Як намалювати пінгвіна поетапно олівцем (59 фото) – легкі майстер-класи з малювання пінгвіна

Пінгвін одне з улюблених тварин для малювання дітям. Підбірка поетапних майстер-класів по малюванню пінгвінів олівцем – фото ідеї, слушні поради, приклади! Незважаючи на те, що пінгвіни не настільки поширені тварини, як наприклад, домашні кішки і собаки, але про них знають абсолютно всі, включно з дітьми, які тільки починають пізнавати навколишній світ. А вся справа в тому, що це дуже цікаві, забавні, своєрідні і запам’ятовуються істоти. Намальований пінгвін Пінгвінів можна побачити в різних книгах, в тому числі у вигляді персонажів казок, в телевізорі – де вони завоювали особливу популярність, будучи героями мультфільмів, і звичайно ж, місце, де за ними можна поспостерігати в живу – зоопарк. До перерахованого списку слід додати рисунок, виведений дитиною власноруч на аркуші паперу.

Підготовка до малювання

Будьте впевнені, труднощів у створенні картини не виникне у трирічного малюка і тим більше у дорослого. Адже дана добірка складається з кількох майстер-класів різного рівня складності, до того ж усі примірники у ній оригінальні, красиві, а чорно-білі пташки обов’язково викличуть розчулення. Намальований пінгвін Перед тим, як почати урок малювання, слід підготувати необхідні інструменти і матеріали:

 • альбом або білий аркуш паперу;
 • простий олівець;
 • ластик;
 • кольорові олівці, фломастери чи фарби (ємність з водою і пензлик).

Намальований пінгвін Перший, пробний креслення пінгвіна слід намалювати самостійно, що б з власного прикладу було простіше розповідати і показувати дитині те що має у нього вийти. А для цього досить дотримуватися поетапної інструкції малювання одного з вподобаних варіантів. Намальований пінгвін

Вчимося малювати разом

Одним з найпростіших прикладів намальованих птахів, є пінгвін, силует якого при виконанні нагадує грушу. Намальований пінгвін Після попередньої підготовки (вибір робочого місця, добору потрібних інструментів і ознайомлення з ескізом) слід приступати до заняття творчістю:

 1. В центрі аркуша простим олівцем намалювати контур пінгвіна, у формі груші.
 2. По боках додати крильця.
 3. Овальний животик слід намалювати ближче до низу силуету, там від куди повинні виглядати лапки.
 4. Лапки – дві кінцівки в нижній частині пташеня. У природі це три пальці з перетинками, але для дитячого малюнка підійдуть ніжки у вигляді ласт.
 5. Передостаннім кроком до завершення картинки стане – малювання очей у верхній частині подібної груші фігури – два кола, в центрі з вічками, а також дзьоб, каплеподібної форми.
 6. Заключний етап – розфарбування. Забарвлення пінгвіна не хитромудрий, тому буде достатньо чорного кольору для всього тіла, і для червоного лапок з дзьобом. Животик можна не зафарбовувати – він і так білий.

Намальований пінгвін

Пухкенький пташеня

Наступний, не менш складний, але досить милий пингвинчика, теж буде під силу навіть маленькому художнику. Техніка і черговість виконання елементів відрізняється, але на складність це не впливає:

 1. Малюнок слід почати з зображення очей – два невеликих кружечка в центрі аркуша. Потім потрібно додати зіниці, роблячи невеликі точки на чорному тлі – відблиски.
 2. Чергу дзьоба – два півкола: один більше – верхня частина, другий менше – нижня.
 3. Над очима, до лінії дзьоба, малюємо півколо – верхня частина голови, а потім проводимо лінію нижнього півкола, але вона повинна бити більше першої, щоб в цілому вийшла мордочка з пухкими щічками.
 4. У завершенні голови, слід додати дві дуги над очима, вони створять чіткі межі чорно-білого окрасу пінгвіна.
 5. Тулуб – два овалу, один з яких знаходиться в центрі іншого, і менше за розміром – білий животик.
 6. По бакам два крила – трикутники.
 7. Внизу тулуба – дві лапки, умовно розділені на три пальці.
 8. В кінці потрібно додати нечисленних, але яскравих фарб у вигляді чорного і жовтого кольору. Якщо малюнок розфарбовувати водними фарбами, для животика і щічок знадобитися і білий відтінок.

Намальований пінгвін

Пінгвін з овалів

Практично всі головні елементи будуть виконуватися у вигляді овалів, але це не повинно викликати труднощів, а лише займе трохи більше часу тому, що доведеться частіше користуватися гумкою, щоб витирати зайві лінії.

 1. На аркуші намалювати два овалу: один горизонтальний і менше – голова, другий вертикальний, великий – тулуб. Лінії стику стерти.
 2. Наступний етап – крильця, вони повинні починатися біля голови і закінчуватися на середині тулуба.
 3. Потім на черзі забарвлення пінгвіна, що складаються з двох кольорів. Він виконується у вигляді овалу на животі і в формі сердечка на голові. При цьому всі лінії стиків і герметичних фігур витираються, залишаючи лише контур.
 4. Обов’язковими деталями є і лапки.
 5. На черзі личко – два невеликих овалу з чорними зіницями і трикутний дзьоб під ними.
 6. Самий легкий і цікавий етап в малюванні пінгвіна – розфарбування. При цьому в будь-якій техніці забарвлення буде стандартним – чорний і білий, змінюється, за бажанням, лише колір дзьобик і лапок – червоний, жовтий або помаранчевий тон.

