Як намалювати школу олівцем: покрокові етапи як намалювати малюнок школи своїми руками

Простий приклад і поради, як намалювати школу поетапно для початківців. Як намалювати школу і клас всередині школи. Для будь-якого учня школа — другий дім. Так як тут малюки починають заводити знайомства з однолітками, деякі з яких в подальшому стають друзями. Крім цього, діти відкривають у собі потяг до занять в якому-небудь напрямку і відбувається формування їх особистості. Тому даний урок присвячений темі малювання школи поетапно. Спочатку варто почати з самого легкого способу.

Простий приклад

Тема малювання навчального закладу дуже цікава, так як будь-який учень бажав би навчитися малювати будівлю своєї школи. Щоб легше було навчитися техніці малювання, бажано починати творчу роботу з простого варіанту. Для роботи потрібно підготувати аркуш паперу, простий олівець і фломастери. Намальована школа Поетапний процес зображення:

 1. Ближче до верхнього краю аркуша провести горизонтальну лінію, залишивши з боків простір. Від кінців лінії проведіть вниз з ухилом відрізки. З’єднати їх низ довгим відрізком.
 2. Під утворилася трапецією позначити прямокутником межі будівлі. Над ним посередині накреслити трикутник з основою на нижній стороні трапеції і верхнім кутів, що виступають за верхню її сторону. Додати товщину (не більше 0.5 см) цього “горища” і частинам даху, розташованим по його боках. У верхній частині трикутника намалювати коло зі стрілками (годинник).
 3. Знизу по центру намалювати трапецію і розлініяти його горизонталями, далі сформувати з цього сходинки. Стерти всі зайві лінії.
 4. Над сходами зобразити прямокутник, на свій розсуд перетворити його в парадний вхід.
 5. Далі треба візуально поділити будівлі на поверхи і промальовувати на них вікна. Намалювати вхідні двері. Нагорі даху можна домалювати прапор.
 6. До основної будівлі домалювати прибудови, принцип малювання такий же, як і в основній частині.
 7. Деталізувати зображення.
 8. Розфарбувати одержаний комплекс будівлі.
 9. Біля будівлі бажано намалювати зелені газони. На центральній частині школи можна зробити напис із зазначенням установи.

Як стало видно, все досить просто. Головне, дотримуватися інструкцій і включити уяву. Намальована школа

Клас всередині школи

Крім самої школи дітям цікаво буде зобразити приміщення класу. Дана робота складніше попередньої і вимагає хоча б незначне уявлення про проекції. Але якщо слідувати порадам, то вийде виконати цю задачу. Для роботи знадобиться: олівці, лінійка, гумка і альбомний аркуш паперу. Намальована школа Приступаємо до творчості:

 1. Німого відступивши від центру вправо накреслити вертикальний відрізок, на який доходить до верху і низу аркуша. Від верху відрізка відводимо дві подвійні лінії в різні сторони до країв аркуша, це будуть кордону стін і стелі. Від низу також відводимо одинарні лінії — межі стін та підлоги.
 2. На лівій стіні створити прямокутниками в проекції два вікна, доповнюючи їх укосами підвіконнями і віконними рамами.
 3. На правій стіні зобразити дошку з двома стулками з боків, додати знизу поличку під указку, ганчірочку і крейда. Над нею намалювати довгу лампу.
 4. Перед дошкою зобразити стіл вчителя.
 5. Починаючи від лівої стіни, промальовувати парти, додати до них сидіння, спинки та ніжки стільців. На стелі розташувати квадратні світильники.
 6. Домалювати відсутні деталі, за бажанням можна додати від себе.

Таким чином вийде зображення шкільного класу. Малюнок можна розфарбувати у відповідні кольори. Намальована школа

З доповненням дітей

Не зупиняючись на досягнутому, можна зобразити установа з йдуть на заняття дітьми. Для цього потрібно: олівець, гумка, лінійка аркуш паперу і фломастери. Намальована школа Поетапне малювання:

 1. Створити обриси основної частини школи з вищеописаного простого уроку.
 2. На передній план вивести схематичний обрис двох учнів. Голови їх позначити овалами. Провести допоміжні лінії для утворення станів. Домалювати руки і ноги. Створити форми станів і взуття.
 3. Промальовувати деталі частин тіла, голови і обличчя. Домалювати ранці.
 4. Видалити гумкою непотрібні штрихи. Розфарбувати зображення.

Все просто, складність може скласти тільки малювання школярів. Але якщо постаратися, можна з усім впоратися. Намальована школа

Початок навчального року

Користувачам інтернету не складе труднощів знайти майстер класи цікавих малюнків школи. Одним з варіантів стане зображення школи в осінній період. Для цього творчого заняття потрібно: альбомний аркуш паперу, олівець, гумка, лінійка і набір кольорових олівців. Намальована школа Підготувавши все необхідне, можна приступити до роботи:

 1. Намалювати по простому варіанту основну частину майбутньої школи. Від її входу намітити межі доріжки.
 2. У передньому кінці доріжки зробити начерки декількох дітей.
 3. З боків будівлі домалювати дерева і кущі.
 4. Промальовувати деталі дитячих силуетів, трохи попереду додати ще зо дві людини. Доопрацювати всі деталі більш виразними лініями і прибрати гумкою всі непотрібні рисочки.
 5. Розфарбувати малюнок, починаючи з доріжки. По її боках позначити траву зеленим олівцем. Дерева розфарбувати в жовтий і оранжевий кольори. Коричневим зробити стовбури і гілки.
 6. Зобразити блакитне небо. Розмалювати будівлю і людей.

Намальована школа Всі наведені малюнки не дуже складні, але початківцям бажано дотримуватися основних правил малювання. З часом почнуть виходити справжні шедеври.

Фото приклади для малювання школи

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа

Намальована школа