Як намалювати кішку поетапно олівцем (фото 51) – легкі майстер-класи з малювання кішки

Домашні тварини кращий приклад для науки живопису. Детальні поетапні майстер-класи з малювання кішок олівцем – слушні поради, цікаві приклади та фото ідеї! Малювання з давніх часів вважається одним з найпопулярніших видів мистецтва, яке дозволяє людині висловити свої почуття за допомогою картини. Крім естетичного задоволення, заняття малюванням можуть приносити додатковий дохід. Намальована кішка Багато талановиті художники отримують величезні гонорари, виставляючи свої картини на всіляких виставках. Для того щоб стати великим майстром живопису потрібні посилені тренування. Багато батьків мріють про те, щоб їх дитина теж тягнувся до прекрасного світу мистецтва, розвиваючи свої художні здібності. Для розвитку таланту Вашого юного художника потрібно докласти чимало зусиль і старання. Намальована кішка З дитиною потрібно постійно займатися, поступово ускладнюючи завдання. Вчитися потрібно за принципом від простого до складного, не пропускаючи проміжних етапів. Великою підмогою в навчанні юних талантів сьогодні є також мережу інтернет, де можна почерпнути багато корисних знань. Намальована кішка У нашому сьогоднішньому уроці, наприклад, юні художники, а також їх батьки дізнаються, як намалювати простим олівцем кота в різних ракурсах. Для початку ознайомимо Вас з основними принципами малювання тварин на папері або дошці для малювання. Намальована кішка По-перше, малюнок будь-якої складності створюють за допомогою простих геометричних фігур. До них відносяться: квадрат, коло, трикутник. Дітям потрібно потренуватися креслити прості фігури на папері, проводячи рівні лінії. На початковому етапі можна користуватися лінійкою, щоб отримати навички поетапного креслення. Намальована кішка По-друге, кожен предмет на картині має певні розміри. Наприклад, голова кошеня повинна бути менше, ніж його тулуб.По-третє, починати малюнок кішки краще всього з голови. Наступним кроком буде малювання інших частин фігури. А тепер перейдемо до практичних занять.

Малюємо сплячу кішку покроково

 1. Намалюйте велике коло, а всередині нього коло розміром поменше.
 2. До внутрішньому колі пририсуйте два невеликих трикутника. Це будуть вушка нашого кота.
 3. Всередині кружечка оформляємо оченята, носик і вуса. Робиться це за допомогою дуг, трикутників і ліній.
 4. Пририсуйте хвіст. Малюнок готовий.

Намальована кішка

Намалюємо кота в сидячому положенні в 5 етапів

 1. Спочатку накресліть коло. Це буде голова нашого кота. Далі пририсуйте трикутники, що символізують вушка.
 2. Зобразіть верхню і нижню частини тулуба кота. Для цього під головою малюється ще одне коло, а нижче нього овал. Ці фігури плавно з’єднуються.
 3. Попереду намалюйте лінії для передніх лапок тварини.
 4. Повертаємося до голови кіт. З боків малюємо трикутники, щоб мордочка придбала злегка витягнуту форму. Всередині кола зобразіть оченята, носик, ротик та вуса.
 5. До тулуба пририсуйте пухнастий хвіст. Наш красень кіт готовий.

Намальована кішка

Малюнок кішки в динаміці

А тепер давайте ускладнимо завдання. Спробуйте намалювати кішку з ефектом руху.

 1. Відзначте овалом загальне розташування кішки на аркуші паперу. Зобразіть голову з допомогою кола, а тулуб-овалом. Горизонтальною лінією відмітьте майданчик, на якій стоїть тварина. Штрихами зобразіть лапи.
 2. Перегляньте в спеціалізованій літературі, з яких відділів складається скелет кішки. Це потрібно Вам для того, щоб показати кішку в динаміці. Точками позначте ключові пропорції тулуба. Наприклад, лопатку, стегно і лікоть. Це дозволить зберегти пропорції тіла тварини.
 3. Намітьте контур фігури, що характеризує форму нашого об’єкта (абрис).
 4. Локально покрийте малюнок чорними штрихами. Шерсть позначте по абрису, використовуючи для цього прийом більш темного штрихования. Це допоможе додати малюнку ефект об’ємності.

Намальована кішка

Намалюємо кішку, яка сидить з поверненою набік головою. Рекомендуємо починати виконання цього завдання з вивчення поетапної схеми.

 1. Спочатку намалюйте маленький коло, яке символізуватиме голову. Поруч намалюйте коло побільше. Це буде тулуб кішки.
 2. Всередині обох кіл нанесіть допоміжні лінії, а також позначте вуха і хвостик.
 3. На мордочці кішки намалюйте очі, носик, ротик і вуса.
 4. Вуха на малюнку плавно заокруглюйте, а контур голови зробіть хвилястим. Цей прийом допоможе зобразити шерсть у більш об’ємному ракурсі.
 5. З допомогою допоміжних ліній домалюйте спинку тварини, а також передню ліву лапу і шию.
 6. Домалюйте хвіст. Зітріть допоміжні лінії.

Намальована кішка Дорогі друзі, на сьогоднішньому занятті з малювання ми з Вами навчилися малювати кішку. Використовуючи різні техніки, ви практикувалися у створенні картин з тваринами в самих різних ракурсах. Почали ми нашу екскурсію у світ художників з простих елементів. Намальована кішка Використовуючи елементарні геометричні фігури, наші юні художники навчилися малювати кішку, яка мирно спить на дивані. Після освоєння елементарних навичок малювання, ми з вами зобразили кішку, яка прокинулася і сидить біля миски з молоком. Намальована кішка Після цього ми спостерігали, як кішка полювати за мишами. Нашим маленьким художникам тут же прийшла думка намалювати кішку в русі. Слідуючи простим алгоритмом, вони успішно впоралися з поставленим завданням. Намальована кішка Завершальним наш сьогоднішній урок завданням стало намалювати кішку, яка сидить з поверненою набік головою. Використовуючи весь накопичений багаж знань, початківці художники зобразили кішку і в цьому положенні. Намальована кішка На цьому наш сьогоднішній урок можна вважати пройденим. Впевнені, діти та їх батьки отримали масу нових вражень для майбутніх відкриттів. До нових зустрічей, друзі!

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем кішки

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка

Намальована кішка