Як намалювати фею поетапно олівцем (фото 52) – легкі майстер-класи з малювання фей

Казкова і мультяшна фея кращий приклад для розвитку дівчаток. Докладні покрокові інструкції з малювання феї олівцем! Прочитавши казку «Попелюшка», кожна дівчинка мріє стати маленькою принцесою. А для виконання цієї мрії необхідна фея з чарівною паличкою. Так що саме час взяти в руки олівці і приступити до зображення чарівниці на папері. Знаючи послідовність роботи, зробити малюнок буде дуже легко.

Фея в польоті

Поясніть малює дитині, що роботу над чарівною тіточкою потрібно починати з начерку. Намальована фея Поетапний урок:

 1. Покладіть перед собою альбомний аркуш. Візуально розділіть його на чотири рівних частини і в правій верхній зобразіть гурток. Це голова майбутньої чарівниці.
 2. Наступний крок: плаття. Воно буде у вигляді трикутника. Тільки зображуйте його не строго під головою, а зруште вліво і намалюйте під кутом. Гострий кут фігури повинен заходити всередину кола. Лінії трикутника злегка округліть. Між лінією сукні і головою додайте два маленьких трикутника – рукави сукні.
 3. Тепер домалюйте інші деталі: чубок з двох дуг і ніжки з-під сукні. Оскільки фея у нас летить, вони повинні парити в повітрі, а пальчики витягніть, немов це балерина. Півколами відокремте туфельки і додайте на них бантики-зав’язочки. Низ сукні отчертите для краси ще однією додатковою лінією.
 4. Ліва рука феї повинна виходити з рукавчика і заходити у вигині на сукню, підтримуючи подарунок. Правої руки не видно. Тільки праворуч на коробці домалюйте пальчики. Саму коробку «перев’яжіть» стрічкою і прикрасьте бантиком.
 5. Щоб казкова гостя виглядала правдоподібно, в праву руку їй потрібно дати чарівну паличку із зірочкою на кінці. Невеликими лінієчками зобразіть промінчики, що відходять від зірки.
 6. На голові додайте корону з трьох заокруглених пелюсток. А за спиною домалюйте крильця, як у метелика.
 7. Приступайте до прорисовыванию деталей особи – круглі оченята і півовал рота. Изогните дугу так, щоб було видно, що фея добра і посміхається.

Красиво вийшло? Тоді можете приступати до розфарбуванні свого шедевра. Намальована фея

Доросла фея

Якщо захочеться намалювати не мультяшну фею, а дорослу наставницю молодих дівчат, то доведеться діяти по-новому. Візьміть альбомний аркуш. Якщо не перевертати його книжечкою, наша героїня влізе не вся – тільки верхня частина і трохи сукні. Вирішуйте самі, як вам краще. Намальована фея Докладний майстер-клас:

 1. Ближче до верху і посередині аркуша намалюйте витягнутий і злегка нахилений овал. В районі підборіддя зробіть невелику опуклість.
 2. Намітьте шию і плечі казкової гості. Прорисуйте викот сукні, окантований мереживом.
 3. Домалюйте плаття з рукавами. Додайте в місцях вигинів складочки, а на рукавах – кисті. Вони повинні з’єднуватися один з одним.
 4. В руках феї зобразіть чарівну паличку з мерехтливою зіркою на кінці.
 5. З верхньої точки голови в сторони проведіть хвилясті лінії – волосся. Домалюйте верхню частину зачіски.
 6. Залишилося деталізувати обличчя героїні: очі з бровами, ніс і рот. На голову поставте корону, після чого додайте крила за спиною. Їх слід испестрить тонкими лініями.
 7. Переходьте до нижньої частини, якщо поклали лист вертикально. Додайте поясок на сукню. Від середини пояса до країв спідниці проведіть півкола і прикрасьте їх оборками.
 8. З-під сукні повинні бути видні ноги в смугастих панчохах і надіті на них черевички.

Витріть допоміжні лінії гумкою і приступайте до розфарбовування феї. Намальована фея

Зображуємо фею Вінкс

Любителькам дивитися мультсеріал про фей обов’язково захочеться передати на папері фею Вінкс. Деталей в малюнку багато, але, якщо постаратися, все обов’язково вийде. Намальована фея Покрокові рекомендації:

 1. Починайте малювати з підборіддя, накресливши дугу. Над нею зобразіть рот. Ще вище точка – носик. Дві великі крапельки – очі. По боках їх потрібно прикрасити віями, а всередині додати зіниці з білими відблисками.
 2. Над очима домалюйте чубок з закругленими і нахилені вбік краями, а зверху неї – волосся. Зверху вони повинні бути зібрані в гульки, а з боків додайте ще кілька пасом. Вони повинні бути довгими, нижче колін.
 3. Далі намалюйте тонку шию і лінію плечей, прорисуйте декольте і бретельки сарафана. Від них нехай відходять тонкі руки з витонченими пальчиками.
 4. Під бретельками намалюйте два кола, від них проведіть лінії до талії і трохи нижче. На стегнах додайте спідницю в обтяжку. Після чого домалюйте щільно зрушені ноги без взуття.
 5. За спиною намалюйте по дві пелюстки з загостреними кінчиками різних розмірів. Це крила. Додайте на них візерунки.
 6. Спідницю прикрасьте підв’язкою з бантиками. На плечах додайте короткі рукава від топа.

Обведіть контури малюнка чорною пастою і приступайте до розфарбовування в яскраві кольори. Намальована фея

Фея Дінь-Дінь

А якщо кумиром вашої дитини є фея Дінь-Дінь з «Пітера-Пена», то підкажіть донечці, як зобразити цю мультиплікаційну героїню. Намальована фея Етапи роботи:

 1. Намалюйте невелику дугу, повернуту в бік – носик. Під ним – вигнута лінія рота. Зверху зобразіть мигдалеподібні очі, гострими кінцями догори. Всередині додайте точки – зіниці. Над очима прорисуйте брови.
 2. Обведіть контури обличчя з маленьким вушком, над очима додайте зачіску з довгастих зигзагів. Не забудьте про гульку зверху.
 3. Далі намалюйте невелику шию з плечима і контури сукні з виділеної талією. До низу плаття повинно розширюватися, а поділ зробіть у вигляді пелюсток.
 4. Наша скромна принцеса тримає руки за спиною, так що справа буде видно тільки шматочок плеча, а ліва рука буде йти за сукню.
 5. З-під сукні домалюйте довгі ніжки. Вони повинні звужуватися донизу. На кінцях додайте туфельки, прикрашені кружечками.
 6. За спиною з кожної сторони вырисуйте за два крильця – верхнє заокруглене, нижнє менше за розмірами і гостреньке.

Начерк зроблений. Залишилося тільки розфарбувати його олівцями або фломастерами. Намальована фея Тепер ви зможете намалювати вподобану дівчину або відразу кілька абсолютно різних за форматом і за зовнішнім виглядом.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем феї

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея

Намальована фея