Як зробити коробочку своїми руками – 70 фото незвичайних ідей коробок

Саморобна коробочка унікальне прикраса подарунка. Все про створення коробочки своїми руками – незвичайні фото ідеї, покрокові майстер-класи, корисні поради! Для подарунка велике значення має його оформлення, іншими словами, упаковка. Як бути, якщо в магазині не знайшлося підходящого варіанту, або хочеться зробити свій подарунок оригінальним і незабутнім. Красиву коробочку для подарунка можна змайструвати своїми руками. Для здійснення задуму не знадобиться великий досвід подібної роботи і багато часу, а результат приємно порадує.

Виготовлення подарункової упаковки

Для того, щоб змайструвати своїми руками красиву коробочку для оформлення подарунку, знадобиться щільний папір або картон та елементи декору. В залежності від форми коробочки може знадобиться клей, проте є і збірні варіанти, які склеювати і сушити не потрібно. Подарункова коробка своїми руками Все залежить від фантазії майстра і розміру потрібного виробу. Дизайн подарункової упаковки можна придумати самостійно, взяти за основу готову упаковку або підглянути ідею на тематичних сайтах в інтернеті. Подарункова коробка своїми руками

Як змайструвати коробку для подарунка

Гідним і зручним варіантом упаковки подарунка стане оригінальна коробочка, виготовлена своїми руками. Залежно від обсягу та форми подарунка і бажання майстра подарункова тара може бути практично будь-якої форми і розміру. Подарункова коробка своїми руками

Невелика коробка для подарунка

Для невеликого сувеніра нескладно склеїти з щільного білого картону коробочку класичної форми. Подарункова коробка своїми руками Покроковий майстер-клас.

 1. Першим кроком буде вирізання із аркуша картону двох квадратів. Для нижньої частини можна взяти розмір 17 х 17 см, в цьому випадку для викрійки кришки сторони квадрата будуть більше на 1 см кожна.
 2. На готових квадратних деталях необхідно прокреслити пересічні діагональні лінії. Відзначити їх можна простим олівцем з твердим грифелем або голкою. В цьому випадку лінії не будуть надалі кидатися в очі.
 3. Кожен кут необхідно загнути так, щоб його вершина збігається з точкою перетину діагоналей.
 4. Потім цю частину необхідно загнути так, щоб лінія згину збіглася з діагоналлю. Згин треба вирівняти. Щоб згин на картоні виглядав акуратно, з внутрішньої сторони лінію згину можна прокреслити голкою по лінійці.
 5. Маніпуляції проробляють з кожним кутом, одержуючи в підсумку по 3 з кожної сторони згину.
 6. Протилежні по згину боку треба трохи підрізати. Застосувати зручніше гострий ніж.
 7. Кути без надрізів треба згорнути до середини по згину і загорнути їх всередину.
 8. Кінці підігнути і закріпити.

Подарункова коробка своїми руками Коробочка готова. Другу її частину майструють точно так само. Далі виріб можна підписати або декорувати в залежності від бажання і фантазії. Подарункова коробка своїми руками Для декору можна взяти стрічки, пакувальну або кольоровий папір, намистини, стрази, наклейки і будь-які інші відповідні предмети. Подарункова коробка своїми руками

Коробка круглої форми

В залежності від форми подарунка іноді доречніше і зручніше для упаковки може стати кругла коробочка. Її теж нескладно склеїти з картону. Подарункова коробка своїми руками Покроковий майстер-клас.

 1. Насамперед необхідно викроїти 4 кола. При цьому діаметр двох заготовок для денця кришки треба відміряти приблизно на пів сантиметра більше.
 2. Потім розмічають і вирізують прямокутні деталі бортів з припуском на шов. Ширина смужок залежить від висоти самої коробочки і її кришки.
 3. Круги обертають смужками і приклеюють.

Після висихання клею отриману упаковку декорують згідно із задумом. Подарункова коробка своїми руками При розмітці деталей упаковки важливо, щоб розмір майбутнього виробу відповідав габаритами вмісту. Коробочку круглої форми можна змайструвати будь-якої висоти від плоскої до досить високою. Подарункова коробка своїми руками

Прямокутна подарункова коробочка

Коробочку прямокутної форми для упаковки подарунка або зберігання дрібниць можна змайструвати швидко.

 1. Для її виготовлення знадобиться картонний аркуш формату А4 або його половина. Деталь, з якої буде сформовано дно, повинна бути за розміром на пів сантиметра вже по кожній стороні.
 2. Від кожного краю відміряють по 15 сантиметрів і прокреслюють смужки. Можна використовувати голку замість олівця. У цьому випадку лінія згину буде більш акуратною. Голкою головне не прорвати матеріал наскрізь.
 3. Зробити на кожному розі надрізи по лінії довгої сторони деталі до перетину прочерченных ліній. Буде по 4 насічки на кожній із заготовок.
 4. Зрізи загинають і фіксують клеєм.

