Як намалювати Пікачу поетапно олівцем (44 фото) – легкі майстер-класи з малювання Пікачу

Мультяшний Пікачу відмінний персонаж для маленьких художників. Детальні поетапні майстер-класи з малювання Пікачу олівцем – слушні поради, цікаві приклади та фото ідеї! Не складно малювати відомого персонажа або мультиплікаційного героя, оскільки вони володіють впізнаваним і приємним чином. Тому дана тематика знаходить відгук у дорослих і самих маленьких художників. Намальований Пікачу Цього разу пропонуємо кілька простих способів зображення Пікачу на папері, оскільки він найвідоміший покемон. Володіє умінням скупчення енергії для потужного електричного удару, якщо йому загрожує небезпека.

Намалюємо Пікачу найпростішим способом завдяки зошитових клітинках

Для цього використовуйте олівець, чорну ручку і різнокольорові фломастери. Спирайтеся на чіткий план складений майстром художнього мистецтва. В цьому випадку у вас не виникне складнощів. І процес принесе задоволення. Добре, якщо все готове, тоді починаємо:

 1. Стартуйте з зображення овалу на середній частині аркуша. Однак у верхній частині не з’єднуйте лінії овалу. Залиште два пропуску для додавання вух. Використовуйте полуромбическую форму. Усередині даної геометричної фігури додайте її маленьку копію.
 2. Додайте очі. Рекомендуємо негайно заштрихувати їх і виділити відблиски. Верхню частину вух також необхідно заштрихувати. Намалюйте рот і перейдіть округлі щоки. Якщо ви створюєте малюнок поетапно, тоді поступово формується образ веселого Пікачу.
 3. Під головою намалюйте тулуб на основі напівовальної форми. Додаємо кінцівки: верхні і нижні лапки. З правого боку виділяємо хвіст.
 4. Обведіть отриману картинку ручкою. Додайте об’ємність і красу розфарбовуванням тулуба в жовтий колір. Круги на щоках відзначити рожевим відтінком.

Намальований Пікачу Як виявилося цей приклад відрізняється простотою і не вимагає особливих навичок. Потім підходить для дітей. Головне спиратися на зразок і докладну інструкцію. Тоді весь процес виконується легко і без напруги. Як намалювати Пікачу поетапно олівцем - особливості малювання по клітинках і в стилі Майнкрафт i

Намалюємо Пікачу в стилі Майнкрафт

Цей урок базується на набутті навичок створення малюнка, завдяки численних блоків. Якщо вам не знайома така техніка, тоді чітко дотримуйтеся етапами методики і все обов’язково вийде. Використовуйте аркуш у клітинку і різнокольорові фломастери. Підготувалися? Тоді за справу:

 1. Заштрихуйте три горизонтальні клітинки коричневим фломастером на основі верхній частині аркуша. Відрахуйте вниз п’ять клітинок і заштрихуйте три паралельних клітинки. Тепер ліворуч і права підніметеся вгору і відступіть на одну клітинку. Заштрихуйте всю цю композицію. Повинно вийти щось схоже на хрест.
 2. Від верхньої частини бічної сторони хреста відступивши на три клітинки під нахилом праворуч і ліворуч. Створіть щось схоже на вуха спрямовані вниз. Якщо дуже складно продовжуйте за зразком.
 3. Від вух зафарбовуйте чорним кольором по дві клітинки вниз. Однак не підряд, а рухайтеся вправо потім вліво, але не розривайте ланцюжок. Зробіть так зліва і з права. Внизу з’єднайте два ланцюжки для формування цілісного малюнка. Однак у самій нижній частині виділіть лапки. Для цього використовуйте два прямокутника, але внутрішню частину не зафарбовуйте.
 4. Залишилося виділити хвіст. У правій частині зобразіть трикутник він підкреслить цю частину тіла Пікачу. В середині виділіть очі.
 5. Для розмальовки застосуйте жовтий колір. Покрийте ним все тіло мультяшного героя. Але нанесіть на щоки червоні квадратики. Вони підкреслять милий образ Пікачу.

Намальований Пікачу Зовні цей метод здається досить складним. Однак навіть дитина зможе впоратися з такою роботою під наглядом дорослого. Необхідно лише пояснити деякі моменти і ви не помітите, як маленький художник впорається з поставленим завданням. Намальований Пікачу

Намалюємо красивого Пікачу

У підсумком вигляді він буде схожий на варіант з телевізійного проекту Детектив Пікачу. Для цього не доведеться сильно напружуватися, оскільки інструкція допоможе розібратися в нюансах малюнка. Використовувати різнокольорові олівці та альбомний аркуш. Готові спробувати цей варіант, тоді не втрачаємо час. Приступимо до захоплюючого процесу створення красивого pokemona:

 1. У середній частині оформіть начерк для виділення тулуба. Використовуйте овальний образ. Однак фігура повинна отримати рівну нижню частину і суджений верх. Створюйте початкові штрихи з урахуванням збереження можливості стирання не потрібних елементів завдяки гумки.
 2. З лівого боку додайте вухо за формою схоже на лист. Нахиліть його вниз. Інше вухо повинно розташовуватися праворуч з нахилом вгору. Поруч оформляємо риси майбутнього хвоста. Зобразіть його у вигляді розряду блискавки.
 3. Деталізуйте верхню частину нарису. Оформіть голову. Використовуйте жирний шар. Розділіть голову і тулуб. Виділіть очі, щоки і ніс. Використовуйте дві дуги для зображення рота. З’являється симпатичний образ Пікачу. Після завершення малюнка. Його можна сфотографувати, перекинути на PC і у вас вийде урізноманітнити доступні шпалери для робочого столу.
 4. Уточніть форму тулуба і відзначте місце розташування передніх і задніх лапок. В даному випадку ми зображуємо сидячого покемона. Тому необхідно виділити цей момент. Для цього використовуйте лінії на відповідних частинах тіла мультяшного героя. Дивіться як це робить майстер на зразку.
 5. Виділіть всі лінії, завдяки жирної обведення. Використовуйте чорний олівець. Приберіть зайві елементи і оформите розфарбування малюнка. Основну частину зафарбовуйте жовтим кольором, оскільки це відповідає реальному образу Пікачу. Щоки з тієї ж причини оформіть у рожевому відтінку. Очі і верхні кінчики вух виділіть чорним.

Намальований Пікачу Тепер ви закріпили навички створення малюнка даного героя. Однак Дісней створив багато мультфільмів високого рівня, тому повертайтеся — продовжимо разом вчитися зображувати інших відомих персонажів.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу

Намальований Пікачу