Вироби з шкарпеток (72 фото) – покрокові майстер-класи для початківців

Саморобні вироби з шкарпеток – це гранично просто і позитивно. Все про створення виробів з шкарпеток своїми руками – цікаві фото ідеї, корисні поради, майстер-класи для початківців! Вироби з шкарпеток – це гранично просто і позитивно. Ідеї втілюються за п’ять хвилин, потрібні матеріали завжди під рукою, легко впорається з роботою і вихованець дитячого садка, а результат виходить забавний і піднімає настрій. Милу дрібничку не соромно вручити подарунок. Вироби з шкарпеток Пропонуємо підбірку з шести схем, вибирайте, яка більше подобається.

Зайчик-«антистрес»

Таку іграшку можна робити більш простим або більш складним шляхом (складний шлях – теж цілком посильний, ви зараз переконаєтеся). Вироби з шкарпеток

Простий варіант (без шиття)

На виготовлення іграшки піде не більше десяти хвилин. Ніяких навичок для цього не потрібно, навіть не треба вміти шити. Такого зайчика добре робити з маленькою дитиною – робота йому по плечу. Вироби з шкарпеток Зберіть матеріали та інструменти. Знадобиться трохи:

  • носочок. Сірий або білий – якщо ви хочете, щоб заєць вийшов схожим на справжнього. Але можна взяти кольоровий або навіть смугастий – іграшка не зобов’язана відповідати вимогам з підручника зоології;
  • 200-250 грамів крупи, підійде гречка або рис;
  • товсті нитки;
  • шматочок мережива;
  • фломастери, можна маркери;
  • ножиці.

Вироби з шкарпеток

Заєць з носка в п’ять кроків

Всі маніпуляції вкрай прості.

  1. Пересипте крупу всередину носка.
  2. Візьміть нитки і сформуйте зайчика. Потрібно перетягнути носок двічі – так, щоб у майбутньої іграшки з’явилися тулуб (побільше), голова і заготівля для вушок.
  3. Робимо вуха з верхньої третини носка. Крупи в цій частині немає. Беремо ножиці і вирізаємо в центрі трикутник. У нас вийшли два вуха з вільних шматочків тканини.
  4. За допомогою фломастера малюємо зайцю «особа».
  5. Зав’язуємо на шиї бантик з мережива.

Вироби з шкарпеток Виріб готова. Вийшов м’який заєць-«антистрес». Його можна м’яти, стискати, кидати – іграшці нічого не буде. А що знаходиться всередині крупа надає корисну масажну дію на руки. Вироби з шкарпеток

Складний варіант (з вишивкою)

Якщо першого зайця дитина може зробити самостійно, то тут вже може знадобитися допомога майстра – мами або вчительки. Вироби з шкарпеток Матеріали та інструменти:

  • пара шкарпеток;
  • нитки;
  • ножиці;
  • голка;
  • синтепон, вата – будь-який матеріал для набивання;
  • дві намистини.

Вироби з шкарпеток

Заєць з шкарпеток покроково:

  1. На першому шкарпетці змайструєте заготовку для голови. Для цього обріжте ножицями закруглену частина, а на горловині зробіть трикутний виріз. Два трикутника будуть вухами.
  2. Виверніть заготівлю, зшийте краю колишньої горловини.
  3. Через решту вільної частина набийте голову. П’ята стала мордою зайця. У вуха матеріал протолкніте олівцем.
  4. Починаємо виготовлення тулуба. Обріжте другий носок з боку, протилежного резиночной, формуючи ноги. Вони повинні вийти закругленими і не дуже довгими. На цій заготівлі п’ята носка стане філейною частиною іграшки.
  5. Виверніть заготівлю, зшийте, набийте через вільну горловину.
  6. Зшийте обидві частини між собою.
  7. З відрізаних деталей формуємо передні лапи і хвостик пимпочкой. З’єднуємо їх по краях і набиваємо, як раніше зробили це з тулубом і головою.
  8. Пришиваємо лапки і хвіст.
  9. Зробіть зайця очі з намистин. Увага! Якщо це іграшка для маленького дитини, краще таких деталей, як намистини, не використовувати – вони можуть бути для нього небезпечні. В такому випадку очі і рот зайця можна просто вишити або намалювати.

Іграшка готова! Вироби з шкарпеток

Кіт-хуліган

Тут можна пограти з кольором. Якщо у вас є непотрібні смугасті шкарпетки, то для такої вироби вони підійдуть як не можна краще, але потрібно ще і однотонна пара. На всю роботу піде приблизно 40 хвилин. Вироби з шкарпеток

Кіт з шкарпеток за дев’ять кроків:

