Орігамі собака для дітей з паперу: покрокова інструкція складання з фото прикладами

Мордочка собаки орігамі з модулів: презентація і варіанти виконання для початківців. Правильна збірка тіла і голови собаки з паперу. Виготовлення всіляких фігур із застосуванням техніки орігамі вважається найбільш доступним видом творчості. Використовуючи просту папір, можна створювати фігурки людей, птахів або тварин. Орігамі собака Особливою популярністю останнім часом користуються фігурки собак, виготовлені в техніці орігамі. Орігамі собака

Виготовлення морди цуценя

Перш ніж приступити до виготовлення тварини з паперу, варто покроково розглянути, як зробити голову собаки в техніці орігамі:

 • береться простий аркуш паперу у форматі А4 і згинається в квадрат;
 • сформований квадрат складається по діагоналі;
 • далі лист ще раз складається вдвічі для симетрії і потім знову розгортається;
 • гострі куточки трикутника опускаються, таким чином, створюються вуха собаки;
 • залишився кут повертається вгору;
 • щоб зробити повноцінний образ, тварині необхідно чорним фломастером домалювати такі елементи, як ніс, очі і рот.

В залежності від того, яким чином будуть загорнуті вуха пса, можна формувати його породу, досить часто створюють мопсів, пекінесів і вівчарок. Орігамі собака

Створення коричневого пса

Щоб створити коричневу собаку, треба попередньо підготувати кілька елементів:

 • два односторонніх коричневих аркуша паперу, бажано щоб вони були квадратної форми;
 • маркер чорного кольору;
 • клей-олівець.

Орігамі собака Один з листів буде використовуватися для формування голови пса, а другий – тулуба. Починати необхідно з голови і дотримуватися такого плану:

 1. Для заготівлі голови квадратний аркуш складають по діагоналях. Ми отримуємо заготовку у вигляді трикутника. Від верхнього шару трикутника нижній куточок загинається вгору.
 2. Щоб сформувати вуха тварини, загинають бічні кути. Потім вони розправляються, і створюється форма ромба. Верхня частина ромба трохи загинається вниз.
 3. Для формування носа, нижній кут заготівлі трохи загинають вгору.
 4. Заготівля складається вздовж згідно з центральної лінії, таким чином, формується голова тварини в профіль.

Орігамі собака Далі створюється тулуб:

 1. Лист складають по діагоналі і в нижній частині сформованого трикутника з допомогою вигину позначають центр.
 2. Далі, формується хвіст пса. Для цих цілей загинається правий кут заготовки. Потім він вивертається назовні, і таким чином, створюється білий хвіст.
 3. Орієнтуючись на раніше сформований згин на нижній частині листа, ліву сторону отриманого трикутника загинають до центру.
 4. Верхня область майбутнього тулуба загинається вліво, створюючи, таким чином, трикутник. Далі, слід обережно вивернути заготовку, щоб грудна клітка собаки мала біле забарвлення.

Орігамі собака Використовуючи клей-олівець, необхідно з’єднати голову і тулуб пса, а потім за допомогою чорного маркера намалювати очі тварині. Таку собаку в стилі орігамі з паперу, застосовують для розвитку моторики у дітей. Орігамі собака

Собака з грошей

При виготовленні собаки не просто з паперу, а з грошової купюри, вона може стати символом фінансового благополуччя в домі. Для створення такого пса потрібно підготувати наступні матеріали:

 • грошова купюра, номінал не має значення;
 • бусинка чорного кольору;
 • простий олівець.

Орігамі собака Підготувавши матеріали, можна безпосередньо переходити до виготовлення собаки з паперу в техніці орігамі:

 1. Роботу по складанню собаки з грошей рекомендується починати з горизонтального положення.
 2. Схема виготовлення фігурки розрахована на квадрат, але оскільки грошова купюра має певну цінність і може в подальшому використовуватися за призначенням, то різати її не варто. Форму квадрата купюрі можна надати, зсунувши по вертикалі до центру 2 вузькі сторони прямокутника.
 3. Далі, потрібно продовжувати робити нахили. Отриманий квадрат згинають навпіл, щоб вийшов вузький прямокутник, а потім його розгладжують.
 4. Попередній загин розвертають так, щоб купюра в складеному вигляді мала форму квадрата. Два суміжних бічних кута згинають приблизно на 10 мм, формуючи невеликі трикутники.
 5. З іншого боку, загинають нижній кут, але трохи сильніше, приблизно на 20 мм. При цьому не можна з’єднувати нижню сторону з серединою.
 6. Загинають залишився верхній кут. В результаті повинен сформуватися скошений трикутник.
 7. Сформована фігура згинається в середині. Усі куточки при цьому залишаються в складеному вигляді.
 8. Одна із сторін у сформованій заготівлі повертається убік, створюючи трикутник. Після цього зверху між шарами складеної папери заводяться пальці, бічна частина фігури повертається на себе і розправляється. Так, можна побачити вже 2 частини фігури – задня (хвіст) і передня (голова і вуха).
 9. Кінчики вух розводять в бік. І ось вже фігура готова.

Орігамі собака Така технологія складання собаки дозволяє матеріалу добре тримати форму, тому використовувати клей не знадобиться. Завершальним етапом буде створення носа і очей. Орігамі собака За допомогою олівця обережно малюють напівзакриті очі, а бусинку з клейкою основою поміщають на місце носа. Орігамі собака

Простий спосіб створення цуценя

Для виготовлення цуценя в техніці орігамі потрібно коричневий аркуш паперу (квадратної форми) і маркер чорного кольору. Далі, виконуються наступні маніпуляції:

 1. Лист складають по діагоналі, розгортають і до виниклого місцем згину підвертають бічні кути. Таким чином, формується ромб.
 2. Верхній кут загинається вниз, і заготівля перевертається на інший бік.
 3. Нижній кут загинається вгору, бічні – до центру. Ці дії виконуються для відмітки ліній згину.
 4. Бічні кути відгинаються, а майбутня фігурка собаки перевертається на інший бік. На цій стороні буде мордочка.
 5. Нижній кут злегка загинається вгору, це буде ніс тварини.
 6. Для формування вух бічні кути загинаються вниз, при цьому орієнтиром повинні виступати намічені лінії згинів. Такий же згин створюється і з протилежного боку.
 7. Заготівля перевертається на інший бік. Тут продовжують робити вуха і формують хвіст. Ті кути вух, які виступають, потрібно загнути до вертикальної лінії. Потім сформований трикутник розправляють і пригладжують. Такі ж дії виконуються з іншого боку.
 8. Для створення хвоста вертикальний трикутник загинається вліво, а його верхній край підгинається вниз. Створюється внутрішня складка.

Орігамі собака На зовнішній стороні фігурки з допомогою маркера малюють очі і ніс собаки. Виготовлення таких фігурок в техніці орігамі доведеться по душі, як дитині, так і дорослому, а якщо зайнятися цим разом, то можна налагодити атмосферу в сім’ї. А паперова собачка стане окрасою будь-якого житла. Орігамі собака

Галерея фото красивих орігамі собачок

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака

Орігамі собака