Як намалювати сердечко поетапно олівцем (59 фото) – цікаві майстер-класи для початківців

Сердечко одна з найпростіших фігур для малювання початківцям. Поетапні майстер-класи з малювання сердечка олівцем своїми руками – корисні поради, фото ідеї та приклади! Зізнайтеся, адже все ще з дитинства мріють навчитися малювати серце красиво і швидко, вірно? Найбільша складність в малюванні сердець – це дотримання симетричності. Так, у багатьох новачків одна сторона серця виходить більше або менше іншого. Якщо це так, то обов’язково прочитайте нашу статтю, за допомогою якої ви точно зможете оволодіти цим непростим навиком. Якщо у вас вийде освоїти і застосувати на практиці поради зі статті, то пізніше ви зможете без будь-яких проблем малювати навіть об’ємні зображення. І, безсумнівно, навіть дитина зможе зобразити серця нашого майстер-класу.

Спосіб для новачків

Спочатку необхідно зрозуміти як намалювати сердечко новачкам. Новачкам потрібно натренувати руку і навчитися будувати правильні форми малюнка. Для створення малюнка нам необхідно всього лише три предмета: папір, олівець і стірательная гумка. Намальоване серце Якщо ви хочете, щоб сердечка завжди виходили естетичними і гармонійними, при їх малюванні повинен виконуватися принцип симетрії. Цього досить легко досягти. Просто дотримуйтесь наступні кроки:

 1. Зображуємо на аркуші дві окружності, які локалізовані горизонтально. Дані круги необхідно намалювати однаковими, щоб серце вийшло симетричним. Зробіть верхні напівкола трохи більш чіткими, адже вони будуть верхівкою нашого серця.
 2. Краще накидати кола від руки, вони не повинні бути ідеальної форми. Це вам допоможе натренувати руку. Адже чим більше ви практикуєтеся, тим швидше ви навчитеся добре малювати.
 3. Малюємо хрест. Вертикальна лінія проходить між двох кіл. Не потрібно виводити лінію за межі фігур, там вона буде не потрібна.
 4. Малюємо горизонтальну лінію. Ця лінія повинна знаходитися перпендикулярно до іншої, а також лінія буде знаходитися посередині двох кіл. Від точок, де знаходиться перетин лінії і кіл, малюємо дві лінії до нижньої точки. Її локацію виберіть самі, це не відіграє великого значення.
 5. Робимо контури нашого зображення. Прибираємо гумкою всі непотрібні лінії.

Наша робота готова! Не так-то й складно, правда? А зі збільшенням кількості практики роботи будуть даватися вам ще легше. Намальоване серце

Серце з візерунком

Такий варіант ви можете намалювати за допомогою яскравих фломастерів або гелевих ручок. Таке серце буде виглядати дуже ефектно.

 1. У середині нашого листа ми пишемо слово “любов” на англійській мові. Букви малюємо не більше двох клітинок в ширину і не більше трьох клітинок у висоту. Намагайтеся робити букви краю букви вигнутими, це додасть романтичності малюнку.
 2. Від середини написи починаємо малювати ліву частину серця. Малюємо ще одну додаткову лінію. З’єднуємо їх і робимо їх низ загостреним. Повторюємо такі ж дії праворуч. Зауважте, що верхні і нижні краї нашого серця не повинні стикатися.
 3. Малюємо дві дуги, і з’єднайте їх лініями, які будуть чорні.
 4. Прикрашаємо боку картинки маленькими візерунками у вигляді дуг і великих точок чорного кольору.
 5. Останній крок — зафарбовуємо середину. Для цього ми використовуємо червоний колір. А саму напис ви можете залишити білою.

