Як намалювати замок олівцем (43 фото) – легкі поетапні майстер-класи з малювання замків

Малювання замку олівцем відмінне улюблене заняття для дітей. Легкі поетапні майстер-класи з малювання замку олівцем своїми руками. Кожна дитина воліє слухати казки і дивитися мультфільми. Всі їх історії, звичайно, різні, але більша частина історій і мультфільмів виснажена присутністю магії і наявністю замку. Намальований замок Крім того, дорослі воліють дивитися безліч телесеріалів і фільмів, у яких теж є замки. Багато прагнуть примудритися зобразити замок. Ми поговоримо про те, як поступово зобразити палац простим і привабливим методом.

Легкий і швидкий метод малювання замку

Уроки починаємо з самого звичайного зображення, який легко можуть освоїти не тільки новачки, але і діти. Ми малюємо його чорним маркером, але розфарбуємо олійною пастеллю різноманітного відтінку. Намальований замок Як це зробити:

 1. Покладемо альбом горизонтально. У нижній частині аркуша, зобразимо рисою собою бік замку. До нього зліва намалюйте вертикальну лінію. Зрушуємо трохи вправо і зобразимо межу аналогічної довжини.
 2. З правого кінця боку намалюйте аналогічний ескіз. Ми закінчили ілюстрацію сполучної лінією між рисами. В результаті отримуємо 2 прямокутника, складених внизу.
 3. Зобразіть межу по горизонталі саме під верхньою частиною зображення. В середині, на шляху один від одного, ми зобразимо 2 лінії і схрещуємо їх угорі півколом. Вийдуть врата на стіні замку.
 4. Вони тепер розділені рисами по-вертикалі на частини. На стіні ми представляємо ряд полуквадратов маленького об’єму. Тепер намалюйте трикутну дах і прапор зверху до правого начерку вежі. Доповнюємо картину з маленьким вікном.
 5. На малюнку зліва від башти зобразимо товсту букву Ш і доповнюємо зображення вікном із закругленою верхівкою. Над стіною зобразимо низьку вежу. З заокругленим дном. Зобразимо на неї величезне вікно, розподілимо його хрестиком. Ми розширюємо контур трикутної дахом, на якій знаходиться прапор. Картина замку майже намальована.
 6. Але, як і майже всі замки розташовані на пагорбі, вони покриті величезною ямою. Знизу підстави ми зображуємо пагорб. Ще намалюємо величезний півовал по всьому периметру замку. Ми зробимо замок на горі, оточеній водою. Внизу перед воротами ми зображуємо дорогу.
 7. Покращуємо зображення. Приступаємо до розфарбовування. Намалюйте небо і воду навколо замку блакитним крейдою. Фарбуємо другий шар води синьою крейдою. Світло-коричневим фарбуємо дорогу. Накриємо рельєф зеленим кольором. Прапори пофарбовані в червоний колір, ворота коричневі.
 8. Потім пофарбуйте замок в світло-коричневий. Дахи веж спершу покриваються червоною крейдою, а потім ми завдамо зверху коричневий відтінок, який необхідно затемнити чорним крейдою. Чорний відтінок підкрашуемо в деяких місцях в замку. Ми доповнюємо зображення дрібними пташками і дрібної зеленою лінією.

Вийшло ось таке зображення. Тепер ви пам’ятаєте, як зобразити замок звичайним методом. Діти і початківці художники будуть займатися дизайном такого замку. Намальований замок

Пейзаж із замком

Якщо ви добре осведомились з першим зображенням, немає необхідності призупинити тренувальний процес. На цей раз ми трохи ускладнимо роботу. Але ви навчитеся малювати замок олівцем. Розфарбуємо готову картину гуашшю. Намальований замок Для всього цього вам потрібно:

 • олівець;
 • ластик;
 • палітра;
 • гуаш;
 • пензлі різного розміру;
 • ємність з водою

Намальований замок Діємо над шедевром:

 1. Ліворуч і праворуч на креслярському аркуші ми створюємо прямокутні ескізи веж. Накресліть горизонтальну риску під верхньою частиною ескізів. В середині ми зображуємо ворота з заокругленим кінцем.
 2. Ми малюємо тонкі прямокутники з бічними сегментами, нахиленими до башт. У верхній частині цього ескізу ми малюємо великий прямокутник відповідної довжини для вежі.
 3. На лінії над воротами зобразимо кілька квадратів. Зверху башти створимо ті ж квадрати. Їх нутро має схожий силует. Зобразимо тонку смугу посередині дверей. Ми зобразимо горизонтальні лінії на дверях.
 4. Над лівою вежею знаходиться величезний трикутник. Намалюйте прямокутник на ньому. Ми доповнимо цю вежу, де є загострена дах, з аналогічним контуром і зображенням прапора вище.
 5. Знизу праворуч ми малюємо контури дерев. Ми намітимо аналогічні контури ліворуч. По боках ми зобразимо пагорби, на них – контури лісу. Оскільки замок вже був зображений олівцем, можна починати розфарбувати.
 6. Ми ставимо фарби, палітру і ємність з водою у себе. Наберемо синю гуаш на кисті і розфарбуємо небо. При цьому не варто зафарбувати ескізи олівцем. Зелений фарбуємо ліс на пагорбах. Ми зображуємо контури ялинок.
 7. Потім ми наберемо світло-зелену фарбу і разукрасим частина рельєфів. Нижня частина рельєфів і листків пофарбовані в зелений колір, але колір темніше. Вимийте пензлик.
 8. Ми наберемо жовту гуаш на кисть. Їй розфарбуємо підкреслені дахи веж. Бежевим покриємо кілька веж, частина над воротами і стіною. Зобразимо червоною фарбою білі смуги на вежах, а ворота разукрасим пісочним кольором.
 9. Потім пофарбуйте коричневі перегородки веж з підкресленими дахами. Темно-зеленою фарбою ми наводимо крону до дерев на передньому плані зображення.
 10. Ми беремо тонку кисть, малюємо коричневу гуаш, малюємо шифер на даху і робимо смуги між вежами. Тим же відтінком і тієї ж пензлем ми обведемо всі намальовані області, тобто, детализуем замок. На одній з веж зобразимо 2 вікна з закругленими вершинами. Аналогічним чином доповнимо ще одну вежу.
 11. Тепер ми малюємо стовбури дерев і велику кількість гілок, що знаходиться в різноманітних напрямках. Ми миємо тонкий пензлик, беремо товсту кисть і вибираємо темно-зелений відтінок. Ми використовуємо цей колір для створення тіньових областей під деревами на передньому плані. Світло-зеленим кольором, виділіть світлі місця на вершині дерева.

Намальований замок Ось вийшов такий пейзаж із замком. Тепер ви зрозуміли, як зобразити замок більш важким способом.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем замків

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок

Намальований замок