Кращий одяг для новонародженого – саморобний в’язаний комбінезон. Все про в’язання комбінезонів для новонароджених своїми руками: опис схем, вибір матеріалу, особливості конструкцій. Погода буває різна, а значить дитини навіть в холод необхідно якось зігріти. Одним з найбільш якісних і практичних варіантів є в’язаний комбінезон. Він має різноманітні види: плюшевий, з капюшоном. Хочете вивести малюка куди-небудь погуляти, показати всьому світу, поїхати з ним до гостей або друзям — придбайте в’язаний комбінезон реглан для дітей. Хороша багатофункціональна ідея, яка просто може виконувати самі різні цілі: від ідеї дизайнерів, умови температури, будь-які напрямки стилю.
У холодну неприємну погоду нагоді комбінезон складається із змішаних ниток, вовняної пряжі, у жаркі дні з легкої пряжі.
Тим більше це не поганий, універсальний, цікавий подарунок для гардеробу вашого дитинчати. Ви можете не переживати за його здоров’я. Донька чи синочок будуть мати повний захист від протягів, негоди. Також мами набувають такі вироби, думаючи, що у новонароджених з’явиться захоплення. Насправді, ця думка підходить для дівчат, які не мають можливість купувати свіжі нові речі. Комбінезон не складно доплести, розширити. Великий плюс у тому, що це можуть зробити недосвідчені новачки. Розберемо в статті, як краще всього зробити своїй дитині одяг не тільки приємною, але і зручною для нього.
Вибираємо модель
Перш за все, вибираючи модель, необхідно спиратися на призначення, розмір, вік, не забуваючи про рівень майстерності в’язальниці. Такій справі коштувати приділити трішки час, нитки, спиці, гачок. Хочете надати своєму малу комфортний одяг, звертайте увагу по максимуму функціональні моделі для дітей. Його/її одяг має бути простий у догляді. Вона повинна забирати мінімум часу, щоб при поганих ситуаціях її можна було відновити, тобто легко прати, прасувати, чистити, відпарювати. При виборі моделі, орієнтуйтеся на якість пряжі, також на кольорову гаму. Колір повинен бути корисним для зору дитини. Не купуйте кислотні в’язальні нитки, залиште такий варіант для підліткового віку.
Матеріал
Приємним на дотик стануть нитки: бавовняні, бамбукові. Найкращу якість має тонка низько ворсова пряжа. Зауважте, що відсутність ворсу не викличе у малюка подальший розвиток алергії. Частинки нитки, що потрапляють всередину, можуть призвести до всяких поганих реакцій. Беріть м’яку пряжу, яка не буде створювати погані відчуття при прикасании.Труднощів зі шкірою немає, дозволяється пряжа змішана з акрилом. Бамбук є відмінним варіантом: краще всього підходить, нитка неколючая, забарвлення зазвичай задовольняє строкатими фарбами, добре тримає форму.
Способи, складності, конструкції
Використовуючи ту ж саму викрійку кілька разів можна зв’язати велику кількість різноманітних комбінезонів. Або створити напівкомбінезони, які відрізняються за деякими властивостями:
- Виконання;
- Малюнок візерунка;
- Обробка;
- Матеріал;
- Колір ниток.
Починаюча в’язальниця часто вибирає для себе моделі: прості, лаконічні, без зайвих, складних елементів.
Майстриня зазвичай обділяє увагою в’язальні інструменти, що приносять радість, якими вміє вона легко працювати. Розглянемо дві схожі моделі по конструкції, які пов’язані лицьовій гладдю, в’язкою, що складаються із загальної пряжі. Вони будуть здаватися абсолютно різні. Зробити унікальну одяг просто, в’язальниця доб’ється цього, комбінуючи різноманітні елементи. У літню погоду, теплу пору відмінно виглядають комбінезони з ажурними вставками, зшитими тонкими нитками. В холодні дні, від похмурої погоди врятує об’ємна в’язка, має вигляд кіс, переплетень. При ажурах складного виконання можна застосувати маленьку хитрість. За умови, що ви в’яжете комбінезон для маленької дитинки в теплу пору року, візьміть тоненьку ниточку, спиці товстіший рази в три, чотири. В’язку робимо рихлою. Враховуючи щільність вашого в’язання на сантиметр отриманого полотна, зробіть зразок, провязав десять поруч, зібравши десять петель.
Схема привабливого комбінезона
Орієнтовно для дітей шостої, дев’ятої, дванадцятої, вісімнадцяти місяців. Розмір моделі: шістдесят вісім, сімдесят чотири, вісімдесят і вісімдесят шість сантиметрів. Головний візерунок —лицьова гладь. В’яжемо спицями.
