже прості способи поетапно зобразити улюблену бабусю з допомогою якого можна не тільки отримати навички малювання образу людини, але заглибившись спробувати передати особливості особи з урахуванням найменших деталей. Намальована бабуся Для створення малюнка потрібні такі засоби:

 • олівець простий, необхідний для нанесення начерку;
 • різнокольорові олівці, добре заточені;
 • ластик для стирання;
 • циркуль для нанесення кіл.

Намальована бабуся Починаємо малювати:

 1. Малюнок починається з обрисів голови. Для того щоб голова вийшла ідеально круглої необхідно скористатися циркулем, чітко промалювавши лінію кола. У разі, коли циркуль у дитини відсутній можна скористатися предметом округлої форми, приклавши його до аркуша паперу і акуратно обвівши його контури олівцем.
 2. Після додання обрисів голови потрібно зробити начерк тулуба, для чого необхідно відступити від нижнього краю кола невелику відстань і зобразити овал. Підстава ніг слід зображати у вигляді звужених з одного боку невеликих овалів нагадують форму яйця, трохи відступивши нижче тулуба.
 3. Після того як голова тулуб і ступні ніг знайшли свої обриси вони з’єднуються прямими лініями.
 4. Одяг наноситься, таким чином, щоб лінії проведені від плечей до низу тулуба доходили до його половини, потім проводиться поперечна риса розділяє овал, в результаті повинен вийти шаблон для майбутньої блузи, допускаються обриси коміра.
 5. Далі промальовується спідниця, неважливо, якого року фасон, довжина нижньої частини одягу не повинна опускатися до кінчиків ніг, а найкраще – нижче середини ноги.
 6. Після того як у постаті бабусі утворився силует, овал виконує роль тулуба можна видалити за допомогою ластику, так як він у майбутньому більше не знадобиться. Ступні ніг з’єднуються з спідницею прямими лініями утворюючи при цьому повне обрис нижніх кінцівок – ніг, взуттям послужать тапочки, намальовані у вигляді дуг
 7. У верхній частині тулуба промальовуються руки, при цьому плечі зображуються піднятими, а самі руки зігнуті в ліктях і кисті рук в результаті опиняються в центрі тулуба.
 8. Повертаємося до зображення голови, допускається срисовка, праворуч, потім ліворуч пририсовываются вуха, дуже важливо простежити, щоб вуха розташовувалися на одному рівні, у разі коли рівень розташування не збігається можна скористатися гумкою. До обрисами голови додається зачіска у вигляді клубка з двома стирчать шпильками.

Намальована бабуся Ніс – основний та перший зображений елемент портрета, малюється хвилястою лінією, потім нижче носа подрисовывается привітна і добра усмішка з невеличкими зморшками в куточках. Намальована бабуся З причини того, що бабуся старенька і, ймовірно, носить окуляри, то вони також відображаються надітими трохи нижче очей. Брови малюються в останню чергу. Намальована бабуся

 1. Додамо деякі штрихи впізнавані
  1. Блуза ділиться навпіл хвилястою рискою, а по одному з країв розділеної блузи малюються невеликі гудзики у вигляді маленьких кружечків або жирних точок;
  2. Кисті рук відокремлюються від рукавів невеликими вертикальними смужками є краями рукавів;
  3. До спідниці можливо підмалювати фартух у вигляді перевернутої донизу дуги.

На завершення свого малюнка потрібно розфарбувати отриманий ескіз за допомогою кольорових олівців або фломастерів. Намальована бабуся

Як намалювати бабусю для листівки

Представляємо урок одного з найпростіших способів намалювати бабусю за допомогою клітин зошитового листа. Цей прийом гарний тим, що він може бути використаний в якості додатку до вітальній листівці з добрими побажаннями. Намальована бабуся Для зображення на зошитовому аркуші будуть потрібні наступні засоби:

 • олівець простий, необхідний для нанесення начерку;
 • різнокольорові олівці для розфарбовування;
 • ластик для стирання на папері.

