Упаковка для новорічного подарунка своїми руками

Створюємо оригінальну упаковку для новорічного подарунка своїми руками з фетру. Матеріали, інструменти, майстер-клас. Зовсім скоро Новий рік, саме час подумати над тим, щоб придумати прикраси для подарунків та декор для дому. Для того щоб вони були оригінальними, можна зробити їх своїми руками. Для цього не потрібно багато інструментів і деталей. В якості основного матеріалу для створення морквини можна використовувати фетр. Фетр – це матеріал повстяного типу. Він досить популярний матеріал, який часто використовується для створення виробів. Завдяки його властивостям, з ним зручно працювати, і він довговічний.

Процес створення морквини з фетру для упаковки подарунка

Для того щоб подарунок став ще більш приємним, можна зробити оригінальну упаковку в стилістиці нового року. Символом року 2023 року буде Чорний Водяний Кролик, тому можна зробити морквину в честь цього символу. А якщо ви хочете, щоб у вас був цілісна композиція можна зробити фігурку кролика з сизалю. Сизаль – це таке натуральне волокно, що володіє міцністю, стійкістю до цвілі. Це легкий і довговічний матеріал. Символ 2023 року принесе приємні клопоти і зміни. Він буде створювати затишок, тепло та сімейні цінності. Для створення цієї вироби з фетру своїми руками потрібні матеріали та інструменти, списки яких представлені нижче. Матеріали: – Фетр листовий оранжевого кольору; – Фетр або будь-яка щільна тканина зеленого кольору для бадилля моркви; – Нитки для шиття або маркер чорного кольору; – Тасьма для зав’язування подарунка; Інструменти: – Ножиці прості, манікюрні; – Клейовий пістолет; – Голка або маркер чорного кольору

  1. Для створення упаковки подарунка або цукерок — морквини візьмемо фетр листовий оранжевого кольору розміру А4. Викроївши з ферта ¼ кола. викрійка для новорічного подарунка
  2. З тканини зеленого кольору викроюємо бадилля довільної форми. виріб морквини
  3. Маємо у вигляді бордюру. виріб з фетру
  4. Робимо прожилки чорного кольору на морквині з допомогою маркера або вишиваємо нитками. морквина з фетру
  5. Приклеюємо бадилля до морквині у верхній частині заготовки. Так має виглядати виворітна сторона. морквина з фетру
  6. Так має виглядати лицьова сторона. виріб з фетру у вигляді морквини
  7. По краю заготовки склеюємо морквину пістолетом. Для міцності можна прокласти кульок папером. Насипаємо в кульок цукерки або інший подарунок. Затягуємо бадилля ниткою або тасьмою. Наша подарункова упаковка в рік Кролика — Морквина — готова. виріб морквина Ось так наша морквина буде виглядати в композиції разом з виробом у вигляді символу 2023 року кролика. вироби на новий рік

Основні властивості фетру та його різновиди

Поговоримо про властивості, що притаманні цьому матеріалу.

  1. Фетр проводиться як з натуральної вовни, так і з синтетичних замінників.
  2. Цей матеріал досить пластичний, може прийняти будь-яку форму. Завдяки цьому можна зробити будь-яку фігурку, яку саморобку, прикраса і елемент одягу.
  3. У нього не обсипаються краю, тому виріб не потрібно додатково якось обробляти
  4. Він досить міцний, тому виріб надовго збережеться. Особливо це важливо для пам’ятних або подарункових виробів.
  5. У нього немає зворотної сторони, тому можна працювати з ним, як завгодно, не турбуючись про те, яку сторону зробити лицьового.
  6. Також він буває різної щільності і м’якості, тому можна підібрати фетр з певними характеристиками, які вам потрібні для тієї чи іншої вироби.

Також у фетру є кілька видів, властивості яких залежать від того, з чого він зроблений. Розглянемо 7 видів фетру.

  1. Вовняний фетр. Він складається з шести кіз, кроликів, овець. Він володіє високою термоізоляцією і антисептичними властивостями. Такий фетр має достатню щільність. Його використовують для виробів і прикрас. А ще в технічних цілях.
  2. Напіввовняної фетр. Він складається наполовину з вовни і наполовину з віскози. Іноді туди додають акрил. З-за цього він буває різних кольорів. Він володіє м’якістю й пластичністю.
  3. Акриловий фетр. Це штучний матеріал, який роблять з переробленого пластику. Він блискучий, має яскравий колір. Його зручно чистити.
  4. Бамбуковий фетр. Він складається з віскози і бамбукового волокна. Він достатньою міцний, м’який, у нього є несильний блиск і шовковистість. Для нього дозволена тільки суха чистка.
  5. Поліестеровий фетр. Такий матеріал використовується для довго збереження виробу. Він має непогану міцність. Якщо використовувати світлі відтінки, то можна трохи просвічувати.
  6. Модельований фетр. За допомогою нього можна створити будь-яку форму будь-якої складності.
  7. Екологічний фетр. Він робиться з переробленого вторинної сировини. Буває різної щільності, м’якості і жорсткості. Він може тримати форму як ватман.

Вибираючи фетр, орієнтуйтеся на його властивості і на предмет, який ви плануєте робити. Це допоможе вибрати найбільш вдалий варіант. Тепер звернемося до щільності і товщині фетру. Його товщина може бути як 0,5 мм, так і 10 мм. Тонкий фетр можна використовувати для яких-небудь дрібних робітників. З фетру товстіший можна виготовляти основу для одягу, для дитячих іграшок, тому що він може тримати форму.

Догляд за фетром

Для того щоб ваша виріб зберігала первісний вигляд, за фетром необхідно правильно доглядати. Краще всього для фетру підійде суха чистка і невеликі температури. Краще всього, звичайно, така чистка підійде для вовняного і бамбукового фетру. Краще для цього використовувати м’яку суху щітку або рол з липким шаром для чищення. У крайніх випадках можна використовувати ручне прання, не забуваючи про те, що необхідно використовувати воду кімнатної температури, виключити мило і будь-які кошти, які можуть містити у своєму складі відбілювач. Найкраще занурити весь виріб в воду і акуратними рухами чистити виріб, поки пляма не розчиниться. Крім того, вироби з фетру не можна вичавлювати, краще всього промокнути його рушником, щоб прибрати всю воду. Краще всього сушити виріб з фетру природним способом, виключивши вплив сонячних променів або морозу. Також не варто сушити речі з фетру на опалювальних приладах. Всі ці правила допоможуть вам у збереженні початкового вигляду вашого вироби або вироби. Слідувати їм досить легко і не вимагає ніяких витрат.