Як намалювати Лунтика (49 фото) – поетапні майстер-класи для початківців

Лунтик популярний сучасний персонаж для малювання дітям. Два легких майстер-класу з малювання Лунтика своїми руками – цікаві фото ідеї, поради, приклади! Кожна дитина знає доброго і розважливого Лунтика. Цей незвичайний малюк народився на місяці і впав на землю. Він запам’ятовується своєю бузковою шерстю і подвійними вухами, схожими на пелюстки квітів, що стирчать з голови. Діти люблять мультяшку, і сьогодні у них є можливість навчитися малювати місячну бджілку швидко і просто.

Як намалювати Лунтика майстер-клас для початківців

Для початку роботи слід підготувати аркуш паперу, олівці і гумка. Якщо малюнок хоче виконати дитина, необхідно попросити допомоги у дорослих при прорисовывании складних елементів. як намалювати Лунтика

Крок 1

Першим ділом малюється голова Лунтика. Слід намалювати коло невеликих розмірів. Так як голова мультяшки не зовсім кругла, подрисовываем в нижній частині голови додаткові кола, це будуть щоки Лунтика, а нижній контур кола в місці шиї треба зробити плоским, верхню частину, навпаки більш опуклою. Таку ж форму голови можна отримати при з’єднанні кола і овалу. Голова злегка вкрита пушком, тому потрібно зробити контур з зубчиками, це буде шерсть, що стирчить на всі боки. як намалювати Лунтика

Крок 2

Далі малюються вуха місячної бджілки. Для цього на голові трохи вище середньої лінії з боків намічаються точки, з яких будуть виходити вуха. У Лунтіка 4 вуха, по 2 з кожної сторони схожі на пелюстки квітки. як намалювати Лунтика

Крок 3

На цьому етапі малюється особа мультяшки. З гуртків робляться начерки очей, всередині кожного розташовується додаткова окружність, що позначає радужку. Далі дорисовываются зіниці і відблиски. Слід зазначити, що райдужка очі знаходиться не посередині, а дещо зсунуті до перенісся. Над очима позначаються брови. Рот Лунтика малюється за допомогою двох дуг, над ним малюється ніс двома дзеркальними комами. як намалювати Лунтика

Крок 4.

Наступним кроком малюється тулуб. Під головою малюється хутряний комір, який закриває шию місячного істоти. Від коміра малюється тулуб грушоподібної форми. Необхідно намалювати шерсть по всьому тулубу, для цього краю форм облямовувати зигзагами. як намалювати Лунтика

Крок 5.

Наступним кроком будуть намальовані руки і ноги героя-мультяшки. По боках вимальовуються руки з овальними пальцями. Для ніг вимальовуються овали внизу тулуба, і позначаються лапки. Ніжки Лунтика повинні бути короткими щодо тіла. як намалювати Лунтика

Крок 6.

Шубка мультяшки має своєрідну розмальовку: вона бузкова і плямиста. На останньому етапі окреслюється малюнок шерстки. Для цього на лобі і щоках місячної бджоли малюється по кухоль. На животі також є малюнок з кіл, схожий на слід від лапи. Шерсть потрібно розфарбувати бузковим кольором, а цятки-малюнки на хутрі і вуха потрібно виділити темно-фіолетовим (фіолетовим) кольором. Лапки і пальці потрібно залишити білими. Всі Лунтік готовий! як намалювати Лунтика

Привіт від Лунтік під водою. Малюнок кольоровими фломастерами

Місячна бджілка може знаходиться під водою, вільно спілкуючись з усіма мешканцями водного світу. У даному майстер-класі пропонується зробити малюнок на тему пригод Лунтика під водою. Легко уявити, як добродушне істота грайливо передає привіт своїм друзям, перебуваючи серед водної товщі на фоні водоростей. Саме ця картинка буде намальована, після виконання наступних нескладних етапів. як намалювати Лунтика Для малювання слід підготувати аркуш паперу, фломастери або гелієві ручки.

  1. Першими зображуються очі: для цього малюються два гуртка, усередині яких розташовуються зіниці, розфарбовані чорним кольором і відблиски.
  2. Далі малюються ніздрі мультяшки, двома маленькими скобочками і нижче малюється рот, позначений двома дугами. Лунтик на малюнку буде радіти своєму глядачеві, тому потрібно намалювати відкриту посмішку. Для цього малюється додаткова дуга, яка з’єднує знизу дві верхні дуги губ, між губами промальовується мову.
  3. Над очима малюються брови у вигляді двох овалів і на лобі і щоках малюються невеликі кола — характерний малюнок шерстки мультяшного персонажа. Далі можна промальовувати контур голови, роблячи його злегка хвилястим.
  4. Після того як голова і обличчя мультяшки намальовані, треба позначити вушка. Не потрібно забувати, що у місячній бджоли чотири вуха, по два з кожної сторони. Вони малюються у вигляді пелюстків квітки.
  5. Далі малюється комірець під головою Лунтика у вигляді овального валика. Від коміра промальовується права лапка Лунтика, піднята для привітання. Для цього малюється рука з рукою, спрямованої на глядача, де окреслюється кожен з п’яти овальних пальчиків. Ліву руку слід намалювати відпущеної вниз, на даному малюнку пальчики лівої руки не видно. Шерстка на руках промальовується зигзагоподібними лініями.
  6. Далі малюється тільце Лунтика. В даному випадку третя його частина. На животику промальовуються гуртки.
  7. Далі буде малюватися фон — підводне простір. Для цього горизонтальною лінією позаду персонажа позначається дно, зона піску. Від лінії вгору малюються водорості, які тягнуться вгору. Водорості потрібно намалювати різної довжини. На цьому малюнку розташовуються довгі ламінарії, плоскі листя яких з хвилястими краями, так як вони звиваються під водою.
  8. Лунтик під водою готовий. Тепер слід розфарбувати малюнок. Рожевим фломастером розфарбовуються цятки на хутрі місячної бджілки і серединка вушок. Рожевим слід обвести контури мультяшки. Бузковим розфарбовуються брови і краю вушок. Самого Лунтика розфарбовувати потрібно світло — фіолетовим, залишаючи білими долоньки і лапки мультяшного персонажа.
  9. Фон позаду також слід яскраво розфарбувати. Водорості — салатовим кольором, а решті фон смарагдовим або темно — синім.

Привіт від Лунтика готовий! як намалювати Лунтика Дотримуючись порад представленим вище, можна швидко навчитися малювати улюбленого мультиплікаційного одного. Дорослий або дитина зможе самостійно намалювати барвистий малюнок із зображенням Лунтика, необхідно озброїтися кольоровими олівцями і проявити творчу фантазію.

Фото ідеї та приклади з малювання Лунтика

як намалювати Лунтика

як намалювати Лунтика

як намалювати Лунтика

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік

Намальований Лунтік