Як намалювати слона поетапно олівцем (47 фото) – легкі майстер-класи з малювання слона

Слон краще тварина для навчання малюванню дітей. Підбірка поетапних майстер-класів по малюванню слона олівцем – фото ідеї, слушні поради, приклади! Слони – добрі і статечні тварини. Дитина, яка побачила слона в зоопарку чи цирку, неодмінно захоче з ним познайомитися, помацати, погодувати. Ці величезні створення викликають у малюків і дорослих симпатію і позитивні емоції. Намальований слон Буде здорово подивитися з дітьми пізнавальний фільм про слонів, знайти цікаві фото слонів в природному середовищі існування, зліпити фігурку з пластиліну або спробувати намалювати слоника на папері. Зобразити слона нескладно! Треба лише стежити, щоб побудова малюнка відбувалося поетапно.

Легкий малюнок простим олівцем

Вам знадобиться:

 • папір
 • простий олівець
 • ластик
 • можливо кольорові олівці (темно – і світлосірого відтінків)

Слоник буде намальований стоять правим боком до нас, повернувши мордочку в анфас. Намальований слон

Крок 1. Голова

Ближче до правого краю аркуша малюємо слону голову. Вона буде походити на плескату до низу грушу. Тепер, залишивши місце для високого, широкого лоба, позначаємо невеликі круглі очі з зіницями. Намальований слон Далі – вуха. Вони повинні бути великими – майже розміром з голову самого слона. Кожне вухо буде схожим на крило метелика. Намальований слон

Крок 2. Хобот

Він повинен знаходитись нижче рівня очей. Початкова ширина хобота буде така ж, як ширина відстані між двох очей слоника. Малювати хобот занадто довгим не варто. Нехай він загинається вгору! Також потрібно пам’ятати, що хобот до кінця звужується. Намальований слон Буде правильним провести кілька поперечних коротких ліній (5-6шт) по всій довжині хобота, а по боках, на рівні підборіддя слона, зобразити пару недовгих бивнів. Намальований слон

Крок 3. Тіло, ноги, хвіст

Знаходимо знайти вухо слона, який знаходиться зліва від вас. Починаючи з середини вліво проводимо закруглену лінію тіла тварини. Не забувайте! Розмір тіла намальованого слона повинен бути дорівнює двом його головах. Намальований слон Далі малюємо відсутні чотири лапи. Вони повинні бути досить масивними і трохи розширюватися до низу. Хвостик у слона тонкий, недовгий. Закінчується він маленьким пензликом. Намальований слон Тепер вийшло тварину можна розфарбувати. Весь слоник буде темно-сірого кольору, внутрішня частина вух – світло-сірого. А бивні можна лишити незафарбованими. Урок закінчено. Це було легко і цікаво, чи не правда? Намальований слон

Малюємо реалістичного слона

Ескіз

 1. Тут необхідний малюнок, який потім перетворитися в правдоподібне зображення добродушного велетня. Малюємо великий лежачий овал, а до нього зліва промальовуємо фігуру, яка нагадує яйце. Це яйце має напівлежачи спиратися на першу картоплину. Це майбутні тіло і голова. На цьому етапі потрібно упевнитися в тому, що пропорції вірні. Тепер з’єднайте двома лініями знизу і зверху ці два овалу – це шия майбутнього слона.
 2. Проводимо лінію від верхньої частини голови вниз і злегка заокруглюємо її. Вона повинна закінчуватися там, де плануються закінчення ніг тварини. Тепер ведемо чотири напрямні потужних ніг. Попарно їх обриси повинні нагадувати два незакінчених трикутника або дві друковані літери «Л». Важливо! Змикатися вгорі в гострий кут вони не повинні! Завершимо начерк лап жировими подушечками. Потрібно простежити, щоб їх ширина була однаковою на всіх ногах. Домальовували ноги до кінця.
 3. Позначаємо ширину хобота. Якщо провести лінію від нижньої частини шиї слона і до кінчика хобота – повинна бути ілюзія, що ця лінія єдина. Визначаємо де у тварини рот і домальовували маленьку нижню губу. Лінією намічаємо недовгий хвостик.