Щільність по ширині виконуємо з двадцяти восьми петель, які провязываются на тридцять шість рядів.
Основним матеріалом стане пряжа вовняна, невеликої ваги до трьохсот грамів. З інструментів знадобиться спиці: No 2.75/3/3.75. Гачок: No 2.5/3. Не забувайте про фурнітуру: кольорові/прозорі кнопки, ґудзики.
В’яжемо спину
- Для початку починайте з лівої штанини, використовуючи спиці. Наберіть петлі в певній кількості.
- Не хочете встати в ступор, відмітьте початок першого ряду якоюсь кольоровою ниткою. Після провяжите її через першу.
- Лицьова гладь зазвичай закручується, значить перший ряд в’яжіть виворітними.
- Роблячи все також, вывязывайте другу штанину, рукава.
- Не зупиняйтеся, продовжуючи рукоділля. Зв’яжіть лицьову гладь до висоти потрібної вам. На початок другого ряду, дійшовши до потрібної довжини ряду, додавайте петель.
- В кінці зробіть лицьовій ряд, відкладіть деталь, яку пов’язали, зніміть їх на прикладну спицю. При цьому петель не закривайте.
- З тієї ж інструкції, симетрично лівої, зв’яжіть праву штанину.
- Однією спицею об’єднайте дві штанини.
- Зробіть позначку середини яскравою ниточкою.
- Продовжуйте рукоділля, працюючи на середню частину спинки. Використовуйте лицьову гладь, провязывайте акуратно праву робити, слідом ліву.
- На потрібній висоті формуйте верхню частину. Разом з цим не забувайте про убавку.
- В інших рядах також прибираємо по одній, щоб продовжити лицьову гладь.
- Дійшовши до певної висоти, сформуйте пройми.
- На цьому пункті починаємо перше формування лінії плечей, горловину.
- Роблячи лінії плечей, закривайте в особовому ряду петлі. Проробіть скосу плеча, керуючись відповідністю розміру.
- Сформуйте горловину. Закрийте центр ряду, решта доробите окремими нитками. Для зручності, не потрапляючи під неприємні помилки, залиште обидві сторони на одній спиці.
Перед
- В’яжіть таким же чином за схемою спину до потрібної висоти.
- Провяжите петлі, що залишилися зніміть на в’язальну шпильку, за допомогою якої потім сформуєте ліву поличку.
Права поличка
- З боку центральної до спиць, що залишилися, доберіть петлі. Сформуйте праву поличку. Повинні залишитися потрібні петлі. Слідом в’яжіть відповідно спинці, робіть убавку, щоб отримати певний ряд.
- Для того щоб дійти до 42/44/47/50 петель на головній спиці, від початку в’язання оформіть пройму.
- Довяжите, оформіть горловину.
- Без необхідності, продовжуйте оформлення горловини. Закривайте на краях горловини петлі.
- Оформіть плечі, закрийте їх в тому ж дусі, як і спинку.
Ліва поличка
- Спробуйте повернути петлі, які знімали на в’язальну шпильку. Виконайте зменшення аналогічно спині.
- На цьому кроці починайте вже оформляти пройми.
- Закривайте петлі, де проходить сторона головины. Їх необхідно закривати в кожному особовому ряду.
- Оформіть лінію плечей схоже спинці.
- Закрийте раніше петлі, які зняли.
Рукав
- Наберіть на спиці No3 петлі. У той же момент провяжите лицьову гладь додаючи з кожної сторони по одній. На різні розміри робиться все по-різному.
- Сформуйте окат рукава.
- Закрийте дев’ятнадцять рукавів, що залишилися.
Збірка
- Лінію плечей зшийте. Слідом приробимо рукава. Бічні шви і рукава також виконаємо.
Горловина
- Зв’яжіть 2 ряду платочної в’язкою.
- Кінцевим дією для горловини стане її оформлення.
Застібка штанин
- За допомогою спиці No2.75 і семи петель, провяжите гумкою. Все необхідно закрити, пізніше зробити планку.
- Планки пришийте до внутрішніх, зовнішніх краях колош.
Комбінезон явно стане важливою частиною гардеробу малюка. За бажанням на ваші старання можете оформити його гудзиками або кнопками. До всього зшити комбінезон не дуже буде займати багато часу, але буде радувати не тільки очей дитини, але і ваш.
Фото ідеї для в’язання комбінезонів для новонароджених