Як намалювати ведмедя поетапно олівцем (56 фото) – легкі майстер-класи для початківців

Ведмідь відмінна фігура для малювання художникам-початківцям. Поетапні майстер-класи з малювання олівцем ведмедя для початківців – фото ідеї та приклади, поради, інструкції. Ведмідь – один з найбільш небезпечних лісових хижаків. В будові їх статури є деякі відмінні особливості. Ні з яким іншим звіром його неможливо переплутати:

  • велика і кремезна структура тіла;
  • велика грудна клітка, сильні лапи з кігтями;
  • щільна, жорстка шкура.

Намальований ведмідь Самою значною частиною тулуба вважається груди. Чітко виділяються лопатки на спині. Кінцівки зображують орієнтуючись на три точки: зап’ястя, плече, лікоть. Знаючи основні нюанси анатомії хижака, можна з легкістю зобразити його на папері. Намальований ведмідь Статури різних порід цієї тварини відрізняються один від одного. Так, наприклад, полярні, білі ведмедики мають округлий очний отвір, провисаючий живіт, і вузьку витягнуту мордочку. У малюнку представників бурої породи, холку зображують більш потужною. Голова має великий лоб, підборіддя. Якщо поглянути на панд, то у них велика голова, круглі вушка і пишні форми. Гімалайські ведмеді нагадують бурих, тільки тіло трохи стрункішою.Тепер, вивчивши основні особливості будови, можна приступати до роботи. У цьому допоможе поетапно складена інструкція.

Як намалювати звичайного олівцем ведмедя

  1. 1 крок. Накидайте контур його тулуба, голови і лап. Хоч лапки у мишка і не великі, потрібно постаратися відобразити їх сильними і міцними на вигляд. На маківці малюємо вушка. Тонкою горизонтальною смужкою відзначте розташування очей.
  2. 2 крок. Приступаємо до очей і шерсті. На підготовленій розмітці зобразіть два невеликих очка. Вони повинні бути симетричними і однакового розміру. Від них проводимо лінію носа, на її кінці трикутний кінчик носа. Не довгим штрихом додаємо рот. Тепер важливо видалити всі зайві лінії, щоб вони не заважали при промальовуванні шерсті тварини. Уривчастими штришками зображуємо її на голові, задніх лапах, животі. Між передніх лап, на грудях робимо вовняної «комір».
  3. 3 крок. Основна робота закінчилася. Залишилося додати звіру більшого обсягу. Робимо його ще більш пухнастим, щоб правильно це зробити, можна поглянути на фото справжнього лісового жителя.
  4. 4 крок. Заключним етапом буде зафарбовування очей, носа. Зробіть темніше ніздрі. Обведіть весь контур ще раз, що надати чіткі межі, де вони необхідні.

Намальований ведмідь

Малюємо ведмедика Тедді

Не тільки реалістичні ведмеді користуються популярністю у любителів мистецтва. Персонажі з різних мультиків завоювали любов не лише дітей, але і дорослих. Одним з таких є ведмедик Тедді. Його можна зустріти в кожному магазині м’яких іграшок. Діти їх обожнюють. Намальований ведмідь Як же намалювати плюшевого симпатягу і порадувати дитину? Послідовність процесу схожа на попередній урок. Тут тільки треба додати відмінні деталі і надати впізнаваний вигляд. Намальований ведмідь

  1. Намалюйте дві допоміжні кола для голови та тулуба. Ноги і руки треба зробити трохи витягнутими. Надаємо плавну форму силуету.
  2. На голові промальовуємо невеликі вушка, очі-гудзики, рот, носик. Ведмедик сидить, значить малюємо чіткі стопи. Одна рука буде захована за спину, а друга робити на животі.
  3. Промальовуємо маленькими штришками шерсть. Робимо на грудях і на половинці чола латку, як ніби його заштопали.
  4. Ведмежа можна розфарбувати і додати, за бажанням, букет квітів або листівку.

