Складні вироби з паперу, глини, шкарпеток – 71 фото ідея саморобних складних виробів

Саморобні речі, які складно зробити, завжди захоплюють людей! Підбірка покрокових майстер-класів зі створення складних виробів своїми руками – унікальні поради, цікаві фото ідеї. Вироби складаються з безлічі модульних частин по праву можна називати складними. Якщо модулі не робляться за допомогою одного помаху руки, а також вимагають створення заготовок. Запевняємо, що всі незвичайні саморобки складні. Люди давно займаються виробами перейшли на рівень складних. Це означає, що вони можуть використовуючи будь-який матеріал створити настільки цікаву і захопливу річ, яку не соромно презентувати на конкурсах або додавати в блоги. Курча з серветок Щоб підвищити свій рівень у виробах потрібен час і безліч помилок. Пробудити фантазію і ви будете вражені кількістю ідей потрапляють в голову. Вам явно здається, що думки не невимовною і їх просто не можна зобразити, використовуючи підручні засоби. Але якщо вийде зобразити невеликий скетч на папері, то і створити об’ємну модель точно вдасться. елкка з пробок Для всієї сім’ї буде корисно брати участь у створенні вироби. Кожен зможе включити елемент прийшов в голову, але всі деталі потрібно узгоджувати один з одним, інакше виріб вийде не унікальною, а схожою на кашу. заєць з одягу У цій статті будуть представлені приклади, роблячи які ви зможете підвищити свої навички у створенні саморобок. Тренування фантазії це важливий крок у плануванні виробів. Настійно не рекомендуємо повністю копіювати вироби з інтернету, вони наводяться в якості прикладу, а не для копіювання. Головна мета — навчитися мислити і імпровізувати самому. колобок з глини Вироби можуть виконуватися з будь-яких підручних матеріалів. Приміром старі і непотрібні дитячі іграшки, зламана комп’ютерна клавіатура, розбита ваза, яка вирушила б у смітник.

Як народжуються вироби

Подивіться на вихідний матеріал. Можливо з першого погляду вималюється вигляд майбутнього монстра або незвичайного елементу декору. індик з серветок Іноді перший погляд не допоможе, потрібно звернутися до родичам або друзям і оцінити їх ідеї. Цікаві ідеї з’являються в голові у дітей. Це відмінний спосіб зобразити їх думки і впустити в світ рукоділля. сова з серветок

Створюємо ялинку для Нового Року

Ми не будемо використовувати звичайні і нецікаві матеріали. Тому знаходимо багато пробок від вина і починаємо творити. ялинка з пробок Склеюємо барила і надаємо форму піраміди. За кількістю пробок вирішуємо, буде піраміда двомірна чи з об’ємом. У разі створення об’ємної можна заощадити і залишити внутрішню порожнину ялинки порожній. ялинка з пробок Паличка від ялини буде відмінно виглядати в якості підстави. Краю піраміди фарбуються в зелений колір, але деякі прикрашаються яскравими квітами для додання ефекту мішури і новорічних куль. ялинка з пробок

Квіллінг

Це техніка бумагопрядения. Використовуючи кольоровий папір створюються плоскі та об’ємні композиції. Папір скручується у спіраль, і вкладається в правильній формі для додання незвичайної композиції. Вперше звістки про бумагопрядении з’явилися в Європі приблизно 14-15 століттях. Складні вироби з паперу, кришок, глини За основним нотаток вважається, що квілінг винайдений ченцями. Ці терплячі люди здатні годинами сидіти і творити красу, використовуючи лише папір. Але спочатку все починалося з книг. Вони обрізали позолочені частини паперових виробів і накручували на пташине перо. Так і утворилася назва квіллінг — що в перекладі означає пташине перо. Складні вироби з паперу, кришок, глини В Росії техніка бумагопрядения прийшла до закінчення двадцятого століття. Для освоєння незвичайної техніки не потрібні великі фінансові витрати на папір. Спосіб створення виробів підійде не всім, так як потрібна посидючість і терпіння. Для дітей, напевно, буде складно усидіти на одному місці постійно скручуючи папір. Складні вироби з паперу

Основні принципи квілінгу

 • Основним виробом з паперу служить спіраль або рол. Кількість витків завжди розрізняється. Іноді потрібно щільна скрутка, але частіше вільна.
 • Щоб створити листок, потрібно: скрутити вільний рол і притиснути два кінця.
 • Якщо притиснути чотири сторони скрутки вийде квадрат або прямокутник. Таким способом легко створювати необхідні для творчості фігури.
 • Зміщуючи центр ролу до одного кінця і ніжно пригорнути іншого — вийде крапля.
 • Якщо створити краплі рівну основу — вийде трикутник.