  1. Беремо однотонний носок. Це майбутня голова, п’ята стане мордочкою. Обрізаємо його з боку горловини, формуючи невеликі гострі вушка.
  2. Вивертаємо, прошиваємо краю, заповнюємо, біля шиї прихоплюємо гумкою.
  3. З смугастого носка формуємо тулуб. Горловиною він буде прилягати до голови. Обрізаємо в районі п’яти, зшиваємо, заповнюємо будь крупою.
  4. З’єднуємо обидві деталі.
  5. Наступний етап – оформлення котячого «особи». Спочатку ніс. Беремо гудзик, обтягуємо її тканиною (пограйте з кольором, нехай ніс контрастує з мордою) і закріплюємо.
  6. Під носом прошиваємо тканина вертикально донизу і стягаємо – вийдуть пухкі щоки.
  7. Для очей підберіть веселі гудзики.
  8. Передні лапи будуть «цілокроєні». Зробіть на тулубі два шва, відступивши по сантиметру праворуч і ліворуч. Виникне повна ілюзія, що у хуліганистого кота руки в кишенях.
  9. Залишився завершальний етап – хвіст. Виріжте вузьку заготовку з решти довгої частини носка, виверніть, зшийте, набийте і прикріпіть на потрібне місце.

Наш котик готовий. За бажанням на шию йому можна зав’язати бантик або зробити на грудях простенький візерунок з бісеру. Вироби з шкарпеток

Гусениця: повзи і співай

Цю іграшку можна зробити за п’ять хвилин і практично з нічого, а можна витратити більше часу, але на виході отримати ляльку на руку. Вироби з шкарпеток

Для самих маленьких

З виготовленням першої гусениці впорається зовсім маленька дитина. Вихідним матеріалом слугуватимуть старі колготки.

  1. Відрізаємо штанину, вивертаємо і зашиваємо з одного боку. Повинна отримати стяжка.
  2. Вивертаємо назад, набиваємо гусеницю, зашиваємо.
  3. Перетягуємо тіло нитками в декількох місцях, щоб сформувати округлі «сектора».
  4. Очі робимо з намистинок або ґудзиків, рот вишиваємо.

Всі! Найпростіша гусениця готова. Вироби з шкарпеток

Для дітей постарше

Існує і більш складний варіант такий вироби – смішна співоча гусениця, надевающаяся на руку. Вироби з шкарпеток Матеріали та інструменти:

  • старі махрові шкарпетки, чим яскравіше, тим краще;
  • фетр або оксамит;
  • шматок картону;
  • кулька з пінопласту;
  • гудзики (можна готові очі, якщо знайдете);
  • мішура, яка стане модною стрижкою.

Вироби з шкарпеток Робота належить теж нескладна, хоча і важче, ніж у попередньому випадку. Всього треба зробити 4 кроки.

  1. Починаємо з рота (це ж не просто гусениця, а співачка). Вивертаємо навиворіт носок. Вирізаємо коло з картону (або будь-який інший щільного паперу) і приклеюємо на мисок. Вивертаємо назад і складаємо картон всередині носка так, щоб вийшов відкривається рот.
  2. Вирізаємо два півкола з фетру і приклеюємо на половинки рота з зовнішньої сторони носка. Можна вирізати цілий круг і скласти його по осьовій.
  3. Переходимо до очей. Розрізаємо на дві частини кулька з пінопласту, приклеюємо до кожної з них зіниці у вигляді гудзиків, садимо на місце.
  4. Клеїмо на верх голови зачіску з мішури.

Вироби з шкарпеток Все, можна просовувати руку всередину гусениці і влаштовувати майстер-клас зі співу. До речі, шкарпеток-то було два. Не полінуйтеся, зробіть гусениці подружку і створити дует. Вироби з шкарпеток

Танк: іграшки для дорослих

Ця дрібничка може стати гарним оформленням для подарунку тата або дідуся. Крім фантазії для неї мало що потрібно, а оригінальна форма дасть можливість порадувати близьку людину навіть на шкарпетками. Вироби з шкарпеток Приступаємо до складання танка.

  1. Візьміть кілька пар чорних шкарпеток, скачайте їх валиками і закріпіть гумками.
  2. Один червоний носок розкладіть плоско, п’ятою вгору. На нього укладіть чорні і обмотайте конструкцію червоним шарфом. Щоб композиція не розвалилася, можна зчепити її скріпками.
  3. З другого червоного носка скатайте башту танка. Встановіть її поверх «гусениць» і прив’яжіть стрічкою.
  4. Як дула застроміть, наприклад, красиву (дорогу) ручку.

Вироби з шкарпеток Подарунок готовий. Це варіант «лайт». Якщо ж ви хочете подарувати більший предмет, пропорційно збільшити основу (10 пар чорних шкарпеток теж згодяться в господарстві). На неї можна буде встановити вже не маленьку ручку, а пляшку хорошого вина або будь-який інший предмет. Головне – щоб він мав циліндричну форму і нагадував гармату. Вироби з шкарпеток Ми представили далеко не всі можливі вироби з шкарпеток. Існують ще такі варіанти, як сніговики, собачки, ляльки, курчата. Основні прийоми роботи описані вище, так що, сміливо комбінуючи їх, ви зможете вигадати та виготовити виріб, навіть без докладної інструкції, а фото – знайти в інтернеті.

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток

Вироби з шкарпеток