Покрокове опис як намалювати плаття своїми руками. Необхідні матеріали і покрокове керівництво з малювання сукні. Багато батьків допомагають своїй доньці в будь-яких творчих починаннях. Це стосується і малювання. У підготовленому матеріалі поетапно описано різні способи зображення сукні. Ескіз зазвичай наносять простим олівцем, після чого розписують кольоровими олівцями й ручками. Спочатку можна малювати витончений штемпель, на якому буде красуватися яскраве або ніжне плаття з пишними воланами. Ознайомившись з нашими майстер-класами, у вас з’явиться можливість створити власну моду на простому аркуші паперу.
Необхідні матеріали
- Простий олівець (для зображення предметів з чітким контуром);
- Лист А4 (основа);
- Ластик (зможе стерти помилкові деталі);
- Набір кольорових олівців (зафарбовування основних елементів);
- Набір гелієвих кольорових ручок (виділення контурів).
А тепер, перейдемо до найцікавішого — вивчення покрокової інструкції з малювання вбрання принцес з казок. Ми пропонуємо ознайомитися з трьома докладними уроками для художників-початківців.
Покрокове керівництво з малювання сукні №1
- Для початку проаналізуйте і намітьте розташування малюнка на папері (краще всього вибрати центр, щоб він не відчувалося помітного зміщення вгору і вниз).
Рада! Починайте малювати і розфарбовувати зверху вниз, а не навпаки.
- Далі зобразіть V-подібну форму, яка сформує шию моделі. Потрібно провести дві прямі лінії, які з’єднуються воєдино. Зовні це схоже на так звану”галку”. Продовжіть одну лінію, щоб підкреслити верхню частину плаття.
- Від зазначених двох ліній намалюйте лінії, вліво і вправо з різних сторін. У підсумку вийдуть широкі бретельки — каркас нашого вбрання. Щоб домогтися витонченості силуету, потрібно зобразити дві вигнуті лінії, що ведуть вниз. Бюст коригується невеликими штрихами.
- Наступний крок — оформлення талії. Для цього, проведіть 2 прямі лінії у вертикальному і горизонтальному напрямку, щоб вийшов невеликий прямокутник.
- Простягніть з кожної сторони довгий рядок, яка окреслить масштаб спідниці. З’єднайте отримані лінії між собою в хаотичному порядку, щоб вийшла вигнуті підлоги спідниці.
- Тепер залишилось додати трохи реалістичності отриманої ескізом. Додайте складки — довгі вертикальні штрихи знизу, а також невеликі складки під грудьми, які підкреслять фігуру.
- Можна декорувати пояс бантом посередині. Для цього намалюйте овал в середині і прочертите дві лінії навхрест. Потім додайте трохи складок.
- Вниз спустіть дві повітряні стрічки, які підуть прямо від середини банта. Потрібно провести 2 хаотичні лінії, які потрібно укласти між собою.
- Прикрасьте рукава хвилястими мереживами. В верхній частині кожної широкої бретельки слід намалювати хвилеподібні лінії.
- За бажанням можна юна художниця може розширити рукави, додавши трохи складок.
- Якщо заплановано плаття в стилі казок (наприклад, Попелюшка), то біля лінії декольте можна додати мереживні оборки. Малюють їх таким чином, що і рукава: отчертить хвилясті лінії.
- Наступний крок — видалення зайвих допоміжних ліній за допомогою ластику.
- Завершальним етапом стає зафарбовування кожного елемента кольоровими олівцями. Вибір колірної гами повністю залежить від фантазії дитини. Отриманий малюнок доповнюють декором, підмальовують голову і тулуб або просто залишають в якості ескізу сукні.
Детальна інструкція по створенню сукні №2
Другий майстер-клас опише вечірній варіант сукні, який легко і просто можна зобразити на листку паперу будь-який бажаючий.
- В даному випадку нам необхідно починати з малювання штемпеля, на якому буде висіти наш наряд. Штемпель являє собою вішалку з невеликим потовщенням посередині. Ескіз зазвичай наносять простим олівцем, а обводять чорною ручкою. Промальовуємо більш товсті лінії вгорі і більш тонкі по краях. В середині обов’язково повинен розташовуватися гачок.
- Потім малюємо тонкі бретельки з обох сторін і фигуристый виріз ліфа. Для додання обсягу позначаємо спину моделі злегка зігнутою лінією.
- Формуємо талію. Для цього малюємо два штриха, що звужуються до лінії пояса.
- Від талії зображуємо бальну спідницю у формі дзвіночка.
- Щоб підкреслити красу сукні, подрисуем завершальну криву. Слід додати додаткові складки і позначити внутрішню сторону.
- Тепер можна починати зафарбовувати шикарне вечірнє вбрання для дівчини. Основний тон вибирають більш спокійний (наприклад, небесно-блакитний або світло-фіолетовий). Зазвичай художники зафарбовують повністю всі сукні, а пізніше роблять акцент на яскравих деталях. Не варто сильно натискувати на олівець, малюйте плавно.
- Інші елементи малюють яскравими, обводячи кольоровими ручками.
- Хороша ідея — додавати намистини або сіточку, пояс та інші додаткові елементи. Бусинки можна розкидати по всьому поряд: малюйте гуртки різного розміру.
- Тепер плаття готове. Включіть вашу фантазію і у Вас вийде гарне вбрання для нареченої, дня народження або будь-якого іншого торжества. Змінюючи колірну палітру, фурнітуру, декорування і зовнішній вигляд, художник зможе розвинути свої творчі якості.
Урок малювання сукні №3
Третя інструкція допоможе детально вивчити малювання вечірнього плаття для ляльки або реальної людини.
- Почнемо з самого простого — зображення підстави фігури. Оскільки дуже складно малювати без дотримання певних пропорцій. Отчертите вертикальну лінію і зверху намалюйте овал, який означають верхню частину. Пам’ятайте, що всі допоміжні лінії потрібно малювати простим олівцем без натиску.
- Від овалу відкладіть дві вигнуті лінії, які додадуть форму модному сукні для принцеси.
- Наше бальна сукня без рукавів і шлейок, тому приступимо до позначенню грудей. У верхній частині, трохи нижче лінії декольте слід виділити два вигнутих штриха, що нагадують “галку”.
- Наступним кроком стане — видалення непотрібних ліній з допомогою стерки (вертикальна лінія і частину овалу).
- Дизайн спідниці повністю залежить від уподобань творця. Додайте вензелів у низу спідниці. Для цього малюйте плавні криві і закручені лінії.
- За бажанням можна декорувати плаття маленьким бантиком збоку по лінії талії. Накресліть овал в середині і проведіть дві лінії навхрест. Потім додайте трохи складок. Бант буде дуже до речі.
- У цьому випадку немає традиційних варіантів і правил щодо вибору кольору. Кожне плаття може бути різного кольору. Наприклад, рожевого або жовтого тону. Пограйте з квітами.
Таким чином, прочитавши наші поетапні уроки, зайвий раз можна переконатися, що кожен крок по малюванню сукні зможе виконати навіть дитина. Сподіваємося, що рекомендації та поради допоможуть Вам надалі. Творіть із задоволенням!
Фото приклади та ідеї для малювання сукні