Намальована бабуся Покрокове керівництво:

 1. В першу чергу окреслюється овал людини, оптимальна ширина складе близько семи клітин, висота три клітини. Після чого до отриманого фігурі додаються з боків невеликі вушка.
 2. Зачіска на голові пририсовывается двома дугами, що беруть початок від центру верхнього краю овалу, потім дугоподібно розходяться по боках, закінчуючись трохи вище. Над овалом голови пририсовывается невеликий клубок волосся.
 3. Особа набуває обрисів після того як дужки окулярів у вигляді прямих ліній, що відходять від лінз і закінчуються за вухами. За лінзами малюються невеликі очі, можна відразу зафарбувати, і перевернуті дуги брів. Маленький ніс розташований прямо під окулярами, трохи нижче зображується добра усмішка старенької. Прямими лініями позначаються плечі, можна також додати незвичайний комір з красивими візерунками.
 4. Напис наноситься строго по центру під або над малюнком. Літери повинні бути однакового розміру, але не більше двох клітин зошитового листа.
 5. Отриманий простий ескіз акуратно розфарбовується за бажанням художника, однак для надання ефекту сивини волосся рекомендується зафарбовувати простим олівцем.

До закінченого малюнка можна додати маленькі сердечка або метелики з боків. Намальована бабуся

Малюнок бабусі в’язкому шарф

Існує ще один не менш захоплюючий спосіб намалювати бабусю яка займається в’язанням, приміром, шарфа. Намальована бабуся Для цього знадобляться:

 • ластик;
 • маркер
 • різнокольорові олівці, можливе застосування фломастерів, тоді малюнок вийде більш яскравою.

Намальована бабуся Покрокова інструкція:

 1. Малюнок, як і в раніше описаних способів починається з голови. Окружність невеликого розміру, потім ділиться на рівні по величині сектора для можливості дотримуватися однакові розміри при зображенні окремих елементів обличчя та тулуба
 2. З дотичних верхніх кутів двох верхніх секторів проводяться дуги до протилежних нижніх кутах, так утворюється чубчик, провівши невеликі рисочки вийдуть легкі пасма. Над колом у центрі малюється ще одна коло, але менших розмірів – пучок волосся. З обох боків кола малюються маленькі вуха.
 3. Очі малюємо круглими, а ніс у вигляді маленької дуги і необхідно зобразити на обличчі добру посмішку.
 4. Під окружністю голови пририсовываются дві пелюстки – накидка на плечах бабусі, можна з бантиком.
 5. Образ бабусі представлений у такому вигляді і частина картинки, що включає загальні фрагменти, буде розташована праворуч.
 6. Лінії рук проводяться від пелюсток (накидка) і відображаються зігнутими в ліктях. Якщо малює дитина молодшого віку, то можна надати йому допомогу і намалювати пальці на кистях. Однак простіше кисті рук зобразити у вигляді рукавичок, а в них спиці для в’язання, і вже під руками зі спицями невеликий безформний предмет представляє шарф в процесі в’язання.
 7. Нижня частина одягу, а саме спідниця, малюється під нижніми обрисами рук, де ліва частина виконується у формі літери «Г», а права окреслюється двома меншими за розміром перпендикулярними лініями, таким чином вийде ефект зігнутих в колінах ніг. Після того як одяг промальована можна відзначити точками або невеликими гуртками гудзики і взуття.
 8. Стілець, на якому сидить бабуся малюється в останню чергу.
 9. Отриманий малюнок можна підправити за допомогою ластику і олівця використовуючи фото, після чого малюнок рекомендується обвести маркером або ручкою і тільки потім приступати до його розфарбовування.
 10. Розфарбовувати краще маючи якомога більше кольорових олівців, вони знадобляться для передачі неяскравих елементів картинки, таких як рожева шкіра, падаюча тінь – тут підфарбовувати потрібно легкими рухами, не натискаючи на грифель.

Фото приклади та ідеї для срисовки бабусі

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся

Намальована бабуся