Намальований ведмідь

Вінні–пух

Головний герой радянського мультфільму полюбився не тільки дітям, але і дорослим. Його життя наповнене безліччю цікавих пригод. Кожна нова серія з них викликає почуття щирої радості і непередаваних дитячим емоцій. «У голові моїй тирса! Не біда!» – зараз кожен проспівав цей уривок з пісні ведмедика. Але, що ж, якщо взяти і намалювати любителя меду самому? Процес досить-таки простий, але краще дотримуватися покроково складеної інструкції. І так, починаємо! Намальований ведмідь

  1. Починаємо зображення з тулуба і мордочки. Голова – це велике коло з прямими сторонами. Не слід закруглювати різко кути. До неї промальовуємо напівкругле тіло. Робимо плавний перехід, щоб вийшов силует ведмедя.
  2. На маківці малюємо вуха. Додаємо півовальні передні лапки. Вони, як би, складені на животі. Малюємо кігті і дві лапки внизу. На мордочці відображаємо ніс, невелику посмішку, брови ведмедика. Потрібно показати здивовані очі Вінні-пуха.
  3. Залишилося тільки розфарбувати картинку. Для цього, знадобляться кольорові крейди. Для всього тулуба і голови підійде коричневий відтінок. Для лап, вух і морди — темно-коричневий. Носик штрихуем чорним кольором. Малюнок закінчено! Можна насолоджуватися своїм творіння.
  4. Залишилося тільки розфарбувати картинку. Для цього, знадобляться кольорові крейди. Для всього тулуба і голови підійде коричневий відтінок. Для лап, вух і морди — темно-коричневий. Носик штрихуем чорним кольором. Малюнок закінчено! Можна насолоджуватися своїм творіння.

Намальований ведмідь

Мі-мі-ведмедик Кеша

Серед сучасних мультиків активно стають популярними «мі-Мі-ведмедики». Кожен малюк захоче поповнити свою мистецьку колекцію одним з персонажів. Нижче представлений майстер клас: «як легко намалювати Кешу»? Намальований ведмідь Варто підготувати гелеву ручку та олівці.

  1. Малюємо овал для мордочки. Вона повинна мати злегка квадратні риси, зверху зображуємо вушка.
  2. Посередині голови героя малюємо ще один невеликий овал. Це майбутній ніс.
  3. Промальовуємо оченята. На них слід показати відблиски. Зафарбовуємо все навколо, крім них.
  4. Переходимо до тулуба. Від голови проводимо дві лінії. До низу вони повинні трохи розширюватися. Далі з’єднуємо їх горизонтальній ковбаскою.
  5. Малюємо верхні лапки, кігті.
  6. Промальовуємо кофтинку, животик і дві ніжки персонажа. На кофті можна зобразити картинку у вигляді сіточки.
  7. Залишилося тільки все розфарбувати. Сам Кеша буде коричневим. Ніс, рот, внутрішні частини вух, низ лапок і кігті — темно-коричневі. Светр робимо блакитним. Ваша дитина обов’язково оцінить роботу.

Намальований ведмідь Кожен малюнок можна зробити унікальним, досить внести в нього свою родзинку. Ведмедів можна намалювати в русі, коли вони лежать, піднімають лапи, все що завгодно. У творчості не обов’язково бути дипломованим фахівцем, тут важливо вміння схопити потрібну деталь, вловити сенс. Намальований ведмідь Бажання дізнаватися і вчитися чомусь новому. З першого разу мало хто може похвалитися ідеальною передачею малюнка. Для цього і створені майстер клас, різні поетапні інструкції. Потрібно, як кажуть, набивати собі руку. Все приходить з досвідом. Це відноситься і до художнього мистецтва.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем ведмедя

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь м Як намалювати ведмедя поетапно олівцем - легкі майстер-класи для початківців (56 фото) i

Як намалювати ведмедя поетапно олівцем - легкі майстер-класи для початківців (56 фото) i

Як намалювати ведмедя поетапно олівцем - легкі майстер-класи для початківців (56 фото) i

Як намалювати ведмедя поетапно олівцем - легкі майстер-класи для початківців (56 фото) i

Як намалювати ведмедя поетапно олівцем - легкі майстер-класи для початківців (56 фото) i

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь

Намальований ведмідь