Намальоване серце Зображення вийшло дуже цікавим і привертає увагу, але при цьому нам не знадобилося багато часу та енергетичних ресурсів для цієї роботи, а в майбутньому вам буде ще легше. Намальоване серце

Малюнок до Дня Святого Валентина

Серце з визнанням в любові буде ідеальним вибором до дня всіх закоханих, ваш партнер точно зрадіє такому милому знаку уваги. Ось наш майстер-клас:

 1. У верхній частині папери виводимо дві дуги. Дані будуть розташовані на одному рівні і з’єднані в центрі.
 2. Трохи нижче намічаємо дві горизонтальні лінії. В майбутньому це буде стрічка, так що розташуйте смуги подалі один від одного. Також необхідно зробити ці лінії довше серця з боків і завести їх за нього.
 3. Кінці стрічки маємо вище її. Малюємо її з допомогою двох трикутників з боків.
 4. Фінальний крок у малюванні стрічки: зображуємо дві лінії під невеликим нахилом. А потім об’єднуємо їх внизу, утворюючи кут. У стрічці пишемо будь-яку фразу. Проте обов’язково постарайтеся розмістити всі букви рівномірно, щоб все виглядало максимально красиво.
 5. Додаємо у верхівці серця пару відблисків. Зафарбовуємо картину червоним фломастером або ручкою. Контури стрічки зробимо темно-синіми, а саму стрічку блакитний.

Зображення вийшло дуже романтичним. Такий подарунок своїми руками буде відмінним способом здивувати другу половинку. Намальоване серце

Серце з паперу

За допомогою наступної поетапної інструкції ви зможете навчитися, як можна зобразити серце олівцем, використовуючи крапельку води. Що необхідно для виконання? Квадратик паперу (розмір 10 на 10 сантиметрів), всі інші предмети залишаються без змін. Намальоване серце В кінці серце придбає об’ємний вигляд. Дана техніка може замінити попередню техніку. При використанні такої техніки вам не треба буде зображувати геометричні фігури. Почнемо:

 1. Нам знадобитися паперовий квадратик. Складіть його навпіл. Намалюйте на ньому краплю. Цю краплю необхідно вирізати. З даної крапельки в результаті повинна вийде рівне сердечко. Така крапелька – це відмінний шаблон для того, щоб завжди малювати серце симетрично.
 2. Шаблон розташуйте на папері і змалюйте його точно по всіх вигинів. Далі можна починати.
 3. Спочатку за допомогою штрихів зробіть тіні. Починайте штриховане з правого верху. Ближче до краю колір повинен ставати все більш насиченим. Бажано використовувати при цьому м’який олівець.
 4. Продовжуйте штрихування. При наближенні до протилежній стороні, штрихування повинна стає все більш прозорою. У самого краю вона повинна стати практично непомітною. Для досягнення такого ефекту використовуйте ластик.
 5. На закінчення необхідно навести чіткі контури. Щоб надати серцю обсягу у протилежного краю, зробіть там контури пояскравіше. Також надати об’ємності можна за допомогою відблисків.

Намальоване серце Наша робота готова! Дійсно, по початку здається, що таку роботу виконати досить складно, однак це усім не так, якщо повторювати всі кроки в точності, як у нашому уроці. Намальоване серце

Об’ємне серце

Наступне завдання ви точно зможете з легкістю виконати. Набір для виконання малюнка залишається без змін.

 1. Червоним олівцем ми виконаємо начерк форми серця. Зробити такий начерк ви можете будь-яким способом.
 2. Зробіть контури чіткими. Олівцем наводимо тінь між верхніми півколами.
 3. Праворуч зобразіть тонку смугу. По центру розділіть її на дві частини. Центральну половину зафарбуйте чорним кольором. Інше акуратненько заштрихуйте. Також необхідно буде з’єднати переходи між смугами. Це додасть їм плавності.
 4. Можна почати зафарбовувати наше сердечко червоним олівцем. Почніть зафарбовувати його від тієї сторони, де є тінь. Намалюйте першу кольорову лінію, тисніть на олівець посильніше, щоб додати яскравості. Однак будьте акуратні, щоб переходи були не так сильно помітні. Зафарбовуємо другу частину, починаючи з нижнього кута. До центру колір повинен стає менш яскравим. Ліва частина зверху повинна бути дуже бляклої.
 5. Малюнок майже завершено. Доводимо картинку до досконалості, роблячи всі переходи більш плавними. Візьміть папірець і плавними рухами протріть малюнок.

Намальоване серце От і все! Наші майстер-класи завершені. Сподіваємося, що вам вдалося зобразити красиві і романтичні малюнки.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем сердечка

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце

Намальоване серце