Виріб голуб своїми руками – 71 фото ідей паперових голубів

Голуб символ світу, спокою, любові. Все про створення вироби у вигляді голуба з паперу своїми руками – цікаві фото ідеї, корисні поради, прості інструкції! Як зробити красивого голуба буквально за 5 хвилин? Причиною цього питання може стати фактично будь-що. Такі вироби можуть відмінно виглядати як елемент декору, або ж окремі елементи, використовувані для краси. Крім того, нерідко вони використовуються як частину вироби. Голуб своїми руками Зробити голуба з паперу або картону досить не складно. Існує велика кількість різних технік, які дозволяють зробити як простого голуба, так і більш деталізованого. Перш ніж приступити до роботи, необхідно детальніше розглянути деякі нюанси.

Вибір матеріалів

Звичайно, якщо вам потрібна проста виріб, час на виготовлення якої не перевищить 5 хвилин, ви цілком можете скористатися звичайним папером А4, яка найбільш поширена. Однак якщо ви націлені на більш якісну і трудомістку роботу, офісний папір не підійде. Вся справа в тому, що вона дуже тонка. Голуб своїми руками Під дією вологи вона може піти хвилями, а після висихання на ній можуть залишитися плями від води. Як підсумок – зовнішній вигляд виробу буде зіпсований, а конструкція, швидше за все, частково зламана. Голуб своїми руками Кращим варіантом використовувати ватман. Він майже 4 рази щільніше звичайного офісного паперу, і набагато міцніше. Більш того, від пару крапель води на ньому не залишиться і сліду після висихання. Голуб своїми руками Ще одним хорошим варіантом є картон. По своїй щільності він буває абсолютно різний, є можливість підібрати саме такий, який потрібен вам. Так само плюсом картону є те, що він матовий. Це додасть виробі реалістичності, так як пір’я у голубів теж матового кольору. Голуб своїми руками Рідше використовується акварельний папір, у вигляді великої поширеності попередніх варіантів. Придбати її можна в спеціальних канцелярських магазинах. Особливу увагу необхідно приділити прикрасам. Голуб своїми руками Тут немає жодних обмежень. Єдиним нюансів є той факт, що необхідно керуватися щільністю і міцністю матеріалу, з якого виготовлена основа. І вже виходячи з цих даних підбирати прикраси. Це можуть бути різні стрази і блискітки, гофрований картон, можливо навіть декоративні пір’я. Голуб своїми руками Ну і природно, в процесі виготовлення знадобляться ножиці, олівець, ластик і клей.

Рекомендується використовувати ПВА, з них менше ризику просочити матеріал, залишивши таким чином сліди на поверхні.

Голуб своїми руками

Найпростіший варіант голуба, буквально з підручних матеріалів

Для виготовлення нам знадобиться чверть аркуша А4, одна серветка, олівець,ножиці, канцелярський ніж. На листку необхідно намалювати контури майбутнього голуба. Краще всього не вдаватися в деталі, намалювати в стилі мінімалізму. Після цього, намальовану фігуру необхідно вирізати з паперу. Потім, вже на самій фігурі, визначте приблизне місце розташування крил голуба, зробіть на одній із сторін горизонтальну лінію невеликої довжини олівцем. Голуб своїми руками Потім, за допомогою канцелярського ножа, зробіть надріз рівно по цій лінії. Далі необхідно взяти звичайну серветку, скласти її таким чином, щоб її довжина була близько 13-14 сантиметрів, сформувати з неї “гармошку”. Склавши серветку, необхідно просунути її в отвір, який заздалегідь було зроблено канцелярським ножем. Якщо воно недостатньо широке, його можна розширити за допомогою того ж ножа. Голуб своїми руками Після того, як серветка виявиться на місці, гармошку потрібно рівномірно розправити з обох сторін. Можна так само зробити невеликий отвір поряд з “крилами” для нитки, щоб була можливість підвісити голуба. Голуб своїми руками

Робимо голуба за допомогою шаблонів

Це більш детальний спосіб, вимагає більшої кількості матеріалів, часу і сил. Для його виготовлення, нам знадобиться 2 види паперу: щільна і офісна; так само нам знадобиться клей, ножиці, акварель (за бажанням). Голуб своїми руками Офісний папір потрібна для того, щоб роздрукувати на ній шаблони, взяті з інтернету. Якщо ваш принтер має можливість друкувати відразу на щільному папері, можна використовувати її. Після того, як шаблон надрукований, необхідно його вирізати. Далі, якщо він був надрукований на офісному папері, необхідно приклеїти шаблон до цупкому папері, або окреслити його. Якщо надрукували шаблон відразу на щільному папері, пропустіть цей крок. Голуб своїми руками Потім необхідно з отриманих шаблонів зібрати основу голуба. Необхідно акуратно проклеювати стики і місця з’єднання деталей. Цей етап займе не більше 7 хвилин. Після чого необхідно дати виробі якийсь час для того, щоб вона висохла. Як тільки це станеться, потрібно зробити надрізи на крилах за шаблоном, вони будуть імітувати пір’я. В цілому, виріб готова. Залишається один етап – декорування, він абсолютно за бажанням. Голуб своїми руками Є можливість прикрасити голуба гарними фарбами, а потім приклеїти на нього різні додаткові деталі, які будуть надавати йому реалістичності і краси. Голуб своїми руками

У цьому випадку відмінно підійдуть штучні пір’я, які необхідно прикріпити на крила.

Голуб своїми руками

Робимо красивого голуба з пінопласту

Цей матеріал досить рідко використовується, в увазі його малої поширеності та більшої доступності інших матеріалів. Голуб своїми руками Варто відзначити, що необхідно використовувати виключно тонкий пінопласт, у вигляді пластин. Нам знадобиться олівець, канцелярський ніж, клею. Фігурка вийде досить простий, достатньо буде намалювати і вирізати тільки 2 деталі. Перша деталь це тіло голуба разом з головою, а друга деталь-це крила, малювати їх потрібно таким чином, ніби ви дивитеся на них зверху. Голуб своїми руками Як тільки малюнки нанесені, їх необхідно вирізати, а після цього, акуратно склеїти разом. Перевага цього способу полягає в простому і швидкому виконанні. Голуб своїми руками Виготовити красиву річ можна фактично з чого завгодно, головне покластися на фантазію, або якщо це готова методика – ретельно дотримуватися інструкцій.

Фото ідеї саморобних голубів

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками

Голуб своїми руками