Виріб курча своїми руками – 69 фото ідей курчати з підручних матеріалів

Відмінна виріб для спільної роботи батьків з дітьми – курча. Все про створення вироби у вигляді курчатко з яєчної шкаралупи, паперу та помпонів. Завжди буває приємно отримати подарунок з рук дитини, зроблений ним самим. І не важнл на якесь свято. Звичайно, дорослий повинен навчити малюка управлятися з інструментами. А, якщо сам не вміє, завжди можна почитати, як це робиться. Нижче ми поділимося секретами, як зробити саморобку “Курча” з різних матеріалів.

Виріб із яєчної шкаралупи

Питання: “Що було раніше: курка чи яйце” в цьому виді творчості не варто. Однозначно для виготовлення сувеніра потрібно взяти яйце і вже потім з нього вийде курча. Нижче кілька майстер-класів по їх створенню. Ручна виріб курча Що необхідно:

  • Яєчна шкаралупа (ціла),
  • фарби або гофрована жовта кольоровий папір або не товста мотузочок,
  • можливо нитки для в’язання,
  • вічка для іграшок,
  • червона щільний папір або тонкий кольоровий картон для дзьоба і гребінця,
  • жовта кольоровий папір для крил,
  • ножиці,
  • клей ПВА,
  • пластилін,
  • паличка або підставка,
  • голка,
  • тарілка.

Ручна виріб курча Алгоритм роботи:

  1. Дістати сире яйце.
  2. Виконати акуратно отвори голкою або цвяхом знизу і зверху.
  3. Видути білок і жовток через отвори на тарілку, їх можна використовувати для приготування страв.
  4. Добре промити шкаралупу під водою.
  5. Висушити.

Наступний етап залежить від того, який матеріал ви приготували для виготовлення курчати. Ручна виріб курча

Курча пофарбований

Якщо обраний найпростіший спосіб, то необхідно взяти гуаш яєчного кольору і пофарбувати шкаралупу. Замість гуаші можна використовувати пасхальні набори. Ручна виріб курча

Курча обгорнутий

Шкаралупу можна обернути жовтої гофрованої папером, приклеївши її клеєм ПВА чи жовтої м’якою фольгою для виробів. Ручна виріб курча

Курча нитковий

Наступна ідея також з скорлупкой. Береться тонка мотузка або нитки для в’язання. Шкаралупа намазується клеєм. Мотузка закріплюється над верхнім отвором тим же клеєм або маленьким шматочком пластиліну. Потім намотується на шкаралупу по спіралі. Кожен шар під іншим, впритул до нього. Ручна виріб курча Дійшовши до кінця, мотузка обрізається і нижній кінець закріплюється також як верхній. Поки курча сохне, необхідно провести інші підготовчі роботи для його створення. Ручна виріб курча З цупкого кольорового паперу або тонкого картону вирізають крила, дзьоб і маленький гребінець. Якщо є пір’ячко, крила і чубчик можна робити ними. Ручна виріб курча Всі частини приклеюються на шкаралупу, туди ж клеяться оченята. Якщо не куплених очей для іграшок, можна намалювати точки або кружечки чорним маркером, а також зробити з паперу. Ручна виріб курча Якщо курчати необхідно повісити, роблять петельку з ниток, прикріплюючи її до гребеня. А, якщо носити з собою, легше знизу на пластилін прикріпити паличку, наприклад, трубочку для коктейлю або паличку для суші. Ручна виріб курча

Помпоновый курча

І знову абсолютно різні варіації на тему “маленька пташка”. І гарний варіант виходить з кульок. У всіх один початок, треба створити помпони, якщо вони не придбані в магазині. Ручна виріб курча Що необхідно:

  • Пряжа кольору осіннього листя.
  • Картон.
  • Ножиці.
  • Оченята.
  • Фетр або папір для дзьоба і гребінця.
  • Половина шкаралупи вареного яйця або сизаль для букетів.

