Як намалювати кленовий лист олівцем – поетапні інструкції для початківців (39 фото)

Намалювати кленовий лист олівцем простіше простого, слідуючи поетапним інструкціям. Все про малювання кленового листа своїми руками – безліч фото прикладів, покрокові майстер-класи, поради! У вільний час можна зайнятися разом зі своєю дитиною різними цікавими справами: піти зібрати гербарій з красивих листя різних дерев або подібні листя спробувати намалювати на аркуші паперу. Малювання кленового листа дуже цікаве заняття, де використовується безліч фарб. Намальований кленовий лист Намалювати листочок клена дуже просто. При виникненні складнощів, можна знайти поетапні уроки малювання. Малювати будь-яке зображення бажано починати за допомогою простого олівця, щоб було можливо прати допоміжні риси і виправляти допущені помилки. На кінцевих етапах малюнок можна намалювати і розфарбувати чим завгодно.

Поетапне малювання

Одним з найкрасивіших є лист кленового дерева. Він володіє оригінальною п’ятикутної формою і яскравим забарвленням, особливо восени. Не залежно від того, для чого зображується цей об’єкт, даний проведення часу стане корисним для кожної людини. Намальований кленовий лист Намалювати кленовий лист, використовуючи лише: прості та кольорові олівці, гумка і аркуш паперу не складно. Потрібно тільки виконувати всі дії поетапно:

 1. Спочатку потрібно намалювати контур аркуша. Для цього проведіть по вертикалі дугоподібну лінію — ніжку листочка.
 2. Потім провести дві схрещені лінії з нахилів в різні боки від горизонталі. Що стане основою для утворення п’ятикутного контуру.
 3. З’єднати дугами закінчення зображених ліній, стерти всередині зображення зайві смуги.
 4. Деталізувати малюнок. Потрібно створити загострення на кінчиках листка, таки забезпечити загостреннями і сполучні дуги, надавши йому реалістичності.
 5. Сіріти непотрібні риски, зробити всередині ескізу листочка властиві йому прожилки.
 6. Залишилося тільки розфарбувати листок кольори насичені: жовтими, оранжевими, червоними, коричневими, зеленими тонами. Можна зробити як однотонний малюнок, так і з самими різними відтінками.

Намальований кленовий лист

Легкий спосіб

Існує ще прості способи поетапного зображення кленового листа. Один з них, яким зможе легко оволодіти дитина, наступний, потрібно;

 1. Намалювати трикутник з вигнутою до верху основою.
 2. Зверху і з боків трикутника намалювати трьох кінцеві фігури, схожі на корони.
 3. Підмалювати ніжку аркуша знизу трикутника.
 4. Обвести основні лінії малюнка і видалити зайві елементи.
 5. Розфарбувати лист клена.

Намальований кленовий лист

Просунутий спосіб

Цей спосіб, якщо побачити результат на фото, може на перший погляд здатися складним, насправді це не так. Для втілення його в життя, потрібно:

 1. Намалювати хрест. Не варто робити абсолютно рівними лінії.
 2. Горизонтальну лінію розташувати трохи нижче середини вертикалі.
 3. Від точки перехрещування відвести спрямовані вгору дві похилі лінії, трохи вище провести ще два аналогічних відрізка, але менші за довжиною.
 4. Підмалювати до кожного відрізку, крім самого нижнього (ніжки листа) короткі похилі риски (прожилки листка).
 5. З’єднати кінчики основних відрізків зигзагоподібними лініями.
 6. Обвести основний контур і видалити зайві елементи.
 7. Розфарбувати малюнок за своїм бажанням.

Намальований кленовий лист

Подетальний інструктаж

Даний малюнок зможе осилити навіть малюки, які ще не пробували себе в образотворчому мистецтві, але вже з упевненістю тримають у руці олівець. Таке вміння досягається завдяки покроковому інструктажу.

 1. Прожилки і секції. Намалювати довгу вертикаль — вісь симетрії майбутнього кленового листка. Візуально розділити її довжину на три рівні відрізки, відступити нижню третину, відвести від цього місця дві лінії під кутом близько 45 градусів вгору. Від тієї ж точки провести два горизонтальних відрізка. Потім потрібно зобразити рисочки проміж прожилок. Їх зробити в два рази коротше раніше намальованих ліній.
 2. Малювання контуру. Форма аркуша не повинна вийде правильною, навпаки, лист клена асиметричної конфігурації знаходить унікальність і привабливість. Якщо подивитися фото справжніх листків, то видно, що всі вони різні: дрібні і великі, наближені до симетричної і абсолютно своєрідної форми. Треба включити фантазію, роблячи характерні завитки, що з’єднують прожилки. Починаючи з кінчиків, провести коротку риску, від неї намалювати зубчик, після нього зробити завиток, продублювати дії. Самі верхівки зробити більш довгим зубчиками.
 3. Прикраса листа. Зробити всередині листа дрібні прожилки, що додасть зображенню закінчений вигляд. Прожилками потрібно наділити всі основні жилки під гострим кутом до них. Кількість прожилок зробити оптимальним — не перевантажуючи, але й не залишаючи дещо порожнім малюнок.
 4. Оформлення серцевини. Для того, щоб кленовий лист вийшов правильно і реалістично, потрібно оформити середину малюнка завитками, які будуть знизу перетинатися з жилками.
 5. Ніжка кленового листа. Цей крок робиться дуже просто, потрібно лише намалювати коротеньку паличку, трохи розширену знизу. Надати їй обсяг, нижній кінець позначити овалом.
 6. Розмальовка. Виконати малюнок у тонах, що підходять під осінню тему. За основний колір можна взяти жовтий, додаткові вкраплення зробити червоними, зеленими, коричневими відтінками. Дані кольори додадуть яскравості і нарядності зображенню.

Намальований кленовий лист Якщо немає часу вчитися малювати, то можна виготовити шаблон. З його допомогою в будь-який момент можна легко намалювати акуратне обрис листків клена.

Фото приклади для малювання кленових листів

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист

Намальований кленовий лист