Як намалювати меч для початківців (57 фото) – легкий майстер-клас з малювання мечів

Малювання зброї улюблене заняття для дітей. Детальний покроковий масте-клас з малювання меча для початківців олівцем – фото ідеї, приклади, слушні поради! В голові багатьох художників виникають привабливі фантастичні образи стародавніх героїв, вражаючих ворогів, але ось… втілити його в життя не виходить. Важко придумати броню, зброю, та ще важче намалювати їх на папері. Сьогоднішній майстер-клас розповість, як легко намалювати будь-меч.

Які бувають мечі?

Мечі – це холодна зброя, яке отримало своє поширення як в Європі, так і на Далекому сході. Холодну зброю поділяють на дві великі групи – мечі, характерні для лицарської культури, а також мечі, що представляють культуру Сходу. Перське і африканське зброю менш популярне і складніше для зображення. Намальований меч Існують люди, які колекціонують старовинні мечі, кинджали. Молоде покоління знайшло нове захоплення, і тепер відновлює давні клинки з допомогою комп’ютера, наприклад, у комп’ютерній грі Майнкрафт. Намальований меч

Конструкція меча

Якщо розібратися, конструкція меча сама по собі зовсім проста і включає в себе сам клинок, гарду і рукоять. Ефес меча являє собою хрестовину з навершием. Намальований меч Клинок влаштований трохи простіше і складається з безпосередньо самого леза, дола і хвостовика. Розрізняють три форми леза – ромб, шестигранник і лінзу. Будь-має балансування, яку забезпечує дол, що регулює ребро жорсткості. Це дозволяє зробити меч більш легким і маневреним. Намальований меч У свою чергу гарда або хрестовина зазвичай окреслюється складніше, до неї кріпиться безліч декоративних елементів, у тому числі і рукоять. Намальований меч

Робота над малюнком

Розібравшись в конструкції меча можна приступати до уроку малювання поетапно. Для малюнка потрібні:

  • Аркуш паперу;
  • Олівець середньої м’якості або м’які;
  • Ластик.

Намальований меч У своїй основі будь-меч має геометричну фігуру, що володіє симетрією, тому малюнок буде прямо залежати від вибору форми меча. В першу чергу необхідно вибрати, який меч ви хочете зобразити: важкий дворучний, полуторний, прямий, короткий грецький, східний меч або загнутий, характерний для зброї близького сходу. Намальований меч Далі визначитеся, як буде розташовуватися меч. Це показує складність майбутнього малюнка і дає уявлення про необхідних для роботи приготуваннях. Якщо меч на малюнку знаходиться на руці у героя, а не сам по собі, потрібно продумати набагато більше деталей: місце розташування, нахил, пропорції по відношенню до героя і т. д. Намальований меч найпростіше рішення – звичайний лицарський меч. Як правило, такі мечі прямі і дворучні. Вони прості в зображенні і симетричні, тому новачкам простіше буде малювати такий меч по клітинках.

  1. Перший крок – начерк олівцем. Зобразіть по центру аркуша пряму вертикальну лінію. Вона не повинна бути занадто довгою. Ця лінія – майбутній клинок. Інструкція передбачає і похилу лінію, але з першого буде складно намалювати складну конструкцію без помилок.
  2. Відступите від нижньої точки прямо відстань, пропорційно одного до п’яти або одного до шести відносної всій лінії. Через отриману точку проведіть горизонтальну пряму. Вона повинна бути короткою, так як потім з неї вийде гарда (або хрестовина).
  3. Намітьте яблук внизу меча. Зазвичай воно буває круглим, але дизайнери все частіше роблять «яблуко» в стилі «страс», тобто з щербинами, шипами і асиметричними деталями.
  4. Виберіть ширину вашого меча. Дворучні мечі зазвичай масивні, з широким клинком і масивної рукояттю, призначеної для важкого удару. Полуторні лицарські мечі легше і вже, у них більш тонке лезо і акуратна гарда. У своїй основі і той, і інший меч мають хрест, так як в Середні Століття лицарство було долею віруючих людей і несло з собою священні обіти і проповідувало релігійну місію.
  5. Після того, як Ви промалювали структуру меча, прийшов час задуматися про деталі. Деталі – найскладніше в малюнку, вони повністю залежать від фантазії художника. Дизайнери влаштовують справжні змагання, де експерти оцінюють реалістичність, задум та втілення сміливих ідей художників по всьому світу. Кожна деталь зазвичай має особливе значення. У давнину мечі прикрашали гербами, іменними знаками, клановими девізами та оберегами.
  6. Найчастіше для дизайну використовують техніку «летюча миша», коли гарда промальовується лініями, що нагадують крила летючої миші. Рукоять виходить зазубреною, виглядає стильно і страхітливо. Навколо рукояті можна намалювати «змію», оперізуючий її.
  7. Для додаткового прикраси, додати на гарду і рукоять дорогоцінні камені. Намалювати їх можна простим способом: накресліть багатокутник (зазвичай це п’ятикутник). Всередині поставте крапку, трохи нижче або трохи нижче середини. Від кожного кута проведіть лінію до точки всередині многокутника – готово.

Намальований меч Якщо Ви працюєте з кольоровим малюнком, Ви можете дозволити Вашої фантазії розгулятися. Додайте мечу райдужний візерунок або зімітуйте алмазне напилення. Використовуючи різні кольори олівців, Ви можете зобразити різні дорогоцінні камені: зелений – смарагди, блакитний – топази, червоний – рубіни, жовтий – опали, білий – алмази або діаманти. Сам меч розфарбовується в сірий або чорний тони. Намальований меч За допомогою ластику зробіть відблиски на лезі меча. Для цього проведіть коротку пряму лінію вертикально вздовж леза. Якщо вона вийшла занадто виділяється, злегка розітріть її пальцем або шматком паперу.

Фото ідеї та приклади для малювання мечів

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Як намалювати меч - детальний поетапний майстер-клас для початківців i

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч

Намальований меч