Ручна виріб курча

Сидячий курча з двох помпонів

Для створення помпонів виконати наступні етапи роботи:

  1. Вирізати з картону 4 гуртка, 2 діаметром 5 см, 2 по 3 див.
  2. Всередині кожного прорізати коло діаметром 1,5 див.
  3. Гуртки розрізати в одному місці, щоб через них легше було пропускати нитку всередину.
  4. Нитки для в’язання намотувати навколо кіл, пропускаючи їх через внутрішнє кільце. Робити це багато разів, щоб дірочка посередині фактично закрилася.
  5. Розрізати нитки по колу між кільцями, не знімаючи їх.
  6. У розріз вставити шматок нитки, обернути навколо отриманого пучка волокон і зав’язати вузлом.
  7. Зняти картонні кружечки.
  8. Розправити нитки, щоб утворився круглий куля.
  9. Повторити все для створення меншого помпона.

Ручна виріб курча Отримані кульки необхідно між собою зшити або склеїти універсальним клеєм. Менший буде головою, більший тілом курчати. Залишається тільки наклеїти очі, дзьоб, гребінь. Ручна виріб курча

Щоб сформувати для пташки гніздо, в якому він сидить, беруть половину шкаралупи. Або роблять гніздечко з сизалю або інших матеріалів.

Ручна виріб курча

Ципа з одного помпона

Новий курча виходить з однієї кульки. Виготовлення помпонів аналогічно попередньому, але потрібен один великий куля, приблизно 8 див. Такий круглячок схожий на яйце, і тому процес виготовлення сувеніра такий же, як і зі шкаралупою. На помпон наклеюють частини, що належать до голови, а також роблять півнику червоні лапки. Ручна виріб курча

Курча-маріонетка

Наступний проект дуже незвичайний і цікавий. Для того, щоб зробити маріонетку, необхідно зібрати ще кілька матеріалів: 2 палички для суші іл схожі, моток мотузки або волосінь, червону мотузку для білизни, близько 15 см, червоні нитки для в’язання, з яких роблять 2 маленьких помпончика, діаметром 1 см для лап. Ручна виріб курча Після отримання двох помпонів різного розміру, як описано вище, приступають до створення маріонетки.

  1. Створюють ще 2 червоних помпона, радіусом половина сантиметри.
  2. Беруть 2 палички, встановлюють їх хрестом і в точці перетину обмотуються мотузкою, щоб з’єднати їх один з одним.
  3. Беруть 2 кульки і 5 см червоної мотузочки, роблять з них шию.
  4. Розсовують помпон, щоб дістатися до центру, наносять клей і приклеюють один кінець мотузки до великого помпону, один до маленького.
  5. Решта 10 см червоного шнура складають навпіл. Це будуть лапи.
  6. Центр мотузочки склеюється з тулубом до кінців приклеюють червоні кульки.
  7. Дають підсохнути. Поки збирають голову.
  8. Піднімають курчати, його лапи повинні стояти поруч, а не один за одним. Виходячи з цього, визначають напрямок, куди повинен дивитися дзьоб.
  9. На менший жовтий куля клеять оченята, дзьобик, чубчик, збоку до тулуба крила, зроблені з кольорового картону або пір’я.
  10. До кожного помпону прикріплюють клеєм мотузку або волосінь, приблизно по 50-70 см завдовжки. Цим маріонетка буде кріпитися до дерев’яного хреста.
  11. Хрест з’єднується з лялькою наступним чином: на одну паличку в її кінців прив’язуються голова і тулуб, на іншу лапи. Головне, не переплутати ноги, щоб курча не став дивитися в протилежний бік.
  12. Для подальшої корекції можна не приклеювати мотузочки до пальцям, а зав’язати на бантик, так як мотузка, приклеєна до голови, повинна бути коротше всіх інших, а до ніг довше.

Ручна виріб курча Коли маріонетка готова і висохла, з нею можна починати грати, тримаючи за хрест і переміщаючи по столу або підлозі, щоб створити імітацію руху пташки. Ручна виріб курча Ми показали всього 6 способів створення курчат разом з дітьми, але їх безліч, фото з ними опубліковані вихователями дитячих садків та педагогами шкіл. Ручна виріб курча

Головне, щоб ви творили разом з дитиною і готували сюрпризи своїм родичам до свят.

Фото ідеї саморобних виробів у вигляді курчати

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча

Ручна виріб курча