Зручна і проста у виготовленні упаковка готова. Подарункова коробка своїми руками

Збірні коробочки оригамі

Цікаво і привабливо виглядають збірні упаковочки оригінальної форми. Подарункова коробка своїми руками

Пірамідка

Невеликий презент можна помістити всередину цікавою коробочки-пірамідки. Зробити її нескладно. Подарункова коробка своїми руками Викрійку можна завантажити з інтернету або накреслити самостійно.

 1. Основою служить квадратне дно, від нього викреслюють стінки трикутної форми.
 2. Зовнішні сторони трикутників оформляють у формі дуги.
 3. Вершини трикутників доповнюють отворами для стрічки.
 4. Готову викрійку складають по лініях згинів.

Поміщають всередину подарунок і зав’язують красивою стрічкою. Подарункова коробка своїми руками

Упаковка у вигляді квіткового бутона

Для її виготовлення знадобиться шаблон. Заготівлю вирізають, складають по лініях згину. Коробочку фарбують або доповнюють декоративними деталями. Подарункова коробка своїми руками Помістивши всередину подарунок, пелюстки складають і скріплюють їх зубчики між собою. Готові шаблони, схеми збірки і зображення подібних коробочок в техніці орігамі можна знайти в інтернеті. Подарункова коробка своїми руками

Оригінальні коробки

При бажанні зробити упаковку незвичайною, можна проявити фантазію і змайструвати стилізовану тару для подарунка. Подарункова коробка своїми руками

Коробка для торта

Непоганий задумкою буде оформлення упаковки для подарунка у вигляді його вмісту. Наприклад, можна змайструвати коробку у вигляді торта. Подарункова коробка своїми руками Для роботи треба припасти атласні стрічки, оксамитовий папір, тканинну тасьму, різні декоративні елементи.

 • Розміри і форму заготовок в цьому випадку копіюють з готового контейнера з-під торта.
 • Для кріплення деталей заготовок і елементів декору зручніше застосувати двосторонній скотч.

Подарункова коробка своїми руками Особливу увагу необхідно приділити оформленню кришки. Можна скопіювати оформлення цього торта або підходящу картинку з інтернету. Подарункова коробка своїми руками

Важливо зробити упаковку міцною, щоб не постраждало вміст.

Подібним чином можна декорувати і упаковку для інших подарунків. Подарункова коробка своїми руками

Декор готових коробок

При бажанні змайструвати своїми руками незвичайну коробку для подарунка або зберігання предметів можна взяти за основу готовий виріб. Хорошою основою для декору послужать взуттєві коробки, вони міцні й зручні за формою. Подарункова коробка своїми руками Для оформлення можна застосувати подарунковий папір, мереживо або щільну тканину, наприклад лляне полотно або джинсу. Крім цього треба запастися клеєм ПВА, ножицями, сантиметровою стрічкою, лінійкою і елементами обробки. Подарункова коробка своїми руками Деталі для обклеивания викроюють виходячи з форми і розмірів основи. Їх приклеюють за допомогою клею ПВА. При цьому важливо нанести клей рівним шаром і ретельно розгладити приклеюємо тканина на поверхні основи, інакше можуть утворитися бульбашки. Подарункова коробка своїми руками Після того, як виріб просохне, можна братися за декор. В залежності від ідеї або тематики подарунка можна оформити коробку у новорічному або народному стилі. Подарункова коробка своїми руками

Коробочка з піноплекс

Для виготовлення оригінальних пакувальних коробочок можна застосувати і незвичайні матеріали. Наприклад, будівельний матеріал для теплоізоляції під назвою пеноплекс. Він не вбирає вологу, міцний, але легко піддається обробці і добре склеюється. Подарункова коробка своїми руками

Коробочка у вигляді сердечка

Для роботи в першу чергу необхідно зробити викрійку з паперу. Знадобиться дно у формі серця і дві деталі для бортиків. Вирізавши деталі з паперу, непогано виконати “примірювання” на відповідність розмірів дна і бортів.

 • Після цього з листа піноплекс вирізують деталі за допомогою гострого ножа.
 • Краї деталей обробляють наждачним папером.
 • Склеювати деталі краще гарячим клеєм.

Подарункова коробка своїми руками Виготовлення коробок для подарунків та зберігання предметів є нескладним, але захоплюючим творчим процесом. Оригінальне оформлення зробить будь-який подарунок більш приємним, а саморобні коробки для зберігання дрібниць не тільки прикрасять інтер’єр, але і допоможуть заощадити сімейний бюджет.

Фото приклади та ідеї сам одельных коробок

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Як зробити коробочку своїми руками - створення подарункової коробки, орігамі i

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Подарункова коробка своїми руками

Як зробити коробочку своїми руками - створення подарункової коробки, орігамі i

Подарункова коробка своїми руками