Швидкий і простий спосіб, як намалювати бабусю для листівки. Як намалювати бабусю – робимо малюнок бабусі в’язкому шарф. Бабуся і дідусь – в розумінні практично кожної людини є уособленням доброти, любові і турботи. Всі почуття з якою бабусі відносяться до своїм онукам неможливо передати словами, і отримати в подарунок малюнок від дитини, без приводу або до свята, намалювала його своїми руками їм буде особливо приємно.
Швидкий і простий спосіб
Вашій увазі пропонується дуже прості способи поетапно зобразити улюблену бабусю з допомогою якого можна не тільки отримати навички малювання образу людини, але заглибившись спробувати передати особливості особи з урахуванням найменших деталей. Для створення малюнка потрібні такі засоби:
- олівець простий, необхідний для нанесення начерку;
- різнокольорові олівці, добре заточені;
- ластик для стирання;
- циркуль для нанесення кіл.
Починаємо малювати:
- Малюнок починається з обрисів голови. Для того щоб голова вийшла ідеально круглої необхідно скористатися циркулем, чітко промалювавши лінію кола. У разі, коли циркуль у дитини відсутній можна скористатися предметом округлої форми, приклавши його до аркуша паперу і акуратно обвівши його контури олівцем.
- Після додання обрисів голови потрібно зробити начерк тулуба, для чого необхідно відступити від нижнього краю кола невелику відстань і зобразити овал. Підстава ніг слід зображати у вигляді звужених з одного боку невеликих овалів нагадують форму яйця, трохи відступивши нижче тулуба.
- Після того як голова тулуб і ступні ніг знайшли свої обриси вони з’єднуються прямими лініями.
- Одяг наноситься, таким чином, щоб лінії проведені від плечей до низу тулуба доходили до його половини, потім проводиться поперечна риса розділяє овал, в результаті повинен вийти шаблон для майбутньої блузи, допускаються обриси коміра.
- Далі промальовується спідниця, неважливо, якого року фасон, довжина нижньої частини одягу не повинна опускатися до кінчиків ніг, а найкраще – нижче середини ноги.
- Після того як у постаті бабусі утворився силует, овал виконує роль тулуба можна видалити за допомогою ластику, так як він у майбутньому більше не знадобиться. Ступні ніг з’єднуються з спідницею прямими лініями утворюючи при цьому повне обрис нижніх кінцівок – ніг, взуттям послужать тапочки, намальовані у вигляді дуг
- У верхній частині тулуба промальовуються руки, при цьому плечі зображуються піднятими, а самі руки зігнуті в ліктях і кисті рук в результаті опиняються в центрі тулуба.
- Повертаємося до зображення голови, допускається срисовка, праворуч, потім ліворуч пририсовываются вуха, дуже важливо простежити, щоб вуха розташовувалися на одному рівні, у разі коли рівень розташування не збігається можна скористатися гумкою. До обрисами голови додається зачіска у вигляді клубка з двома стирчать шпильками.
Ніс – основний та перший зображений елемент портрета, малюється хвилястою лінією, потім нижче носа подрисовывается привітна і добра усмішка з невеличкими зморшками в куточках. З причини того, що бабуся старенька і, ймовірно, носить окуляри, то вони також відображаються надітими трохи нижче очей. Брови малюються в останню чергу.
- Додамо деякі штрихи впізнавані
- Блуза ділиться навпіл хвилястою рискою, а по одному з країв розділеної блузи малюються невеликі гудзики у вигляді маленьких кружечків або жирних точок;
- Кисті рук відокремлюються від рукавів невеликими вертикальними смужками є краями рукавів;
- До спідниці можливо підмалювати фартух у вигляді перевернутої донизу дуги.
На завершення свого малюнка потрібно розфарбувати отриманий ескіз за допомогою кольорових олівців або фломастерів.
