Кращий подарунок для дідуся – вироби, зроблені своїми руками. Все про виготовлення виробів для дідуся своїми руками – поради, майстер-класи, фото ідеї! Дідусь любить балувати, гратися з онуками і внуками. Природно, онуки хочуть теж його радувати з приводу і без приводу. Коли підходить, який-небудь свято, торжество, хочеться піднести незабутній подарунок дідусеві. Виріб своїми руками — найкращий подарунок дедуле. Адже виріб для дідуся створюється з любов’ю, трепетом, частинкою себе. Подарувати дорогій дідусеві виріб можна на день народження, 23 лютого, Різдво, 1 Травня… Дідусь буде щасливий і радий отримати презент від улюбленої дітвори.
Вироби дідусеві від малюків
Як тільки дитина починає пробувати малювати, вирізати, то у нього часто виникає бажання робити це для когось. Малюк чекає від своїх робіт позитивних емоцій, посмішок, обіймів, звичайно ж він це все може отримати, подарувавши свою саморобку. Кожен дідусь буде радий від такої уваги онука, онуки. Найпростіший варіант презенту дедуле — це намалювати малюнок (портрет діда, картину з усіма членами сім’ї, домашнього улюбленця) Якщо дідусь захоплюється риболовлею або полюванням, можна зобразити його за цим заняттям. Малюнок можна намалювати олівцями, фарбами, фломастерами, кольоровою крейдою на спеціальних дошках… Дуже цікаво і красиво буде створити картину за допомогою відбитків пальчиків, долонь (для цього знадобляться фарби, і політ фантазії). Також можна зробити аплікацію з кольорового паперу, засушеного листя, ягід, пластиліну. Хороший варіант — створити листівку для дідуся. Її можна зробити з кольорового паперу, картону, з доповненням гудзиків, ниток, помпонів і інших підручних матеріалів. Дуже красиво виглядає листівка прикрашена ґудзиками, у вигляді повітряних куль. Для цього потрібно: на титульній сторінці приклеїти різнокольорові гудзики у вільному порядку, а від них домалювати ниточки з бантиками. Таку роботу зможуть запросто виконати маленькі дитячі ручки. Листівка з таким дизайном виходить яскравою, ефектною, стильною виробом. Такі прості варіанти виробів можна зробити на будь-яке свято: Новий Рік, День народження, 23 лютого… Головне вибрати відповідну тематику, привітання.
Вироби дідусеві від онуків середнього і старшого віку
Старші діти можуть вже створювати роботи більш об’ємні, складні, використовувати декілька технік… Дідусь також радий отримувати гарні роботи від онуків будь-якого віку, адже вони створені з любов’ю, теплом. Якщо в сім’ї зберігаються фото не одного покоління, то чудовою ідеєю буде створення родовідного дерева. Знадобиться:
- ватман;
- рамка для ватману;
- фарба гуаш, пензлики;
- клей;
- невеликі фото членів сім’ї з однаковими фото рамками.
Для початку варто намалювати на ватмані велике дерево з пишною кроною, гілками. Дати фарбі просохнути, акуратно ватман помістити в рамку. Приклеїти фото членів сім’ї по всьому дереву. У верхній частині розмістити фотографії самих маленьких членів родини, трохи нижче — їх батьків, ще нижче дідусів, бабусь, прабабусь, прадідусів… Ось так просто і легко створити родинне дерево, порадувати дідка. Такий подарунок добре піднести на день народження, новий рік, Різдво… Ще один варіант — орігамі. У кожної людини є улюблене заняття, у дідуся тим більше. Якщо любить ловити рибу, можна зібрати модель рибки, човен з рибалкою, дідусь фанат футболу, то гарним подарунком буде зроблений футбольний м’яч в техніці орігамі, дід водить автомобіль — варто зібрати улюблену марку машини… Багато хлопчики люблять випалювати картини по дереву, така талановита робота стане гарним подарунком діду. Можна випалити картину, де головний герой — улюблений дідусь, а потім її прикрасити і презентувати. Також можна випалити щось пов’язане з дідусевим хобі (рибалка, гра в шахи, полювання, катання на лижах…) Внучка рукодільниця з легкістю порадує свого дідуся теплим в’язаним шарфом, носочками, вишитим хустинкою. Якщо присутні навички шиття, то можна зшити наволочку на подушку з ініціалами дідуся, або тапочки з фетру. Практичний кожен дідок користується окулярами, а чохлом ручної роботи не кожен може похвалитися. Ось це ще одна ідея для подарунка від внучки. Чохол можна зшити з фетру, тонкої шкіри, прикрасити його за власним смаком. Подарунки ручної роботи будуть в тему до будь-якого свята. Розмальована чашка своїми руками — корисний, приємний подарунок. Його можна піднести на різне торжество, головне зобразити потрібну тематику. Для її створення знадобиться:
- біла чашка (або іншого кольору, головне однотонна);
- акрилові фарби, пензлі різного розміру (краще брати фарби, які запікаються, вони довше тримаються);
- роздрукований малюнок з інтернету або самостійно намальований на папері, вирізаний трафарет.
Спочатку необхідно помити чашку, витерти насухо паперовим рушником. Знежирити спиртом за допомогою ватного тампона, що легше наносився малюнок. Нанести на чашку контури зображення олівцем (якщо не використовується трафарет), лінії пройти тоненьким пензликом. Розмалювати малюнок, промальовувати деталі. Потім слід обпалити чашку в духовці: помістити в холодну духовку, включити температуру на 120 градусів на 20 хвилин, після збільшити температуру до 180 градусів і запікати ще 20 хвилин. Вимкнути духовку, залишити в ній чашку до повного охолодження.
У такій техніці чашку можна не тільки розмалювати, але і розписати теплими словами, побажаннями.
Такому подарунку зрадіє кожен дідусь! Ще одним способом зробити ексклюзивну чашку вважається прикраса її полімерною глиною. З такого матеріалу можна створити потрібну композицію і прикріпити до чашки. Природно для такої роботи потрібно більше вміння, навички, але результат того вартий. Дідусь — це така людина, яка буде радий будь-якому подарунку, адже для нього головне — увага, турбота, любов своїх онуків. Він з радістю прийме створену виріб на будь-яку тему, будь-який характер: малюнок, аплікація, ліплення з пластиліну або глини, плетені аксесуари і їстівні презенти. Потрібно радувати своїх улюблених старичків, викликати у них позитивні емоції, посмішки, спогади, а вироби в цьому допоможуть!
Фото ідеї виробів для дідуся