Намальований пінгвін

Пінгвін з цифри «3»

Ще одна техніка для малювання пінгвіна, яка здатна здивувати багатьох, але тим самим, не створює труднощів у виконанні, а результат перевершить всі очікування.

 1. Виконання картини бажано почати з малюнка дзьоба – від нього будуть йти всі ключові лінії і одна маленька, горизонтальна риска, від якої і потрібно почати малювати велику цифру «3».
 2. Потім, другою лінією, стане велика дуга, яка виконує роль спинки. Її крайніми точками будуть край дзьобик і великий завиток на «трійці».
 3. Далі в малому завитку цифри слід домалювати бровку і око, а на бочці пінгвіна – крильце.
 4. Слідом, щоб створити повноцінне тулуб пташеня, потрібно домалювати дугоподібну лінію, що сполучає край дзьоба з нижньою точкою цифри.
 5. Залишилося додати крило з лівої сторони животика і дві лапки.
 6. Вийшло? Браво! Можна розфарбувати.

Намальований пінгвін

Варіанти оформлення картини

Те, що пингвинчик – головний персонаж на аркуші зрозуміло, але, щоб малюнок не був нудним і одноманітним його бажано доповнити й іншими елементами, щоб по завершенню роботи його можна було назвати повноцінною картиною. Намальований пінгвін Одним з варіантів стане:

 • падаючий сніг на тлі весело пташки;
 • пінгвін плаваючою крижині;
 • пінгвінчик з шарфом і теплими навушниками;
 • блакитний айсберг далеко.

Намальований пінгвін Все це не вимагає спеціальних навичок і природженого таланту до малювання, єдиною умовою буде обов’язкове використання простого олівця та гумки, щоб стирати непотрібні деталі або витирати невдалі лінії. А розфарбовування принесе багато задоволення, адже з чорно-білого малюнка і такого ж тварини може вийти неймовірно яскрава, мила і позитивна картина. Намальований пінгвін

Мультиплікаційні герої

Навчившись малювати самі легкі силуети, можна приступити до більш серйозних і впізнаваним кресленнями мультяшних героїв, серед яких дітям знайомими будуть Шкіпер – пінгвін з Мадагаскару та Пін зі Смішариків. Намальований пінгвін

Малюємо Піна

Добрий, але трохи дивний винахідник, тільки з першого погляду здається складним у виконанні, але це далеко не так, а щоб малюнок не викликав ніяких труднощів достатньо лише розібратися з порядком виконання кожного елемента. Намальований пінгвін І так, перше що потрібно зробити – намалювати контур Піна, на відміну від реальних тварин, він буде круглий. Для цього можна використовувати циркуль або чашку. Потім додати лінію животика, з допомогою дуги, в нижній частині кола. Намальований пінгвін Наступний пункт – личко. Два однакових кружечки з маленькими зіницями і крихітними відблисками в них. А також дзьоб над животом. Його можна намалювати за допомогою горизонтального овалу, а потім додати «носик». Намальований пінгвін Мабуть, найскладнішим у цьому малюнку стане капелюх з очками, але, якщо її виконувати поетапно – проблем не виникне.Завершити малюнок потрібно домалювавши Піну крила і дві лапки. Ну і останній штрих – розфарбування, де забарвлення пінгвіна залишаємо стандартний – білий і чорний, а капелюх і окуляри побажання, або як у мультику – коричневим. Намальований пінгвін

Шкіпер

Підозрілий, відважний, лідер і взагалі супер старс пінгвін в групі тварин з зоопарку – це Шкіпер. Різкий характер і манера поведінки чітко відбиваються на зовнішньому вигляді персонажа, що може викликати сумніви у спробі зобразити славного героя мультфільму, і підштовхнути до вибору більш спрощеного варіанту забавною птиці, але вже якщо почали з початку проходитимуть уроки малювання, так чому ж не спробувати і побачити прогрес в умінні малювати навіть такі складні епізоди. Намальований пінгвін Починати малювати персонажа слід з голови: нахилений напівовальний силует з дугою, яка чолом. Під якої буде доречно додати пару маленьких очей. А під ними дзьоб, подібній формі ромба, але з більш плавними лініями. Намальований пінгвін Потім, по обидві сторони будуть підняті до рівня голови, два крила, а вже від них піде решті контур пінгвіна, що з’єднує деталі в цілісний силует.Так як наш Шкіпер завмер в одній з поз рукопашного бою, контур буде симетричним, а доповнитися нижніми лапками у відповідній позі. Намальований пінгвін Щоб завершити малюнок і приступити до розфарбуванні потрібно домалювати внутрішні кордони тулуба – лінію, що розділяє живіт, боки чорні з крилами і трикутники на щоках. Намальований пінгвін Улюблені герої мультфільмів готові! Варто лише зважитись.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем пінгвіна

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін

Намальований пінгвін