Легкість і грація – цими словами зазвичай описують балерин. Підбірка поетапних майстер-класів по малюванню балерин олівцем, фломастерами і фарбами: фото ідеї, слушні поради, приклади! Легкість і грація – цими словами зазвичай описують балерин. Всю красу і витонченість цих прекрасних танцівниць так і хочеться запам’ятати! Не дарма багато відомі художники втілювали їх образи у своїх творіннях. З чого починати і як легко намалювати цих дивовижних дівчат? Цього навчать наші поетапні уроки, про яких і піде мова в статті.
Як легко намалювати балерину фломастерами?
Багато дівчат мріють з дитинства стати балеринами. Повітряні і пластичні танцівниці є предметом захоплення для багатьох поціновувачів мистецтва. Кожна дівчинка хоче танцювати на сцені і отримувати компліменти і бурхливі овації від шанувальників. Втілити мрію в реальність і намалювати картинку з коханою артисткою дуже просто! Ми докладно опишемо як це зробити.
Нескладний урок малювання для початківців
Розповімо про самому простому способі малювання, який можна легко малювати новачкам:
- По центру альбомного аркуша проводимо лінію, де буде знаходитися нижня частина обличчя. Лінія у вигляді дуги плавно повинна розширюватися до верху і переходити в верхню частину обличчя.
- Малюємо зачіску: домальовували невеликий гурток зверху на голові(зав’язаний у шишку хвостик) і промальовуємо волосся дівчата у верхній частині голови. У вигляді нерівній букви Л, щоб зробити проділ.
- Особа. Робимо носик у вигляді галочки, проводимо посмішку дугою і додаємо ще дві дуги в місця, де будуть розташовуватися очі. Очі намалюємо закритими. На очах тонкими смужками фарбуємо балерині вії.
- Проводимо прямокутні лінії, для позначення сукні.
- Малюємо об’ємну спідничку: верх у формі кульбаби, низ у вигляді хвилястої лінії.
- Ніжки у вигляді витягнутих овалів.
- На ногах проводимо лінії балетних туфель: деталізуємо двома хрестиками зав’язки на нозі і проводимо лінію пуантів.
- Переходимо найцікавішого моменту-до розфарбовування зображення.
- Вибираємо кілька улюблених квітів. Ми взяли яскраві і соковиті кольори: жовтий для волосся і червоне забарвлення сукні.
- Для розмальовування елементів обличчя і тіла використовуємо фломастер нейтрального бежевого кольору.
Цей урок ідеально підійде для початкового навчання малюванню дітей. Приємно і цікаво провести час з дитиною, долучиться до творчості, підняти настрій!
Малюємо фарбами танцівницю
Ім’я балерини-Анастасії Волочкової, знайоме всім. Кожен, хто бачив фотографії цієї чарівної прими Великого театру, дивувався її чудовою розтяжці і гнучкості. Намалювати картинку красивою дівчини, так схожою на Анастасію просто! Як це зробити? Цього будемо вчитися на нашому майстер-класі.
- Вибираємо і готуємо пензлики, фарби, посудина з водою і палітру.
- На панелі необхідно змішати білила з синьою фарбою. Отриманим відтінком починаємо створювати фон для картини. Додаємо по боках трохи більше синього кольору, щоб затемнити. Ще раз проходимо фарбами по контуру, щоб зробити відтінок глибоким.
- Пропрацювавши фон синім кольором, додаємо у фарбу чорний відтінок і додаємо його в кути.
- Вибираємо тонку кисть і виводимо контури тулуба трапецією, межі плечей і у вигляді овальної форми малюємо шию і голову балерини.
- Тепер окреслюємо волосся. Показуємо вгорі з лівого боку пучок волосся, а з правої сторони промальовуємо підборіддя, ніс і лоб.
- Промальовуємо тулуб танцівниці, додаємо силует піднятих вгору рук.
- Офарблюємо фігуру в темний колір.
- Додаємо малюнку ноги і теж фарбуємо їх в темний колір.
- Тепер, плоскою кистю, мазками в різних напрямках малюємо дівчині спідницю.
- Надаючи картинці обсяг, перемішуємо синю і чорну фарби, і проводимо фарбами по зображенню пару раз.
На цьому етапі малювання балерини фарбами підходить до кінця. Малюнок можна робити разом з дитиною і подарувати друзям. Намалювати таку картину зможе кожен чоловік! Це здорово і приємно створювати малюнки своїми руками!
Малюємо олівцем балерину
Щоб правильно малювати артистів балету необхідно розуміти хореографію, тобто сенс руху, які ви хочете передати. Звідки воно починається і де закінчується. Тоді з самого першого кроку ви зможете висловити головне-рух! А чіткість зображення і деталі-це питання часу.
Балерина(4-я позиція)
- Лініями позначаємо силует, щоб надати рух і пропорції. Низ малюнка повинен нагадувати нерівну букву Х, яка плавно переходить у тулуб. Від малюнка тулуба вгору проводимо лінію, ця лінія позначає підняту вгору руку.
- Надаємо форму рук і ніг.
- Вимальовуємо в середині зображення балетну пачку.
- Намічаємо погляд балерини і перевіряємо розташування колін, ліктів і плечей.
- Додаємо деталі на обличчя, проводимо лінію рота, зображуємо погляд.
- Уточнюємо контури рук і ніг.
- Попрацюємо над трико і балетній пачці, створюємо на спідниці кілька хвилястих ліній(складок).
- Розфарбовуємо шкіру балерини тілесним олівцем. Фарбуємо волосся природним, коричневим кольором
- Трико фарбуємо ніжним блакитним кольором, а пачку білосніжним.
- Надаємо малюнку контрастність тими ж квітами. Готово!
Малювання – це прекрасний спосіб розслабитися і відпочити всією сім’єю. Бажаємо всім успіхів у творчості та розвитку талантів!
Фото ідеї та приклади для малювання балерин