Як намалювати губи початківцям – покроково малюємо губи олівцем

Простий варіант як намалювати губи олівцем для початківців. Способи і варіанти малювання губ у різних ракурсах. Для того, щоб правильно намалювати людське обличчя, необхідно ретельно вивчити референси окремих частин. Можна почати з зображень губ. Виконуючи роботу поетапно, можна намалювати їх красиво за допомогою одного простого олівця. Робота досить проста, якщо проводити її не поспішаючи і дотримуючись правил світлотіні.

Простий варіант

Перед тим, як почати малювати рот, потрібно розуміти, що кінцевий результату малюнка може виявитися відмінним від зразка і інших варіантів виконання. Однак, техніка буде незмінною виконання. Намальовані губи Для роботи знадобиться:

  • папір;
  • простий олівець ТМ (HB);
  • ластик.

Для зручності під папір можна підкладати рівну дошку. Намальовані губи Поетапний процес малювання губ людини олівцем відбувається наступним чином:

  1. Спочатку треба накреслити один над одним дві трапеції в дзеркальному відображенні. Фігура зверху буде виступати заготівлею верхньої губи, відповідно знизу — нижній частині рота.
  2. Посередині зверху зробити невелику виїмку, утворюючи дугу купідона. Від центральної лінії зіткнення трапецій намалювати сферу вигнуту нагору. Тут же додати ще одну сферу, але вигнуту до низу, тому утворюється напіввідкритий рот. Непотрібні лінії потрібно видалити гумкою, а гострі кути зробити округлими (згладити).
  3. Зробити штрихи, які будуть грати роль невеликих складок. На нижній губі, вони робляться довшими. Позначити області відблисків, їх потрібно розташувати по центру і на лівій стороні, але не варто їх сильно виділяти.
  4. Штрихування. Починати потрібно з самих темних місць: куточки і центр рота. Близько верхівок зубів зробити легку тінь. Центральну область малюнка залишити наостанок. Тіні можна нанести знизу губ, зверху — легку штрихування.
  5. Створення відблисків. За допомогою ластику зробити тонкі смужки зверху і зверху малюнка. Натертим грифелем олівця надати зображенню об’єм за рахунок контрасту.

Намальовані губи

Другий спосіб

Розглянемо наступну інструкцію з малювання губ поетапно. Як і попереднє, зображення буде не складною за виконанням, але в підсумку вийдуть більш реалістичні губи. Для цього знадобиться: альбомний аркуш паперу, лінійка, простий олівець, ластик. Етапи роботи:

  1. Спочатку треба накреслити прямокутник розмірами 8х16 див. Розлініяти його на вісім квадратів 4х4 див. Основний начерк складається з симетричних ліній. В отриманій сітці симетрія буде відображатися у верхній і нижній частинах.
  2. По краях сітки треба вивести куточки губ. Від них провести вигнуті лінії, позначаючи верхню і нижню губу.
  3. Нижня лінія повинна проходити, торкаючись в середині межі таблиці. Верхня ж має трохи виходити за межі.
  4. У центральній області утворити порожнину під зуби. Весь простір промальовувати зубами не потрібно, тільки злегка позначити деякі елементи.
  5. Усунувши гумкою всі зайві лінії, можна промальовувати деталі і надати зображенню об’єм.
  6. Намалювати лінії, що відображають текстуру губ. Щоб додати реалістичності малюнку, їх треба зробити не строго прямими, вони повинні проходити у напрямку зверху вниз, на нижній частині, і в зворотному напрямку при промальовуванні верхньої ділянки.
  7. У разі, коли світло падає зверху, треба ближню частину до зубів верхньої губи зробити темніше. Найтемнішої буде область, яка розташована за зубами. На кінці треба нанести легку штрихування, щоб вони не виділялися і виглядали більш природно.
  8. Таким же чином оформити нижню губу (низ повинен затінений більше). За допомогою ластику зробити відблиски, стерши на обох губах центральні ділянки.

Намальовані губи

Третій варіант

Даний спосіб малювання відрізняється відсутністю сітки, що ускладнить завдання, та зубів. Робота буде полягати в наступному:

  1. Намалювати довгу дугу, з легким, плавним вигином. Зазначити центр і провести через нього вертикальний відрізок. На відрізку рисками позначити межі верхньої та нижньої губи.
  2. Через верхню межу провести вигнуту лінію, з’єднуючи їй кінці початкової дуги. З’явитися контур верхньої губи. Також провести лінію через нижню межу. Стерти допоміжні відрізок і рисочки.
  3. У центрі рота вершиною вниз намалювати кут, над ним, зверху губи, зобразити аналогічний і згладити всі утворилися гострі кути, а також розмити кінці відрізків.
  4. В межі нижньої губи вписати дві яйцеподібні фігури, в центрі вони повинні стикатися тупими кінцями. Верхівки яких повинні збігатися з лініями, намальованого рані, кута. Дані овали посприяють розподілу світлотіні.
  5. Зробити виразними куточки рота і затемнити його центр.
  6. Поверх усього тонкими лініями позначити ямочку під носом.
  7. Штрихування. Штрихи направляти як в попередніх прикладах, домагаючись натуральності. Області робити темніше, по мірі наближення до центру. На нижній губі наносити більш світлі штрихи. Місця, позначені овалами, зробити світлими ділянками.

Намальовані губи

Різні ракурси

Вищеописані способи були з зображенням прочинених губ в анфас. Тепер можна взяти уроки з малювання їх в інших положеннях. Користувачам інтернету досить легко знайти різні зразки і вибрати підходящий варіант. Для кожного варіанту потрібно використовувати: аркуш паперу, простий олівець, ластик і, в крайніх випадках, точило. Намальовані губи

Губи в профіль

Малювання губ в такому положенні також потрібно виробляти покроково:

  1. Починати треба з креслення відрізка, розташованого навскоси. Зверху цього відрізка від одного кінця провести лінію, заокруглену на іншому кінці. Повинна вийти фігура на кшталт пелюстки.
  2. Знизу відрізка намалювати таку ж лінію, але ширше і коротше на кілька міліметрів із закругленою боку. Таким чином вийшло обрис профілю губ.
  3. Під нижньою губою намалювати S-подібну лінію, що утворить подгубную западину і підборіддя. Над верхньою частиною рота позначити вузьким трикутником западинку під носом, при бажанні, і сам ніс легкої лінією.
  4. Позначити світлі області: на нижній частині рота, ближче до закруглення окружністю і смугою у верхній її частині, на кінці верхньої частини — двома вертикальними рисками.
  5. Зафарбувати верхню губу, плавно роблячи перехід на світлу область обмежену рисками. Чіткіше виділити куточок і нижній край губи. Акуратно заштрихувати всі ділянки на нижній губі, залишивши недоторканою верхівку колу (відблиск). Додати тінь на западинці над підборіддям.

Намальовані губи

Губи в півоберт

Тепер будемо вчитися зображувати губи, розташовані в половину обороту. Всі дії здійснюються за третім способом малювання в анфас. Тільки на завершительных етапах потрібно гумкою вкоротити один бік рота. Кінці вкорочених губ природніше закруглити. У центрі рота зробити півоберт, коригуючи конфігурацію і граючи світлом і тінями. Намальовані губи Крім губ, можна навчитися малювання інших частин: носа, очей, вух. Це допоможе у результаті намалювати голову людини в цілому або портрет. Так само всі наведені приклади можна використовувати при техніці малювання в стилі ПІН-АП.

Фото ідеї, приклади та схеми малювання губ олівцем

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи

Намальовані губи