Як намалювати сонце (57 фото) – поетапні майстер-класи для початківців

Сонечко один з найпопулярніших малюнків серед дітей. Легкі поетапні майстер-класи з малювання сонця для початківців. Практично кожна дитина дуже любить зображати сонечко. Починають картинку вони з зафарбовування жовтим кольором куточок паперового листа, у вигляді неповного кола, відходять від нього промінчиками. Намальоване сонце Нижченаведені майстер класи допоможуть розібратися як намалювати сонце, яке стане прикрашати малюнок в цілому.

Приналежності

Для зображення сонця, можна використовувати жовтий, червоний і оранжевий кольори. Сам об’єкт бажано зробити яскраво-жовтим, а для освіти променів використовувати червоні і помаранчеві відтінки. Намальоване сонце Необхідні для роботи матеріали:

 • фарби масляні, медові, акварель, гуаш);
 • кольорові крейди, олівці;
 • набір фломастерів.

Намальоване сонце Художникам, яким подобається експериментувати, припаде до душі робота з гримом, різними барвниками і самими незвичайними для образотворчого мистецтва матеріалами. В якості основи для малюнка можна взяти: аркуш паперу, кахель, скло і т. д., малюють навіть на обличчі. Дуже важливо правильно підбирати матеріал і кисті належної якості. Намальоване сонце

Милий вигляд

Намальована дітьми сонячна зірка з милою пикою, пестить променями Землю, прикрасить будь-який малюнок. Для виконання цього завдання потрібно накреслити коло за допомогою циркуля або намалювати його від руки. Можливо використовувати будь-який, відповідний по діаметру, предмет та окреслити його. Останній варіант значно спрощує працю дитині. Також полегшити роботу можуть фото із зображенням сонечка в якості зразка. Намальоване сонце Для даного уроку будуть потрібні наступні матеріали:

 • аркуш паперу;
 • циркуль або простий олівець;
 • ластик;
 • фломастери.

Намальоване сонце Щоб обвести основні контури, можна використовувати тонкий фломастер чорного кольору. Поетапно зобразити сонце з милим обличчям досить просто, якщо дотримуватися наступний інструктаж:

 1. На розташованому в потрібному положенні аркуші паперу накреслити коло відповідного діаметру.
 2. Жовтим кольором накидати пунктирними або суцільними лініями, що виходять сонячні промені. Треба постаратися витримати рівну відстань проміж променів, це можна зробити за допомогою лінійки, хоч такий інструмент і не вітається в малюванні.
 3. Злегка витягнутими гуртками зобразити сонечку очі, для цього використовувати простий олівець. В їх правих сторонах позначити відблиски, овалами поменше.
 4. Намалювати рот у вигляді короткої дуги, що утворює посмішку. Чим ближче ротик розташувати до очей, тим умиленней вийде особа.
 5. Трохи нижче очей додати рум’яні щоки. Залишити на них незафарбовані ділянки як відблисків.
 6. Акуратно пофарбувати сонячне коло.
 7. Обвести контури чорним кольором.
 8. Чорним фломастером заповнити овали очей, залишивши ділянки відблисків без фарбування. Підмалювати вії.
 9. Ротик наділити рожевим тоном.

Можна по боках підмалювати сонечку ручки, так воно буде веселіше і добродушніше. Кумедно виглядатиме сонце з веснянками. Намальоване сонце

Різноманітність променів

Сонячні промені можна зобразити найрізноманітнішими способами. Вони можуть бути у вигляді:

 • мов полум’я;
 • трапецій;
 • крапельок;
 • зазубрин, як у зірки;
 • зигзагів, схожими на кардіограму;
 • трикутників;
 • косичок з бантами на кінцях;
 • пелюсток соняшника;
 • вигнутих стрілок і т. д.

Як видно різноманітність променів дуже велике, до того ж всі елементи частіше малюються різними за розмірами, конфігурацією і відтінкам. Намальоване сонце

Зигзагоподібне виконання

Промені у вигляді кардіограми виглядають унікально. Щоб зобразити сонечко подібним чином, знадобиться наступні:

 • альбомний аркуш паперу;
 • простий олівець;
 • ластик;
 • набір фломастерів.

Намальоване сонце Починати роботу слід з розташування перед собою паперового аркуша. Наступні кроки будуть такими:

 1. Намалювати і розфарбувати коло жовтим кольором, за бажанням додати сонечку лице і ручки.
 2. Чітко промальовувати контури.
 3. Оранжево-жовтими відтінками зробити обриси промінчиків у вигляді стрибків кардіограми. Стрибки повинні бути різними по довжині і з різною частотою. Кольору для розмальовування можна використовувати від яскраво-жовтого до темно-червоного тону.

Намальоване сонце

Трикутні промінчики

Одним з найбільш поширеним серед дітей варіантом малювання сонечка є світило з акуратними гострими променями. У ролі промінчиків виступають рівнобедрені трикутники з довгими сторонами і коротким підставою. Намалювати подібне сонце можливо, використовуючи будь-які матеріали, обов’язковими приладдям будуть лише простий олівець і лінійка. Намальоване сонце Процес роботи полягає в наступному:

 1. На розташованому в зручному положенні аркуші паперу, окреслити олівцем коло, який буде основою сонечка.
 2. На контурі кола-основи відзначити чотири точки на рівній відстані один від одного.
 3. Прокреслити за допомогою лінійки промені, що беруть свій початок від зазначених точок. До отриманих лініях з обох сторін додати відрізки, що утворюють трикутники. Повинна вийти фігура схожа на компас. Такі дії дають можливість зробити сонце симетричним і акуратним по максимуму.
 4. Проміж трикутників намалювати ще аналогічні промені, заповнюючи весь простір навколо основи.
 5. Оформити і розфарбувати малюнок за власним бажанням.

Намальоване сонце Малювання сонця цікаво тим, що можна по-різному зобразити промені, використовувати різноманітні матеріали, додавати своєрідні елементи, зробити оригінальне оформлення. А найцікавіше, що використовуючи будь-який варіант, виходить яскравий і красивий малюнок.

Фото ідеї та приклади для малювання сонця

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце

Намальоване сонце