Як намалювати бабусю для листівки
Представляємо урок одного з найпростіших способів намалювати бабусю за допомогою клітин зошитового листа. Цей прийом гарний тим, що він може бути використаний в якості додатку до вітальній листівці з добрими побажаннями. Для зображення на зошитовому аркуші будуть потрібні наступні засоби:
- олівець простий, необхідний для нанесення начерку;
- різнокольорові олівці для розфарбовування;
- ластик для стирання на папері.
Покрокове керівництво:
- В першу чергу окреслюється овал людини, оптимальна ширина складе близько семи клітин, висота три клітини. Після чого до отриманого фігурі додаються з боків невеликі вушка.
- Зачіска на голові пририсовывается двома дугами, що беруть початок від центру верхнього краю овалу, потім дугоподібно розходяться по боках, закінчуючись трохи вище. Над овалом голови пририсовывается невеликий клубок волосся.
- Особа набуває обрисів після того як дужки окулярів у вигляді прямих ліній, що відходять від лінз і закінчуються за вухами. За лінзами малюються невеликі очі, можна відразу зафарбувати, і перевернуті дуги брів. Маленький ніс розташований прямо під окулярами, трохи нижче зображується добра усмішка старенької. Прямими лініями позначаються плечі, можна також додати незвичайний комір з красивими візерунками.
- Напис наноситься строго по центру під або над малюнком. Літери повинні бути однакового розміру, але не більше двох клітин зошитового листа.
- Отриманий простий ескіз акуратно розфарбовується за бажанням художника, однак для надання ефекту сивини волосся рекомендується зафарбовувати простим олівцем.
До закінченого малюнка можна додати маленькі сердечка або метелики з боків.
Малюнок бабусі в’язкому шарф
Існує ще один не менш захоплюючий спосіб намалювати бабусю яка займається в’язанням, приміром, шарфа. Для цього знадобляться:
- ластик;
- маркер
- різнокольорові олівці, можливе застосування фломастерів, тоді малюнок вийде більш яскравою.
Покрокова інструкція:
- Малюнок, як і в раніше описаних способів починається з голови. Окружність невеликого розміру, потім ділиться на рівні по величині сектора для можливості дотримуватися однакові розміри при зображенні окремих елементів обличчя та тулуба
- З дотичних верхніх кутів двох верхніх секторів проводяться дуги до протилежних нижніх кутах, так утворюється чубчик, провівши невеликі рисочки вийдуть легкі пасма. Над колом у центрі малюється ще одна коло, але менших розмірів – пучок волосся. З обох боків кола малюються маленькі вуха.
- Очі малюємо круглими, а ніс у вигляді маленької дуги і необхідно зобразити на обличчі добру посмішку.
- Під окружністю голови пририсовываются дві пелюстки – накидка на плечах бабусі, можна з бантиком.
- Образ бабусі представлений у такому вигляді і частина картинки, що включає загальні фрагменти, буде розташована праворуч.
- Лінії рук проводяться від пелюсток (накидка) і відображаються зігнутими в ліктях. Якщо малює дитина молодшого віку, то можна надати йому допомогу і намалювати пальці на кистях. Однак простіше кисті рук зобразити у вигляді рукавичок, а в них спиці для в’язання, і вже під руками зі спицями невеликий безформний предмет представляє шарф в процесі в’язання.
- Нижня частина одягу, а саме спідниця, малюється під нижніми обрисами рук, де ліва частина виконується у формі літери «Г», а права окреслюється двома меншими за розміром перпендикулярними лініями, таким чином вийде ефект зігнутих в колінах ніг. Після того як одяг промальована можна відзначити точками або невеликими гуртками гудзики і взуття.
- Стілець, на якому сидить бабуся малюється в останню чергу.
- Отриманий малюнок можна підправити за допомогою ластику і олівця використовуючи фото, після чого малюнок рекомендується обвести маркером або ручкою і тільки потім приступати до його розфарбовування.
- Розфарбовувати краще маючи якомога більше кольорових олівців, вони знадобляться для передачі неяскравих елементів картинки, таких як рожева шкіра, падаюча тінь – тут підфарбовувати потрібно легкими рухами, не натискаючи на грифель.
Фото приклади та ідеї для срисовки бабусі