Як намалювати поїзд олівцем (фото 52) – поетапні майстер-класи для початківців

Малювання поїзда олівцями просте і веселе заняття. Добірка цікавих майстер-класів по малюванню поїзда своїми руками – слушні поради, фото ідеї, приклади! Судячи з назви, ви, напевно, вже задумалися, що в даній замітці ми навчимося зображати поїзд і паровоз з вагонами.

Дитячий поїзд

Показувати поїзд дитині досить легко. В першу чергу, варто уточнити, що він являє собою локомотив, що з’єднує весь поїзд, а також причепів, прикріплених до нього. Намальований поїзд Ілюстрація починається зі схеми чотирикутних просторів локомотива з вагоном. Колеса, вікно локомотива, два вікна в пасажирському вагоні і дах також дорисовываются. Намальований поїзд Структура визначається по картині. Додати схожості допоможуть більш конкретні елементи: локомотивна труба, ланка, що об’єднує її з причепом і залізницею. По завершенні можна доповнити водія в кабіні і пар з труби. Намальований поїзд

Поїзд з вагонами

Елементарне міркування того, як його зобразити, підходить як новачкам, так і самим професійним молодим живописцям.

  1. Почати потрібно з головної фігури локомотива: чотирикутника з округленими кутами по-вертикалі. Дах транспортного засобу зверху і відтворює важливу конфігурацію.
  2. Потім вам потрібно намалювати локомотив більш докладно. Тепер ви можете приступити до вагонів. Вони показані схематично заздалегідь. Крім того, більш чітко позначені вікна, підстава вагонів, перехідна лінія даху.
  3. Зображення навколишнього ландшафту і залізної дороги, де рухається транспортний засіб, зберігається. Це можна створити досить чітко або просто залишити як ескізу.

Намальований поїзд

Дитячий паровоз

Знизу наведена досить звичайна логічність візуалізації паровоза. Це зображення буде легко показати дитині.

  1. Спершу створюється заготовку для залізничного транспортного засобу. Він являє собою головну частину у вигляді розгорнутої букви Г, коліс і нижньому краєм над ними.
  2. Таким чином, ця частина повинна бути розроблена шляхом додавання елемента: труби, дахи, вікна, бар’єри, котли і зірки, а паровоз вже намальований.
  3. Причепи можуть бути додані в готовий паровоз. На третьому малюнку показаний більш поширений вантажний вагон з дахом і колесами.
  4. Через деякий час пасажирський вагон «додається». За формою він схожий на минулий вантаж, але функціональність забезпечена: вікна, своєрідна дах, бічні планки.

Намальований поїзд

Паровоз з вагонами

Зрозуміти, як зображати даний транспорт з дитячими вагонами, легко навіть без творчого освіти. З цією метою просто слідкуйте звичайним порад, строго дотримуючи чергуванню. Давайте конкретно розберемо, як поступово малювати паровоз.

  1. 1 стадія. Спершу вам потрібно зазначити діючу область рисою горизонталі і крапкою сходження. З цієї точки обидва промені направляються під нерівними кутами.
  2. 2 стадія. Приблизне місце розташування вказується парами обох паралельних чорт, у яких локомотив відображається безпосередньо.
  3. 3 стадія. Перспективні промені малюються від зникаючої точки до кутах отриманого чотирикутника. Детальне відображення локомотива відзначено.
  4. 4 стадія. Причепи розділені рисами по-вертикалі. З точки сходження переривчастої лінії позначаються контрольні риси для паровоза.
  5. 5 стадія. Внаслідок зазначених направляючих рис зображується сам паровоз.
  6. 6 стадія. Колеса додані ескізний малюнок. Залишилося тільки доповнити транспортний елемент і ландшафт, оцепляющий залізницю.

Намальований поїзд

Швидкісний поїзд

Запропонований чергування зможе вам розібрати, як зобразити поїзд поступово. Дізнавшись, як це зробити, буде легко зобразити сапсана або який-небудь тип швидкого рейки.

  1. Дві пересічні риси означають діючу аркуша. Це зображено на першому малюнку. Контур складу та її лицьова частина показані в одному з створених кутів.
  2. Потім вони позначаються один з одним, і поруч проводяться риси. Через кілька секунд намалюємо більш чітко і додамо вікна.
  3. Обійдіть задню і передню частину композиції. Сапсан готовий і наостанок прикрасьте.

Намальований поїзд

Пасажирський поїзд

Є одним з обожнюваних дитячих малюнків. Незважаючи на труднощі, дуже легко знати, як зобразити поїзд олівцем. З цією метою досить зробити кілька кроків по черговості.

  1. Спочатку зображується паровоз. За основу береться схема. Крім того, це визначається додаванням коліс передньої частини і компонуванням кабіни водія.
  2. Після паровоза розподіляються вагони у всіх кількостях. Важливі елементи також додаються: колеса, вікна. Зображуються рейки.
  3. Схожість з реальними котрі їдуть транспортними засобами доповнить пар з труб і рейкових стяжок. Залишилося тільки доповнити відтінок, і пасажирський поїзд готовий!

Намальований поїзд

Поїзд в метрополітені

Ви можете швидко зобразити поїзд в метрополітені, якщо будете здійснювати поперемінно. Для початку, необхідно намітити робочу зону. Тоді локомотив класифікується схематично. Намальований поїзд З часом ви можете почати освоєння фронтальної частини композиції: фари, нижче. Деякі промені з точки сходження являють собою схематичне зображення вагонів, дверей і вікон. Намальований поїзд Слідуючи тому ж місцю, промені зроблені, щоб показати дороги і платформу станції. Поїзд метро невіддільний від станції, тому що його зображення також привертає увагу. Намальований поїзд В кінці вимальовується весь поїзд, інтер’єр метро, зображення наповнюється кольором.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем поїзда

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд

Намальований поїзд