Як намалювати зайця олівцем (44 фото) – поетапні майстер-класи для початківців

Заєць базовий звір, якого повинен вміти малювати кожен худжожник. Все про малювання зайчик олівцем для початківців – поетапні інструкції, фото ідеї та приклади, поради! Зображення зайця використовуються на листівках, в індустрії розваг. Образ милого звірка також часто зустрічається в індустрії іграшок. Кожен художник або ілюстратор повинен знати те, яким чином малюється якісне зображення зайця. Намальований заєць Для виконання малюнка пухнастого звіра досить мати простий набір канцелярського приладдя. З яких можуть знадобитися простий та кольорові олівці, стірательная гумка, фломастери, акварельні фарби і пензлики, фігурний трафарет, циркуль. Намальований заєць Існує безліч стандартних способів виконання зображення зайця, для яких не вимагається наявності дорогого обладнання та не зазначених вище предметів. Намальований заєць Разом з тим для перенесення малюнка на комп’ютер слід використовувати спеціалізовані програми (MyPaint, The Gimp, Artweaver, Paint.net, ) або сканер і програми для обробки відсканованих зображень (PhotoScape, FreeOCR, Скан Коректор A4).

Етапи малювання олівцем зайця

Зобразити звичайного зайця на папері досить легко. Для цього знадобиться простий олівець і виконання наступних етапів:

 • Малювання кола і поділ його на 2 частини однакового розміру, що є нарисом мордочки звірка. До голови домальовується овальний тулуб.
 • На вищеописаною морді зайчика додаються ніс і очі, а до тулуба пририсовываются передні і задні лапи. При цьому ілюстрація виготовляється так, що зайчик стоїть на двох задніх ногах. Потім виконуються зображення вух і хвоста.
 • Допоміжні лінії затираються гумкою, контури обводяться.

Як намалювати зайця олівцем - поетапні майстер-класи для початківців i Після цього дитина може починати прикрашати зайця з допомогою кольорових олівців або фломастерів. За цією схемою не вдасться зобразити зайця стоїть на чотирьох лапах, т. к. тварина на картинці вийде негарним. Намальований заєць

Зображення ілюстрації милого зайчика на папері поетапно

Для виконання свого завдання мисливцем намалювати милого звірка слід підготувати маркер, аркуш паперу і кольорові фломастери. Процес виконується в наступній послідовності:

 1. Робота по зображенню пухнастого звіра починається з очей. Для цього на папір наноситься два кола. У нижній частині фігури зайця проводиться додаткова лінія. На отриманій верхньої частини зображуються гуртки для відблисків і верхня частина начерків зафарбовується фломастерами.
 2. Під очима додається посмішка і трикутний ніс. Для виконання посмішки від носа ведеться вертикальна риса і дуга під нею.
 3. Для зображення начерків контурів голови від середини верхівки в сторони ведуться лінії півколом вниз. Вони зупиняються навпроти носа і малюються два злегка загнутих трикутника. Так зображуються щоки. Малюється шерсть на маківці. Від щік намальовані боку з’єднуються дугою і виходить підборіддя голови зайця.
 4. Нанесення вух виконується шляхом зображення довгій лінії від верхньої частини голови. Вона робиться округлої на кінчиках вух і тягнеться у вихідну точку. Всередині контурів вуха додається схожий елемент меншого розміру.
 5. Друге вухо загнутого типу виконується шляхом нанесення трикутників з закругленими кутами. Домальовується риса з’єднує вушко і голову, всередині малюється середина.
 6. Для малювання тулуба від голови проводиться дві риси з двох сторін. Під ними зображуються задні лапи, форма яких подібна трикутника або широким краплях.
 7. Для нанесення захованих передніх лап достатньо провести з кожної сторони по дузі від задньої лапи до морди.
 8. Шляхом з’єднання дугою нижніх лап формується живіт. На лапках зображуються гуртки. Щоб звір вийшов пухким на животі додається горизонтальна лінія.
 9. Товстим маркером обводяться контури і здійснюється розфарбовування.

Намальований заєць

Етапи малювання зайця з морквою на папері

Виконання малюнка зайця з морквою в лапах здійснюється простим олівцем на аркуші паперу. З такою роботою впорається не тільки старший, але і маленька дитина. Для зображення зайця з морквою досить слідувати вказівкам за наступною схемою. Намальований заєць

 1. В середині листа наноситься коло невеликого розміру. Згідно уроку по ній малюється півколо аналогічного розміру, який доповнюється дугоподібними лініями з різних сторін. Після цього додається півовал від нижньої частини намальованої фігури.
 2. Додається дуга від зображених ліній вниз. Відокремлюється частина периметра в лівій нижній частині. Таким чином, виходять обриси носа, зуба і відкритого рота.
 3. Від носика в сторони виводяться обриси щік. Отримана картинка доповнюється овальними фігурами для очей, в середній частині яких виводяться і зафарбовуються простим олівцем кола.
 4. З відступів вниз робиться зображення передньої лапи, яка вертикальними лініями поділяється на три частини. Від лівого краю лапи під нахилом виконуються контури великої морквини. В кінці виводиться бадилля овоча.
 5. У середній частині моркви зображується друга лапа, тримає коренеплід. Рисками, які не доходять до країв контурів, овоч ділиться на кілька частин.
 6. Починаючи від передніх лап виводяться задні лапи звіра. Вони доповнюються трьома овалами маленького розміру всередині контурів.
 7. Від країв щік чертится силует голови шляхом нанесення дугоподібних ліній вгору. На рівні очей зображуються вуха від маківки голови. Зображення доповнюється бровами і малюється шерсть. У вухах зображується постать, яка повторює їх контури.
 8. Частина рота зарисовывается. Розфарбовуються очі. Весь периметр малюнка і все рисочки обводяться.

Намальований заєць Виконувати подібну роботу слід вдень, краще спочатку групи з декількох людей. Гарний портрет зайця на фото викличе дитячий сміх та безліч позитивних емоцій у дитини на тривалий час.

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем зайця

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Як намалювати зайця олівцем - поетапні майстер-класи для початківців i

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць

Намальований заєць