Шпильки своїми руками, покрокові майстер-класи, фото ідеї

Зробити шпильки своїми руками зможе навіть починаюча майстриня. Актуальні техніки, канзаші, фоамиран, стрази і намистинки. Допомога та поради рукодільниця при виборі матеріалів. Будь-які ексклюзивні вироби, виконані власними руками, користуються великою популярністю. Вони пройшли через душу і серце майстра, тому несуть виключно позитивну енергію. Придбати такий предмет – значить підтримати і надихнути на подальші звершення майстра. Але куди більш привабливо робити ті ж шпильки для волосся своїми руками, а потім самій же їх носити, хизуючись перед друзями і оточуючими. Повірте, подібні вироби завжди легко розпізнаються серед маси штампованих шпильок, ширвжиткової продукції. Заколка Актуальні техніки «щось гарне зробити самостійно, та ще й корисне з практичної точки зору – ідея дуже приваблива, але як цьому навчитися, якщо досвіду в цьому напрямку взагалі немає?» – запитає вдумливий читач. Безумовно, для досягнення професійних висот у будь-якій справі потрібні роки наполегливої і навіть самовідданої роботи, тонн перелопаченного матеріалу, відер сліз і психів з приводу невдач, нестримного захоплення від успіхів. Однак шпильки з стрічок своїми руками – це та сфера діяльності, де, нехай не супер-пупер професіоналізму, але цілком значущих висот, можна досягти буквально на коліні в короткий час. Головне – природне почуття прекрасного і трохи терпіння. На які ж напрямку варто звернути першочергову увагу починаючому майстрові? Не можна ж відразу і всьому вчитися?

Канзаші

Звучить назва загрозливо, згадується горезвісний «банзай». Насправді це найбільш поширена і проста в реалізації техніка з стрічками, з яких виконуються різноманітні форми, як варіант, квітки. Заколка Для першого виробу знадобиться:

  • широка стрічка – атлас, репс і будь-які інші матеріали, але атлас виглядає в цій техніці набагато вигідніше (при незгоді з продекларированным твердженням обґрунтуйте свою думку в коментарях);
  • невидимка, яка виступить в ролі основи;
  • клей, нитка з голкою;
  • шматок фетру за кольором, що поєднується з стрічкою, не обов’язково повинні бути однотонні рішення;
  • бусинка в якості прикраси, якщо вважаєте доцільним (наприклад, на фото бусинка або полубусинка не потрібні)

Якщо читач коли-небудь займався орігамі та аплікацією (а з цим родом діяльності стикаються усі без винятку діти, як мінімум, в освітніх організаціях), то створювати справжні твори мистецтва не складе праці.

Упор на стрази, намисто, полубусинки

Окремої категорії дівчат дуже подобаються різні стрази, намистинки. Більш того, ці елементи декору підходять під багато вбрання, наприклад, в екостилі, High-Tack, бальні та вечірні сукні. В даному ракурсі заколочки з прикрасами підійдуть як не можна до речі. Заколка Складнощів у виконанні особливих немає, та й стартовий набір приблизно стандартний. Єдине, потрібно тонкий дріт. Для цих цілей зазвичай розбирають старі малопотужні трансформатори з приймачів, телевізорів (старих, нових їх вже немає).

Екотехніки

У всі часи користувалися популярністю і привертали увагу оточуючих шпильки своїми руками, виконані з застосуванням природних матеріалів. Хочете цікаве порівняння? Якщо вінок з квітів, той, який дівчата пускають по річці в ніч на Купала, закріпити на голові невидимками, то, по суті, вийде шпилька у техніці «Еко». Заколка

Приклад – жарт, несуча у собі дещицю правди. В якості бази можуть виступати найрізноманітніші природні матеріали: сухі квіти, трава, папороть, колоски пшениці, гречка, інші рослини.

Всім хороші екологічні шпильки, але існує серйозний недолік: недовговічність. Свіжий, недавно зірваний квітка зів’яне, колосок розтріпається, травичка досить швидко піде волокнами. Це не означає, що подібні шпильки не мають права на існування. Просто робити їх потрібно самим, не лінуватися, при цьому чітко розуміти, що виріб буде разовим, буквально на один вихід, зате екстравагантне і однозначно ексклюзивне.

Фоамиран

Для виконання вироби будуть потрібні:

  • шматочки з фоамирана, зазвичай їх ширина не перевищує 60 мм, але при невеликих за розмірами формах краще брати матеріал тонший;
  • клей;
  • шматок фетру;
  • невидимка.

Заколка Виготовлення шпильки з фоамирана своїми руками не займає багато часу, а результат виглядає дійсно шикарно. Що можна порадити в якості пробних виробів з цього матеріалу для початківців?

  1. Квітки соняшника.
  2. Нарциси різних кольорів.
  3. Півонії (але це вже для людей з деяким досвідом).
  4. Об’ємні геометричні фігури та їх поєднання.
  5. Метелики, жучки, сонечка і т. д.

Що на виході? На закінчення варто зазначити, що виготовлення прикрас своїми руками – процес цікавий, захоплюючий і корисний. Подібне заняття дозволяє економити власні гроші, а також, зрештою, можна заробити на цьому (не відразу, звичайно). Ну і найголовніше, підвищення самооцінки майстру гарантовано. Потрібно пробувати, шукати «свою», тільки тоді досягаються раніше немислимі висоти. Якщо залишилися якісь питання, з’явились цікаві думки, обов’язково викладіть їх у коментарях. Фото підбірка незвичайних шпильок Заколка

Заколка

Заколка

Заколка

Заколка

Заколка

Заколка