Як намалювати хомяка поетапно олівцем (55 фото) – легкі майстер-класи для початківців

Красивий зовнішній вигляд хом’яка вартий уваги художників-початківців. Підбірка поетапних майстер-класів по малюванню хом’яка олівцем – фото ідеї, слушні поради, приклади! Хом’як живе в дикій природі і не вважається домашнім тваринам. Однак гарний зовнішній образ цього гризуна привернув увагу людини. Його відрізняють роздуті щоки, в які він із задоволенням запихає багато їжі, маленькі розміри, шустрий пересування, добру поведінку на руках у господаря. Намальований хом'як Він рідко кусає, бо стає домашнім улюбленцем для всієї родини. Якщо у вас немає можливості завести такого друга, а діти давно просять, тоді ви можете просто намалювати хом’яка разом з підростаючим поколінням. Далі ви дізнаєтеся, як поетапно впорається з цим завданням.

Намалюємо веселого хом’яка завдяки клітинках в зошиті

Цей малюнок дозволить усвідомити принцип створення точного образу звіра на зошитовому аркуші паперу. Важливо усвідомлювати, що це творчий процес ваш хом’як може трохи відрізнятися. Проте зараз ви зрозумієте з чого почати і як просуватися для формування гарного малюнка. На сьогодні цього буде достатньо. Намальований хом'як Для початку необхідно підготувати олівець, ручку і кольорові олівці. Можете переходити до малюнку:

 1. Накресліть дугу на дві клітини в нижню сторону на основі верхній частині аркуша. Тепер відступивши п’ять клітин вправо і додайте ідентичну дугу. Від верхньої частини начерків малюєте маленький коло розміром в одну клітинку для формування вух. Всередині овалу створіть меншу копію кола. Від вушок проведіть лінію на дві клітини ліворуч і праворуч. Посередині створіть клаптик вовни.
 2. Необхідно виділити великі щоки, завдяки однаковим напівкруглим лініях від нижньої частини нарису. У місці між ними створюєте милий рот. Додайте ніс, завдяки овалу необхідної форми. Тепер можете додати зуби до рота. Зуби варто заштрихувати.
 3. Біля носа або вище його намалюйте очі овального типу. Виділіть зіниці і заштрихуйте вільне місце. Залиште відблиски для краси. Додайте брови. Від щік створіть контур тулуба, та оформіть лапки звірка спрямовані вгору. Нехай він буде милим.
 4. У нижній частині тулуба додайте ще дві лапки, оскільки у нього чотири кінцівки. Для завершення варто зобразити насіння в будь верхній лапці.
 5. Тепер використовуйте кольорові олівці для малювання звірка. Насіння можна зафарбувати, завдяки ручці, її застосуєте для виділення контурів.
 6. Допускається розфарбування будь автентичними квітами. Хом’яки бувають білими, чорними, коричневими або кольору чергуються. Найчастіше бувають биколоры. Тому застосуйте два кольори на власний розсуд. Цю роботу може виконати ваш дитина. Зазвичай вони люблять розмальовувати, але не створювати деталі.

Намальований хом'як Ну, що не так складно? Сподобалося? Тоді переходьте до більш складних варіантів. Не переживайте вони теж вийдуть, якщо будете дотримуватися плану робота виявиться простий навіть для новачка. Намальований хом'як

Живе зображення хом’яка саме кавайное

Якщо робити все по плану, тоді легко зобразити хом’яка в натуральний зріст. Допоможе ручка чорного кольору, олівець. Почнемо:

 1. Зобразіть окружність. Це натуральний очей гризуна. Зафарбуйте його, але відблиски залишаються для краси. Контури виділяються олівцем. Відступ вліво і створюєте контур форми тіла звіра. Внизу двома півколами оформляєте підборіддя. Трохи вище формуєте ніс і вуса в обидві сторони.
 2. Поверніться до верхньої частини створіть ліве і праве вухо. Праворуч від вушка опустіть лінію вниз для формування об’ємного тіла. Також від іншого вуха зробіть лінію вниз, щоб вийшло ідентичне тіло, як у хом’яка.
 3. Контури майже готові. Але необхідно додати лапки на передній план. У цьому випадку будуть видні тільки дві лапки, оскільки інші сховаються під тілом звірка. Додайте на контури зображення вовни. Звичайно — це не старс рівень, але у вас добре виходить.
 4. Необхідно виділити контур чорною ручкою. Штрихлиниями виділіть ніс, бокові частини тіла, щоки. Тепер можете використовувати фломастери або олівці. Необхідно оживити картину. Виділіть ніс рожевим кольором. Шерсть можете намалювати любові кольором.

Браво у вас вийшло. Але цей варіант не самий складний із можливих для навчання. Хочете продовжити? Намальований хом'як

Створимо цікаву версію хом’яка

Звичайно ми не будемо цього разу малювати камаз, але використовуйте крафт лист, щоб ускладнити собі завдання і закріпити отримані навички. Використовуйте олівець, ластик. Краще застосувати дитячі олівці:

 1. Посередині створіть овальну форму хом’яка з нахилом вправо. Вона необхідна для основи малюнка і формування тулуба хом’яка. У верхній частині виділіть голову і тулуб, завдяки двом сполученим посередині дуг. Звичайно важко починати, але далі по мірі формування образу стає простіше.
 2. Виділіть очі, завдяки відділенню зіниць і відблисків. Нижче оформіть носик, рот і два чарівних зубика. На боках додайте вушка. Не забудьте виразні брови.
 3. Нижче овалу додайте лапки. Передні направте ближче до рота. У них зобразіть шматочок печива. Образ готовий. Залишилося розфарбувати забавного хом’яка.
 4. Використовуйте чорний колір для виділення контурів тіла. Важливо виділити очі, вуха і рот. Жовтим кольором вигідно оформити шерсть звіра.
 5. Необхідно розфарбувати печиво. Для нього підійде білий, чорний, жовтий або комбінація кольорів.
 6. Обов’язково виділіть лапки і ніс рожевим кольором. Обов’язково додайте тінь під хом’яком.

Намальований хом'як На цьому урок можна завершувати. Ви навчилися добре малювати хом’яка. Було не складно? Приходьте ще будемо вчитися працювати з іншою темою.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем хом’яка

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як

Намальований хом'як