Вироби з цементу для дачі та саду (70 фото) – кращі майстер класи з виготовлення цементних виробів

Цемент – унікальний матеріал для створення елементів декору! Все про вироби з цементу для дачі та саду своїми руками – особливості роботи, покрокові інструкції, фото приклади та ідеї! Чудові можливості надаються любителям незвичайного декору своїми руками. У випадку якщо у вас з’явилася зайві кілограми цементу. То надаємо вашій увазі різні вироби з цементу. Вироби з цементу Запевняємо, що саморобки будуть радувати очі і бути унікальними елементами краси в приміщенні або в саду. З бетону можна створити будь-які фігури які спливуть у фантазії. Також можливі будь-які габарити які обмежуються лише кількістю бетонної суміші. Цементні вироби Особлива перевага полягає в можливості майстра створювати вироби на свій смак. Приміром квіткову клумбу можна створити за індивідуальним дизайном і не вдаватися до дзвінків в спеціальні компанії промишляють цим. Настійно рекомендуємо хоча б спробувати, точно не вийде погано і негарно. А в разі успіху це дозволить заощадити грошові кошти. Цементні вироби Коли рівень майстерності підвищиться ви легко зможете відливати гномів з цементу і фарбувати, надавати в них життя яскравими квітами.

Переваги виробів з цементу

 • Одне з найважливіших переваг даної речовини полягають у відносній дешевизні.
 • Довговічність і міцність готових конструкцій, стійкість до погодних умов.
 • Бетон відмінно фарбується в різні кольори. Декорування теж не приносить ніяких проблем.
 • Простота використання бетону. Головна складність полягає у створенні конструкції-трафарету для заливки.

Цементні вироби

Важливі правила

Суміш бетону готується так: Частина цементу і вдвічі більше піску (у разі необхідності підвищеної міцності можна брати 1 частина піску), частина клею. Далі трохи води і потрібно досягти густої консистенції. Розчин буде готовий до використання і не завдасть клопоту. Цементні вироби Всі вироби вимагають теплих умов та багато часу для застигання. Час застигання може варіюватися до двох тижнів. Щоб запобігти появі тріщин, фігуру накривають пакетами. Це особливості будівельного матеріалу. Цементні вироби По закінченню часу застигання фігура обов’язково покривається грунтовкою, далі лак або фарба. Якщо з’явилися нерівності, які естетично заважають і створюють незручності — використовується напилок і наждачний папір. Цементні вироби

Цемент можна замінити гіпсом, цей матеріал дозволяє робити фігури порожнистими і більш декоративними.

Цементні вироби

Садові прикраси з бетону

Скульптури відлиті майстрами коштують дорого і при виготовленні можуть не дотримуватися найпростіші правила. А якщо вивчити і відливати фігури власноруч можна виключити всі похибки і дорогу вартість. Насправді не потрібно багато знань і особливих умінь для виготовлення бетону. Все необхідне можна знайти в гаражі, а купити цемент легко в будь-якому будівельному магазині. Цементні вироби Тут будуть описані основні вимоги для виготовлення фігур своїми руками.

 • Купуйте бетон марки М400 або більш високою.
 • У разі використання гіпсу змішуйте з вологостійкими добавками.
 • Вода для розчину повинна бути чистою, кип’яченою або придатною для пиття. За рахунок цього конструкції вийде якісною і міцною.
 • Для особливо складних конструкцій обов’язково збирається форма і каркас. Важкі фігури повинні мати підставку.
 • Постаті вилиті з бетону обов’язково покриваються фарбою або лаком. Це робиться для довговічності.
 • Гіпс можна заважати з цементом або клеєм для додання більшої міцності.

Цементні вироби

Необхідні інструменти

 • Таз, бочка, тачка та інші ємності для замішування розчину.
 • Дриль із спеціальною насадкою для ретельної обробки цементу.
 • Засоби для захисту частин тіла. Рукавички, фартухи, серветки.
 • Форма для фігури.
 • Шпателі для перенесення і нанесення розчину.

Цементні вироби

Виготовлення виробів

Одна з оригінальних виробів призначається для теплих і затишних вечорів. Надамо один варіант для вас, а далі самі імпровізуйте і створюйте більш унікальний і індивідуальні фігури. Цементні вироби

Виріб-світильник

 1. Для створення стільки цікавої вироби потрібно кульку. Відразу радимо знайти декілька.
 2. Кулі надуваються до різних розмірів, не надувайте занадто сильно, враховуйте, що шар цементу буде невеликий і конструкція вийде тендітна.
 3. На надута куля наноситься цемент. Важливо повністю покрити кульку, але залишити деякий простір зверху.
 4. Після повного застигання всі кулі лопаються і дістаються з готового вироби.
 5. На честь останнього кроку запалюються свічки і поміщаються прямо в саморобку. Такі кулі виглядають незвичайно і гарно.

Цементні вироби Такий спосіб можна використовувати з просоченою в цементному розчині мотузці. Всі кроки повністю ідентичні, але замість цементу використовується мотузка. Виглядає ще більш незвично і специфічно. Гості напевно подумають, що це покупної декор і будуть здивовані, що таке можна створити самому. Цементні вироби Існують не тільки красиві вироби для саду. Але і надмірно корисні в побуті. Наприклад, для наступного вироби знадобиться всього дві щітки і всі матеріали з минулого саморобки. Цементні вироби Наливаємо в пластиковий таз цемент і поміщаємо на рівній відстані один від одного щітки. Після застигання відразу стає зрозумілою головна мета створення такого корисного елемента. Цементні вироби Виріб необхідна для чищення взуття. Причому робиться легко, а користі несе безліч. Варто уважно поставитися до техніки безпеки при роботі з цементом. Бували випадки потрапляння суміші в очі. Це не несе нічого страшного якщо швидко промити водою і позбутися від кожної потрапила крихти. Але відчуття неприємні. Цементні вироби Коли працюєте у творчому режимі не забувайте прикладати максимальні зусилля і багато любові. Запевняємо вас, що все оточення помітить вкладену любов у виріб. Цементні вироби Знаходяться такі майстри з цементу, що назвати їх готові фігури виробом просто складно. Вони виглядають як твори мистецтва і чудово підходять для будь-якого саду або заднього двору. Цементні вироби Одного разу в інтернет потрапили знімки з бетонними горгульями на паркані. Це дивовижно. Віримо у ваші починання і сподіваємося побачити ще кілька горгулій на паркані.

Фото ідеї виробів з цементу

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби

Цементні вироби