Складні вироби з паперу Цих знань досить, щоб своїми руками створити листівку для привітання. Головне завдання — це придумати сюжет листівці. Не варто зображувати звичайний квіточку. Відтворіть невеличку сценку з врученням квіточки. Це не так складно, як можна уявити. Як тільки почнете крутити роли то зрозумієте про що йде мова. Складні вироби з паперу

Панно з корків

Дуже гарні картини можна створювати використовуючи тільки кришки від пляшок. Причому підійдуть пластикові і металеві кришки. Різноманіття кольорів пластикових виробів дозволить створити картину всплывшую в голові. Для цього спочатку намалюйте її на папері, а потім просто приклеюючи кришки створюйте акуратний градієнт між квітами Складні вироби з кришок Вміння створювати градієнт допоможе у будь-яких виробах. Градієнт — це плавний перехід між тональностями кольору. При правильному поєднанні кольорів виходить відтворювати ніжні контрасти, які радують око. Складні вироби з різних матеріалів

Шкарпетки для виробів

У кожного в ящику можна знайти шкарпетки, які давно не надягають. Може вони вже порвані, а викидати шкода. Складні вироби з різних матеріалів Озброюйтесь нитками і гудзиками і починайте втілювати тваринок з мультфільмів. Для цього знадобиться придбати наповнювач з магазину рукоділля. Можна купувати як звичайний пух, так і пластикові гранули які приємно м’яти в руці. Для виробів з шкарпеток не потрібно ніяких спеціальних кроків. Складні вироби з різних матеріалів Всі дії виконуються індивідуально і з акцентом на власні думки. Але все ж один приклад приведемо:

 1. Першим ділом потрібно підготувати носок. Для цього трохи вище місця опуклості п’яти, використовуючи ножиці відрізається частина носка. Відрізати слід саме нижню частину.
 2. Відрізану частину забивають ватою або матеріалом, який ви придбали в якості заповнювача. Натягують зверху носка і зашивають. Виходить груші.
 3. Фігура не сильно затягується ниткою, це знадобиться для додання ефекту двох кульок. Нижня частина трохи більше, це тулуб, а верхня голова.
 4. На цьому етапі потрібно максимальний розгін фантазії. Ґудзики, намистинки, і інші елементи, що використовуються для очей, рота і елементів одягу.

Складні вироби з різних матеріалів

Глина

Ви можете заявити, що виготовлення з глини вимагає колосальних умінь і знань. Звичайно, виготовити велику вазу без вад не вийде, але в якості декору цілком можливо. До того ж існують різні види глини. Складні вироби з різних матеріалів Полімерна глина продається невеликими брикетами і швидко засихає. Використання такого матеріалу відмінно підходить для створення маленьких деталей. Напевно найбільш часті покупці полімерної глини — це гравці в настільні ігри. Іноді вони власноруч створюють копії ігор, які вже не продаються на ринку настільних ігор. У своєму роді їх теж можна назвати творцями виробів. Складні вироби з різних матеріалів Звичайно оригінальні частини в іграх ніколи не робляться з глини, а відливаються з пластику. Але працювати з пластиком в домашніх умовах незручно і шкідливо, ще й небезпечно. А глина — це матеріал, який легко дістати в магазинах рукоділля. Брикети не коштують великих грошей і здатні приймати будь-яку задану фігуру творцем. Якщо ви один з таких любителів посидіти в компанії і створити пару настільних ігор своїми руками, то це незамінна річ у вашій колекції. Складні вироби з різних матеріалів

Поради

 1. Якщо ви вже поринули у світ виробів, то завжди носите з собою записну книжечку. В крайньому випадку навчитеся записувати інформацію у замітки на телефоні. Це набагато полегшить створення виробів. Справа в тому, що самі геніальні думки приходять при занятті звичайними справами. Ми випускаємо, а коли починаємо творити не можемо їх згадати.
 2. Набагато краще записів буде скетчинг. Це невеликі замальовки та ескізи, які ви малюєте за образом з голови.
 3. Проводячи час з дітьми не забувайте стежити за їх безпекою. Уважно ставитеся до дрібних предметів, які в наслідку можуть бути проковтнуті дитиною.
 4. Не давайте дитині надто складних завдань для його віку. Приміром робота з клеєм повинна діставатися дорослому.

Складні вироби з різних матеріалів Пам’ятайте, світ виробів постійно розвивається і не стоїть на місці. Люди знаходять все більш цікаві матеріали і створюють шедеври. У той час як майстри заробляють на цьому мистецтві гроші. Звичайні люди роблять красу своїми руками і не псують фінансове благополуччя.

Фото ідеї незвичайних складних виробів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з паперу, кришок, глини своїми руками - підбірка покрокових майстер-класів i

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з паперу, кришок, глини своїми руками - підбірка покрокових майстер-класів i

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів

Складні вироби з різних матеріалів