Як намалювати лева поетапно олівцем (63 фото) – легкі майстер-класи для дітей

Леви улюблені фігури для малювання дітям. Підбірка простих поетапних майстер-класів по малюванню львів олівцем – фото приклади, поради, цікаві ідеї! Леви уособлюють собою силу і лють. Вони є самими великими кішками Африки. Багато хто вважає, що така тварина зобразити складно. Однак існують цікаві і прості майстер класи, які допоможуть у цьому. До того ж вчитися малювати стане цікаво навіть дітям.

Для малюків

Починати завжди потрібно з самого простого малюнка, який дитина зможе осилити. Але незважаючи на це вийде чудовий цар звірів. Для роботи знадобиться олівець. Намальований лев Поетапний процес наступний:

 1. Спочатку потрібно позначити гриву у формі листочка з щербинами в місцях оттопыривания хутра. Зробити гриву треба попишнее.
 2. Всередині зобразити область мордочки у вигляді сердечка. Намалювати округлі очі. Кожне око оснастити двома гуртками (великим і малим) для відблисків. Над очима накидати вигнуті брови.
 3. Трохи нижче очей додати ніс. Для цього посередині мордочки накреслити маленьку трапецію, відразу під нею невелике сердечко. Знизу отриманої фігури підмалювати колами щічки і додати дугою нижню щелепу.
 4. Від щік відвести лінії (вуса). В гриві над рівнем брів додати короткі зигзагоподібні відрізки, відразу над ними утворити півколами вуха з позначеними серединками.
 5. Тулуб почати малювати з двох паралельних полуовала, вони будуть позначати груди. По боках зобразити половинки великих сердечок (задні лапи) і додати знизу невеликі гуртки (пальці).
 6. Від голови вниз провести чотири лінії, утворюючи передні лапи. Внизу лап додати кругленькі пальчики.
 7. Домалювати хвіст з пензликом на кінці.
 8. Розфарбувати звіра відповідними кольорами. Хорошим рішенням буде в основному використовувати коричневі, жовті і чорні відтінки.

Вийшов лев, як ніби перевтілився з мультфільму. Намальований лев

Другий спосіб

Для виконання такого дитячого малюнка потрібно:

 • альбомний аркуш паперу;
 • фломастери;
 • воскові крейди або олівці.

Намальований лев Урок малювання поетапно:

 1. Фломастером чорного кольору намалювати коло голови. В її середині зобразити оченята. Зробити їх треба великими у формі пелюсток. Додати вузькі зіниці.
 2. Позначити трикутником ніс. Від нього відвести дві дуги в різні боки, утворивши посмішку.
 3. Далі треба зобразити саму головну частину короля джунглів — гриву. Для цього навколо голови треба створити коло зигзагоподібною лінією.
 4. Збоку від гриви намалювати полуовальное тулуб. Знизу домалювати чотири лапи, а ззаду хвилястими лініями хвостик з пензликом в закінченні.
 5. Стерти зайві рисочки.
 6. Розфарбувати лева. Дрібному оранжевого кольору зафарбувати тулуб, лапи та голову. Гриву і пензлик хвоста оформити жовтим кольором.

Можна додати в частини тіла кілька коричневих смуг, очі зробити зеленими, тоді лев буде виглядати більш красиво. Намальований лев

Львенок

Наступне завдання буде складніше, в ній треба зобразити милого маленького левеняти. Для цього потрібно підготувати:

 • аркуш паперу;
 • олівці;
 • ластик.

Намальований лев Насправді намалювати левеняти не складно, потрібно:

 1. Розташувати перед собою паперовий лист. По центру зверху і знизу відзначити дві точки. З’єднати їх лінією. Утворити хрест ще однією рискою. Під місцем перетину намалювати носик у вигляді невеликого овалу. Під ним, овалами побільше, утворити щоки.
 2. Далі, щоб продовжити промальовувати мордочку, потрібно щоки з’єднати знизу довгою дугоподібної рисою. У верхній області голови намалювати овалами великі очі. Всередині позначити за два маленьких гуртка один в іншому. Підмалювати брови за допомогою двох дуг.
 3. Окреслити контур голови. Для цього треба з двох сторін накреслити дуги від рота до рівня очей. Дуги з’єднати фігурою, верхівка якої схожа на верхню частину сердечка, утворюється повноцінна мордочка.
 4. Знизу провести два короткі вертикальні відрізки (шия). Трохи вище і осторонь від очей намалювати вушка. Вони зображуються за допомогою півкіл. У них також накреслити полуовалы із зигзагоподібною лінією знизу.
 5. Обриси гриви провести закругленою лінією, місцями з щербинами, з двох сторін від основи шиї до вух і зверху між вухами. Повинна вийти шикарна грива.
 6. Приступити до малювання нижній частині маленького лева. Тулуб майбутнього царя звірів буде приховано лапами, які треба розміщувати на передньому плані. Для цього від шиї провести трохи округлі лінії, щоб лапки виглядали злегка клишоногих, внутрішні сторони лап позначити V-подібною фігурою. Підмалювати округлі пальці.
 7. Далі треба зобразити овалами ступні задніх лап, розмістивши їх знизу близько передніх лап. Додати по три круглих пальця, в центрі ступень домалювати по невеликому кухоль. Від рівня трохи нижче плечей провести по обох боках левеня дуги до задніх ніг (стегна).
 8. Домалювати з правого боку хвіст, він не повинен бути товстим, а зобразити його можна за допомогою двох дуг. На кінці хвостика зобразити пухнасту пензлик, позначивши шерсть зигзагами.
 9. Видалити непотрібні лінії в області мордочки і розмалювати зображення.
 10. Перш ніж прикрашати левеня з допомогою кольорових олівців, потрібно виділити основні контури малюнка жирними чорними обрисами. Тим же кольором розфарбувати ніс, брови і зіниці очей, підмалювати вуса. Жовтим олівцем оформити тулуб, морду, хвостик і зовнішню частину вух. Центральні кола ступень пофарбувати рожевим тоном. Грива і пензлик хвоста повинна бути темно-оранжевим кольором.

Намальований лев Такий милий левеня сподобається будь-якій дитині і підштовхне його далі розвивати в собі художній талант.

Фото ідеї та приклади для малювання львів

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Як намалювати лева поетапно олівцем - легкі поетапні майстер-класи для дітей i

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев

Намальований лев