Орігамі закладка для книг своїми руками: схема кутовий закладки поетапно з докладним описом

Закладки з паперу: фото красивих плетених закладок в техніці орігамі. Схеми для початківців та дітей, просте орігамі з паперу у вигляді тварин. Техніка орігамі дозволяє створювати різні декоративні і навіть цілком функціональні речі. Хто не вигадував імпровізовану з підручних предметів закладку, щоб не втратити місце в книзі, на якому довелося перервати захоплююче читання? Орігамі закладка Не всі видавці передбачають ляссе. Зате виготовлена своїми руками орігамі закладка доведеться до речі і стане прекрасним аксесуаром для книг. Орігамі закладка

Як можна використовувати

Впоратися з нескладною технікою по силам як дорослим, так і дітям. При цьому ніяких особливих навичок не потрібно. Необхідно вибрати потрібний дизайн, схему виготовлення і приділити трохи часу відтворення. Орігамі закладка Варіацій багато, від найпростіших до більш складних у виконанні. Маючи покрокову інструкцію і трішки терпіння, можна зробити воістину оригінальну закладку, яка буде не просто виконувати своє первісне призначення, але і радувати око. Орігамі закладка Конструкція визначає принцип використання. Так, є звичні закладки-вкладиші, що розташовуються між сторінками і навіть вказують на певний фрагмент тексту, а є нетривіальні закладки-куточки, розміщуються відповідним назві чином. Орігамі закладка Деякі варіанти можуть додатково використовуватися в якості підвісок або складових декоративних гірлянд з метою прикраси кімнати. Орігамі закладка Далі ви детально дізнаєтеся, як легко і просто створити милі орігамі закладки. Знадобиться щільний папір різних кольорів (матова і глянсова), а також ножиці, лінійка, клей, олівці, скріпки та інші канцтовари для оформлення. Орігамі закладка Замість паперу можна використовувати целюлозу з орнаментом чи дрібним принтом. Виконуйте дії в строгій послідовності. З дизайном сміливо експериментуйте. Не бійтеся розвивати фантазію і творчий потенціал. Орігамі закладка

Плетені закладка

Дана техніка доступна для будь-якого віку і дозволяє в лічені хвилини створити закладку з незвичайним геометрично-симетричним малюнком. Схема виглядає наступним чином:

 1. Підготуйте основу. Для цього до паперової заготівлі синього кольору, за формою утворює прямий кут, приклейте дві паперові смужки білого кольору хрест-навхрест, залишивши синій куточок недоторканим. Розташуйте конструкцію кутом вгору.
 2. Обидві сторони синього фрагмента, спочатку праву, потім ліву, загніть паралельно білим смужкам. Після виконайте аналогічні дії з кінцями білого кольору. Продовжуйте чергувати кольору, формуючи плетіння за принципом коси.
 3. В кінці необхідно надати завершеність, склеївши кінці і обрізавши зайве.

Орігамі закладка Можна використовувати інші кольори і схеми плетіння. Якщо початкову композицію виконати трохи інакше, то при аналогічних діях в подальшому вийде оригінальна змійка. Орігамі закладка

Паперова стріла

Така фігурна закладка подвійно функціональна, так як не просто зазначає сторінку, але і деталізує абзац. Виконайте наведені нижче інструкції.

 1. На цупкого кольорового паперу намалюйте олівцем стрілу. Для рівного контуру скористайтесь лінійкою.
 2. Отриманий шаблон виріжте з допомогою ножиць.
 3. Підстава трохи зігніть, щоб за цей край можна було фіксувати закладку.
 4. Загин вкладіть не на наступній від потрібного місця сторінці, а трохи далі. Так закладка не випаде і не загубиться.

Орігамі закладка Погодьтеся, це дуже просто. За бажанням можна прикрасити закладку яким-небудь малюнком, написом або художньої абстракцією. Як зробити орігамі закладку для книг: варіанти використання і фото ідеї оформлення i

Закладка-олівець

Виріб відмінно поєднується з навчальною літературою. Доречною буде підпис з позначенням дисципліни або своїх ініціалів. Будьте уважні: дій тут трохи більше, але в цілому складнощів з виготовленням виникнути не повинно.

 1. З кольорового паперу односторонньої достатньої щільності необхідно вирізати прямокутник 10х20 см.
 2. Заготівлю згорніть навпіл уздовж довгої сторони, щоб утворилася чітка лінія згину. Розігніть лист і покладіть виворітного стороною вгору. Відігніть зверху смужку 1,5 см шириною.
 3. Переверніть лицьовій (кольоровий) стороною до себе. Верхні кути складіть до центральної лінії, після чого повторіть це ще раз в тому ж напрямку.
 4. Відігніть утворився прямокутник внизу тому. Прочертите лінію олівцем.
 5. Далі необхідно провести фінішну збірку, підігнувши виступаючі з боків кінці до утворення паралельних ліній контуру олівця.
 6. Отримані кишеньки щоб уникнути розкриття необхідно скріпити клеєм.

Орігамі закладка На кожну навчальну дисципліну можна зробити по закладці. У підсумку ви зберете цілу колекцію різних кольорів. Орігамі закладка

Кутова закладка

Ця різновид користується високою популярністю завдяки простоті, зручності і варіативності оформлення. Куточок надівається на верхню або нижню частину сторінок, позбавляючи читача від непотрібних пошуків. Почніть з найбільш простої схеми:

 1. На щільному папері/картоні від верхнього лівого кута накресліть вправо два квадрата 4х4 см і ще один такий же вниз.
 2. Вийшла буква “Р”. Її необхідно вирізати. Зігніть шаблон по внутрішніх лініях, після чого розгорніть його в попередній стан.
 3. У крайніх квадратах проведіть олівцем діагоналі. Обріжте отримані з зовнішньої сторони трикутники.
 4. Залишилися трикутники загніть всередину квадрата.
 5. Щоб конструкція не розкривалася, необхідно склеїти верхній трикутник з нижнім, залишивши всередині кишеньку.

Орігамі закладка Закладка готова. Якщо ви хочете бачити перед очима щось яскраве і оригінальне, прикрасьте її малюнком або об’ємної аплікацією. Варіантів декорування величезна кількість. Орігамі закладка Куточок-закладка для книг в техніці орігамі може мати круглу форму. Принцип виготовлення нічим особливо не відрізняється. Перша асоціація з дизайну — чарівний смайлик, який буде кожен раз дивитися на вас із сторінок. Орігамі закладка Великих художніх талантів для цього не знадобиться. При збереженні основного принципу, але із змінами в збірці кілька кроків виходить закладка у формі сердечка. Техніка орігамі настільки різноманітна, що неодмінно варто зробити різні кутові фігурки, які здадуться вам найбільш симпатичними і здійсненними. Орігамі закладка Як видно, створення орігамі закладок являє собою творчість, не потребує спеціальних навичок, складних інструментів/матеріалів і більш ніж доступне для будь-якого віку. Орігамі закладка Дітям подібне заняття навіть корисно для розвитку дрібної моторики, мислення та уяви. Якщо перераховані схеми здадуться на перший раз складними, можна почати з техніки аплікації. Орігамі закладка Наприклад, якщо вирізати з різнокольорового паперу кружечки (одного діаметра або різних), прикрасити їх відповідним чином, розкласти з деяким напуском і зрушенням від центральної лінії, а потім склеїти, вийде закладка у вигляді гусениці. Процес здорово захоплює, а його результат робить читання ще більш приємним. Орігамі закладка

Фото різних закладок в техніці орігамі

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка

Орігамі закладка