Ескіз готовий! Намальований слон

Дрібні деталі. Додаємо реалізм.

 1. Прибираємо непотрібні лінії гумкою. Вухо має бути схоже на лист або крило метелика. Домальовували відповідні вигини і проводимо лінії раковини. Додаємо посмішку, прищуреный очей і коротку лінію брови.
 2. На кожній нозі слона має бути по три пальці. Нехай вони будуть круглої або напівкруглої форми.
 3. Домальовували звужується до низу хвіст. Всі рельєфи слова згладжуємо і доводимо малюнок до того виду, який вам сподобається.

Намальований слон Отриману картинку можна розфарбувати, використовуючи світло-сірий олівець як основний, а темно-сірий – для промальовування тіней. Малюнок справжнього індійського слона готовий! І вийшов він не гірше, ніж у будь-якого художника. Намальований слон

Слоненя Дамбо

Начерк слоника

Слоненя Дамбо – персонаж мультфільму зі світу Дісней. Мода на цей мульт давно пройшла, але цього персонажа продовжують дізнаватися і діти, і дорослі. Дамбо веселий і милий малюк. Малювати його – одне задоволення.

 1. Починати будувати зображення Дамбо потрібно з начерку. Намалюйте два кола дотичних. Один повинен бути трохи вище іншого. Той круг, який розташовується нижче – трохи більше за розміром.
 2. Намічаємо хобот і ноги. Вигнута вгору коротка лінія від верхнього кола – це майбутній хобот. Лінії, що зображують ноги тварини будуть різного розміру. Ті лінії, які позначають ноги на іншій стороні тулуба, будуть коротшими. При цьому та з них, що знаходить спереду, буде зігнута в коліні і піднята нагору. Повинно здаватися, що Дамбо тягнеться і кудись вгору.
 3. Закінчуємо хобот, який до основи потовщується. Також домальовували ноги. Не забудьте про подушечки на кінці лап!
 4. Малюємо хвостик. Він повинен бути недовгим. Хвостик слоника трохи звужується до кінця. При цьому він трохи піднятий.

Намальований слон

Деталі малюнка

Слоник виходить розташованим напівбоком. На мордочці малюємо два напівкруглих очі, який повинні розташовуватися недалеко від підстави хобота. Усміхнене вираз додадуть обриси щік і підняті короткі брови.

 1. Вуха. Вони у Дамбо великі. Кожне вухо за розміром майже як сам слоненя. Форма теж трохи незвичайна. Намалюйте дві вигнуті лінії від голови слоника так, ніби вуха розкриті в різні сторони. При цьому, якщо з’єднати ці дві лінії (прибравши голову) можна отримати крила чайки. Лінія лівого вуха повинна йти практично паралельно лінії тіла слона. Лінія правого вуха повинна бути коротше, так як саме вухо знаходиться далі від нас. Домалюйте нижні частини вушок. Вони повинні за формою нагадувати округлений квадрат. Ліве вухо майже повністю закриває тіло Дамбо.
 2. Деталізуємо картинку. Малюємо зіниці, нижню губу і по парі округлих пальців на ногах слоника. Прибираємо гумкою всі зайві деталі, приводячи малюнок до закінченого вигляду. За бажанням можна намалювати шапочку і листочок в хоботі у слоненяти. А також зафарбувати все тіло Дамбо світло-сірим або блакитним кольором, відтіняючи деякі частини більш сильним натисканням на олівець.

Намальований слон Готово! Поетапний майстер-клас з малювання мультперсонажу закінчено! Намальований слон Ось так, переходячи від кроку до кроку, можна легко зобразити будь-якого слона на свій смак. Крім того, можна дати волю творчості! І до вже намальованої фігуркам додавати деталі для того, щоб зобразити цілу картину зі слоном. Наприклад, помістити його в джунглі або намалювати йому друзів, сім’ю. Озброюйтесь олівцем, папером і дайте волю своїй фантазії!

Фото ідеї та приклади для малювання олівцем слона

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон

Намальований слон